Pekiiii yaa eşinizin ilk gece kızlık zarı bozulmazsa ? esnek olduğundan şüphe duyar mısınız?

baıre kızlkar ıcın zor bır durum kızlık zarının esnek olup bozulmaması. o durumda kızlar ve erkekler ne yapardınız?

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• zar bir şeyi ispatlamaz aslında. kanama olmasa bile cinsel hayatı aktif olan biri ile ilk kez ilişikiye giren biri çok kolay ayırt edilir

0|1
    0|0
    • nasıl

• teşekkür ederim

• rıca ederım :)

Erkekler Ne Diyor 10

• eşime güvenim sonsuzdur benim ve zaten kızlığı esnek değildi bozulmuştu yani. eğer bozulmasaydı ve esnek olsaydı kesinlikle hiç bir şüphe duymazdım çünkü eşime olan güvenim sonsuz ne kendim şüphe duyardım nede aklıma abuk subuk şeyler getirirdim

1|0
    0|0
  • zor bir durum değil..mesela evlendim..o iş oldu o gece..bir kan yok ortada.ben kan beklemiyorum ki..ilgilenmiyorum da..pekala evlendiğim kişi daha önce ilişki yaşamış olabilir..ne yapayım ona sevgim mi azalır hayır hiçbir şey demem onu kırmam ve gelecek güzel günlere bakarım.

2|1
    0|2
    • düzgün konuş ben senin gibi uçkur davasında değilim. ne kadar şerefsizsin..insanları yargılıyorsun..lan diyelim ki kzın birine tecavüz edildi ortada mı kalsın..ahlaksız herif.merak etme senin için ...

• mide konusu mu..umarım bir gün başına gelir de anlarsın..gerizekalı.

• ilk başta şüphelenirim sonra bir daha denerim sınırları zorlarım yine kan yoksa boynuzu elime alıp odanda çıkarım

1|0
    0|0
  • doğum yapınca bozulanlar var bea

0|0
    0|0
    • duymustum evet :) ama acıklaması guc yanı o an erkege dımı :)

• duymam ne iş diye sorarım

0|0
    0|0
  • Benim esimin ilk gece bozulmamisti, kendisini cok kastigini söylemistim, ilk deneme bir nevi basarisiz gecmisti, onu korkutmamak icin bende üzerine gitmemistim, sonraki denememizde rahatti biraz daha ve burada bozulmustu.

Malesef bircok kisi korkularindan dolayi kendisini cok kasiyor, tabi toplum olarakta bu korkular asilaniyor. Acikcasi ben onu rahatlatmak icin isterse kizligi daha evvelden bir sekilde bozulmus olsun, yinede bu yüzden sorun yapmayacagimi söylemistim, ama benden cok kendisi bu korkularla yasiyordu, kendi cevresi tarafindan böyle asilanmisti cünkü

1|0
    0|0
  • Benim eşim olmuşsa güvenim tamdır. Öncesinde söylemişse bakire olmadığını zaten sorun yok, esnek olduğunu düşünürüm tabi ki.

3|0
    0|0
  • böyle şeyler daha önceden konuşulur zaten..bakire olup olmadığını bilirim, sorun değil bu.

0|0
    0|0
  • Niye bu bahaneyemi sigincaksin sende ?

0|1
    0|0
    • ılıskıye gırmedıgım ıcın zarımın esnek olup olmadıgını bılmıyorum bunun tedırgınlıgını yasıyorum

• sagol ıcım cok rahat !

• Icin rahatsa sorun yok.

• eski sevgilim aklıma gelir

0|0
    0|0
    • ne yaptın eskı sevgılıne :P

• :)) adamda safmıs yaa

• benle yüzlerce yaptı hemde hard sex:D

Kızlar Ne Diyor 1

• Sanmıyorum kızlık zarı ilk seferde bozulmayan çok fazla kadın var.

1|1
    0|0
Yükleniyor...