Ilk gece sonrası kanama ve yara?

bayan arkadaşlar ilk gece sonrası kızlık zarı bozulunca.ilerleyen birkaç gün bir kanama oluyor mu.ve bir et yırtılması sonuçta yara tarzı bir durum oluşuyor mu?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• ilkinden sonra bir kaç gün ara vermen lazım yoksa yara değilde ciddi tahriş oluyor

0|0
    0|0
    • Tahrismi oldun fazla zorlamasaydin :)

• embesil misin rosso ? kızlık zarı sadece bir kere bozulur değil mi uzmanlaşacak bir şey yok. herkesi bir tutmayın bence ben bu hadiseyi son derece şerefli bir şekilde yaşadım bilmem anlatabildin mi?

• siz boşverin dengesizi.ben gayet açık bir soru sordum.31 zihniyeti hortladı arkadaşın.

Kızlar Ne Diyor 3

• yara degilde kanama oluyo bikac gun iylesene kadar iliskiye girilmese dahada cabuk iylesir

0|0
    0|0
  • 1 hafta boyunca geldi banyoya girdiğinde acır iyileşmesi en 3 4 haftayı bulur çok sık yapmamaya bakın bende baya bir yırtılma meydana gelmişti çok ufaktı delik canı yanar fazla zevk alamaz

0|0
    0|0
    • ilkinde ön sevişmeyi iyi yaptıktan sonra yavaşça mı sıkmak daha iyi acaba yoksa bir anda mı.

• valla biz ilkinde yapamadık çok canım yandı ağlıyordum oda konsantre olamadı bıraktık yarıda ertesi günde aynı şekil canım yanınca yavaş yavaş olcağına bir anda bitsin die tüm kuvvetimi toplayıp üstüne çıktım can havliyle bir anda girdi ve bitti

• olur 1 hafta kadar kanama olur bağzılarında..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Senin zihniyetinde degilim dostum dalgami geciyorum ben sadece senin gibi abazaliktan degil maludam benim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...