Kızlık zarı zor mu bozuluyor ?

yani bakire birinin kızlık zarını bozmak cokmu vakit alır ugrastırır öyle hemen girmez mi içine ?

zorlayarakmı girer ya da erkeğin penisinin başı girse bile bozulabilirmi.

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• En azından kendi penisim için konuşabilirim, bozar. Senin için daha rahat olsun diye uğraşır yoksa zorlasa bıçak gibi zar dokusunu keser.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kızdan kıza değişir

Kimisi esnek zara sahiptir, kolay kolay bozulmaz..

O bölge zorlanınca bozulur...

0|0
    0|0
  • çok orjinal yağlar var doğal yağ tabi girimesi rahat olur kasma bişi olmaz yağla iyi olur.

0|0
    0|0
  • insandan insana değişir o yapı kimisinde hemen bozulur kimisinde ise biraz uğraştırır ;)

0|0
    0|0
  • kim demişse sana yalan sölemiş .

0|0
    0|0
  • 3 ila 5 cm içeri herhangi bir cisim girerse bozulur elbettee...

0|0
    0|0
  • 3 saniye sürer bozmak

0|0
    0|0
  • Erkekler için bir kızı s*kmek artık çocuk oyuncağı bozmak çok kolay penisi sokunca iş biter

0|0
    1|0
  • 3-5 santim içine girdikten sonra herşey mümkün. Yırtılabilirde yırtılmayabilirde.

0|0
    0|0
  • Ben 3 gün uğraşmış olmayınca inşaat firmasının tekinden hilti kiralayıp delmiştim... Ne uğraşmıştım beee. :D

1|0
    3|0
    • onunla ugrasıcagına biraz espri anlayısın üzerine ugrassaydın .s

• hayır zor değil

0|0
    0|0
  • İncecik bir yapı niye zor olsun, sizi korkutan tabularınız, esnekse bozulmayadabilir. Bu kadar büyütmeyin ve korkmayın.

0|0
    0|1
    • evli bir bayandan duymustum saatlerce ter dökmüş eşi.

• Yok canım abartmasınlar, esnekse dediğim gibi bozulmayabilirde, doğumda bozulan bile var. Korkutmayın kendinizi bu tarz şeylerle, senelerdir hep söylemlerin korkusu gerginliği zaten sizi böyle endişeli ve tedirgin yapan...

• o evli bayan büyük ihtimal ile kendini kasmıştır, herif girememiştir içeri. Ondan uğraşmışlardır saatlerce. Korkmuştur kız ilk kez girerken, kasmıştırkendini.

• Başı girse bozulabilir 4-5 cm girse bozulur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• zor filan değil.doğal olarak içine bişey girdimi bozuluyor.zorlayıp zorlamamada seninle ilgili kendini kasarsan canında daha çok yanar daha da zor olur.rahat olmak en iyiisi

1|0
    1|1
  • o kızın zarına bağlı bir durum kişiden kişiye değişir

1|0
    1|1
Yükleniyor...