Bakire olmayan cinselikte tecrubeli bir kadın ile evlenmek cinselliğin çok daha tutkulu olmasına etken midir?

Bakire olmayan cnselikte tecrubeli bir kadın ile evlenmek cinseliğin çok daha tutkulu olmasına etkenmidir evlilikte çünkü bakire olarak evlenilenm bir çok kadının cinselikte tembel oldukları tecrubesiz ve belirli bür süre sonra sıkıcılıktan söz ediliyor ya sizce ?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki hayir, okuyarak ögrenmekte var teori yaniii :)))

1|2
    1|0
    • okuyanmı çok bilir gezenmi hehehe :)

• :))) evet dogru emek var.

emege saygi :-D

• eyvalah adamsın :)

Kızlar Ne Diyor 4

• evet doğrudur. ama çok az kişi öyle evlilik yapar

1|3
    2|0
    • aslında evlilikten sonra ihanet olmayacağına emin olunsa öyle evlilik yapanlar çoalır gibime geliyor :)

• :) erkek içinde aynı şey geçerli geçmişte öyle diye evlenince de öyle olacak hali yok. Kadınlar erkeklere güvenip evleniyor ya erkekler kadınlara niye güvenmiyor

• biliyorsun kaıdn yarı şeytandır halk bakışıda dinende galiba var mealeri o yüzden kaıdndan şüphelenilir artık gülermisin ağlarmısın :)

• Her boku tecrübe edinmiş bir bakireliği kalmış he bence öyle pek bakire olunmaz her neyse eşler zamanla birbirlerini tanıyarak öğrenmeleri daha güzel bence hem özel hem tek

1|0
    0|0
  • ne alakası var koca öğretir.

0|1
    2|0
    • hiç sorma kocalarda nasıl tecrubei bilemezsin :)

• o halde tecrübeden söz etmemek lazım. Onlar değilse, kadından neden beklensin?

• sende haklısın yok bu konun ortası galiba :)

• ondan sonrada başlar erkek milleti kaç kişiyle yattı bunları nerden kimden öğrendi diye

1|0
    1|1
    • birçoğu başlar gibime geliyor bu dediğine :)

• ooo işte bu çok derinlemesine bir laf sokma oldu ama haklısın galiba :)

• laf sokma değil obejktif bakış sadece

Erkekler Ne Diyor 2

• Cinselliği beraber keşfetmenin zevki hiç bir şeye değişilmez..

3|2
    1|1
    • erkekler genelde bu dediğine umuyor ama farkındasın değilmi :)

• Eksi veren arkadaşlar niye vermişler anlamadım, herneyse :))

Geneli uyar uymaz, bilmiyorum. Ama ben kendim uyduğumu biliyorum.

• benimde anlam veremediğim bir rsürü eksim oluyor :)

• Bakire aramiyorsan rusla evlen bence bizim kizlara 10 basarlar cinsel yonden hem guzellikleriyle.bizimkiler sexten bir halt anlamiyor zaten.

0|0
    1|0
    • ne etin kardeş linç edecekler seni şind isitede :)

• döt göbek alıp başını gidiyor

• Yukariya dogru buyume duruyor yanlara dogru buyuyorlar yag bagliyorlar bizim kizlarin vucudu cok cabuk deforme oluyor.

Yükleniyor...