Aids olma ihtimali var mı?

Merhaba arkadaşlar

Bir birlikteliğim oldu bugun, birliktelik sırasında sanırım boşalmadan sonra prezervatif, kadının vajinasında çıktı ve kendimi çektiğimde prezervatifilin içeride kaldığını gördüm tabi direk hastalık vs. kadına sorular sordum saçmalama kesinlikle yok.. dedi. Ama içimde de tereddüt oluştu ya varsa gibisinden sizin yorumlarınız neler ?

Mekan: Masaj Salonu..

(neden yaptığıma gelirsek böyle birşeyi hayatımda ilkkez yaptım ve nişanlım düğüne 1 ay kala nişanı attı, unutmak için yaptım ama değişen bir durum yok..)

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Aids öyle çok yaygın bir olay değil. Yani ilk ilişkinde sana denk gelirse harran ovasında direğe toslamak gibi olurdu.

Hayat kadınları ile ilişkilerde AIDS dışında karşılaşabileceğin bir çok züherevi hastalık var. Yani böyle bir risk var.

Ancak hayat kadınlar genelde düzenli muayenelerini yaptırıyorlar zira onlar bu riski daha çok taşıyorlar.

Yine de haftada ya da ayda bir muayenesini yapan hayat kadını sağlıklı bile olsa aynı gün senden önce birkaç kişi ile yatmış olabilir ve o gün bile bir hastalık kapmış olabilir.

Ayrıca bazı hayat kadınları hastalık kaptıklarında da çalışmaya devam etmek zorunda olduklarından devam edip hastalığı bulaştırabiliyorlar.

En doğrusu bu tür bir cinsel ilişki tarzını tercih etmemek.

Bir hastalık kapmış olasılığını çok çok ufak. Boşuna evham yapmayın.

Ancak önümüzdeki günlerde bazı belirtiler yaşarsanız ( zührevi hastalıklarla ilgili) hekime gidersiniz.

AIDS ise öyle kısa süre içinde belirti göstermez çok sonra ortaya çıkar. Ama sanırım birkaç hafta sonra testlerle ortaya çıkar.

0|0
    0|0
    • Kadın türktü kızı da varmış ben baya içime tereddüt düştü konuştum sonra detaylı yok dedi..Boşalma olduktan sonra kendimi çekmem gerekliydi geç çekince sanırım çekerken çıktı diye düşünüyorum prezervatif ancak, yinede insanın içini korku kaplıyor ...

• Peki bir soru sorayım, harran ovasında direğe toslamak tam olarak ne kadar zor anlatırmısın detaylı olarak dostum, inan açıklamana ihtiyacım var..

• Türkiye'de AIDS vakaları binlerle ifade ediliyor. Her gün girilen para karşılığı ilişki sayısı bile bundan fazla. Eğer bu işi yapan kadın ya da travestilerden birkaç tanesi AIDS taşıyor olsa AIDS vakalarında patlama olur. Yani herbirinin günlük birkaç kişiye bulaştırması onlarında başkalarına... sayı korkunç olur. Kısacası evham yapmaman kadar ufak bir olasılık. Yine de içiniz rahat edecekse herhangi bir poliklinikte ELIZA testi yaptırabilirsiniz.

Kızlar Ne Diyor 1

• geçmiş olsun ( geçerse tabi)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• temastan en erken 6 hafta sonra ELİSA testi yaptırman uygun olacaktır. şimdi yaptırmanın bir anlamı yok, virüs ler bulaşsa dahi 6 haftadan sonra kendini göstermeye başlar. şuan test sonucu doğru çıkmaz. aids kola bulaşmaz merka etme, hele ki kadından erkeğe daha zor bulaşır. bişeyin olmadığını düşünüyorum. kadın yabancı mıydı?

0|0
    0|0
    • Kadın türktü kızı da varmış ben baya içime tereddüt düştü konuştum sonra detaylı yok dedi..

• istersen şu sitede göz gezdir biraz; link

• teşekkür ederim..

• 1,5-2 ay sonra elisa testi yaptır varsa birşey ortaya çıkar.

0|0
    0|0
  • olursun kardeş. aids olmasan bile halsizlik başdönmesi başlar heran. bndede aynısı oldu 1 yıl felç oldu hayatım

0|0
    0|0
    • nasıl oldu anlatırmısın detaylı olarak?

• eee sonuç olarak aids misin ? olay ne oldu ?

• aids olmazsın o kadına göre değişir.Sen test yaptır.Ben değildim.Ama hayat kadınları masaj salonuda olsa günde en az 15 erkekle beraber en az.Hertürlü hastalıklı insanla birlikte oluyor.Masaj salonuda bir kerane ver 50-60 lira gör işini.

• mekan nerede bizde gidelim memnun kaldın mı?hiçbişey olmaz atın ölümü arpadan olsun boşver

0|0
    0|0
Yükleniyor...