Bakireyim ama kan gelmedi... Neden?

Arkadaşlar nikahımız oldu ve düğünümüze 4 gün var. ilk gece korkusu vs derken eşimle bunu biraz olsun yenmek için yakınlaştık.. ve penisinin 5- cm mi felan girmesine rağmen kan gelmedi.. Tamamen bir cinsel birliktelik olmasada ( devamlı girip çıkma, ve tamamını alma gibi) bu benim moralimi bozdu. ona şaka ile ben bir doctor amca bulucam tıbba aykırı buu dedim oda ben sana güveniyorum aşkım dedi.. Ama yinede bu aklımı kurcalıyor.. 5 ay önce aşırı adet sancılarımdan dolayı doktora gitmiştim sebebini sormaya çocuğumun olması için sorun olurmu vs vs die.. Ve doktora kızlık zarı muayneside yaptırmıştım bilgi almak için. kadın bana kalp şeklinde sapasağlam bir zarın var ilk defa görüyorum kalp şeklinde resmen için rahat olsun demişti..

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• 5 cm içine girdi ve kan gelmedi? Bu parametreleri nasıl verebiliyorsunuz anlam veremiyorum. Belki de 6cm girmesi gerekiyordu, nereden biliyorsun? Ya da 4cm girdi ama 5 girseydi yırtılırdı, o çok istediğin kanama olurdu. Gerdek gecesi her şey yolunda olacak, kan da olacak, acı da, hiç merak etme.

1|0
    0|0
    • kızlık zarının 2-3cm girişte oldunu biliyorum ve bilmitorum yaa... hayırlısı bakalım :(

• Demek ki yanlış biliyorsun. Yada eksik biliyorsun. Vajina çeperlerine değecek kalınlıkta 5 ila 7cm derinliğe kadar giren her hangi bir cisim kızlık zarını yırtar. Bazı zarlar esnektir ve ilk birleşmede yırtılmaz, hatta aylar sonra bile yırtılmaz, içe kıvrılır ama seninki kalp şeklinde olduğuna göre bir kenarından yırtılacak. Hayırlısı.

Erkekler Ne Diyor 16

• nikahımız yapıldı derken? imam mı resmi mi ?

2|0
    4|3
    • Resmi nikah..

• eksileyin amk.. yukarıda bakireyim deyip saçmalayanı da kutlayın... beyninize sıçayım sizin

• islama göre nikah ilandır ve resmi nikah kıyan kadın ve erkek allahın katındada evli olur.

• nasıl tıbba aykırı

0|0
    0|0
    • şakasına söyledim onu ona.. Ama benim bildiğim ilk 2-3 cm girişindedir zar ve bir penis onu rahatlıkla bozabiliyor.. zaman değişti biyolojilk yapılarımızda mı değiti nedşr :D

• Hayır öyle bişi yaşamış olsam açıkça sölerim bu bu derim ama yaşamayıpda zan altında kalmak beni üzer.. Ama ynede en ufak bişey söylerse tabiki çizgilerim var bu konuda. Çok teşekkür ederm

• rica ederim -_-

• Doktora gidip sorman daha faydalıdır ama bana göre kan gelmesi gelmemesi önemli değil.Sağlıklı hissedebilsin kendini yeterli..

0|0
    0|0
  • Rahat ol tamamen girdiği zaman bir kaç gün sonra kan gelebilir tamamen kızlık zarının yapısından kaynaklanan bir şey örneklerini gördüm..

0|0
    0|0
    • o kaadr alışmışız ki skilere dayalı bilgilere örneklereee, bir kaç gün sonra kan gelsede insanda şüphe kalır...

• Çok teşekkür ederim..

• Rica ederim...

• vaay be kalp şeklinde ha ne romantik:)

0|0
    0|0
  • bazılarının 2-3 dk sonra, bazılarının 2-3 günde falan yırtılıyor. kimisinin doğum dışında yırtılmıyor. tam birleşme olduğunda bozulur muhtemelen sorun yapma

0|0
    0|0
    • inş. amin dediğim işe bak ya.. töbe töbe..

• direk köklesin yardırsın içeri bak o zaman kalp şeklinde zar kalıyomu :D

0|0
    0|1
  • Tam birleşmede sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Esnekdir zarın amk doktor esnek demedimi ne mal doktormus la ŞARLATANLARA kızıyorlar birde

0|0
    0|0
    • Yok demedi kalp şeklinde ve sapasağlam dedi :D

• tamam bacım esnek o işte kocan biraz içinde döndürsün mesela arabada eski kasa sahinlerde 3 den 4 almak gibi vitesi ;)

• Bak yaa bunu ayne ona söyleyimde beni vursun det :D

• kısa gelmiştir :)

0|0
    0|0
  • belki esnektir sen kendinden emin olduğun sürece moralin neden bozulsun

0|0
    0|0
    • Ben kedimden eminim ve zaten öncesinde iyiki sancılarımdan gittiğinde rica edip baktırmıştım.. Fakat o an insan çok kötü oluyor, sonuçta insanoğlu..

• Geleyim yardıma ?

0|0
    0|0
  • Zar esnektir, takmayın kafanıza üzmeyin kendinizi.

0|0
    0|0
    • Bu esnejk zarlar günümüzde alsı başnı gidiyor.

• Yapısal bir durum

• aleti senin mala iyi sokamamıştır.

0|0
    0|0
  • Bazı zarlar esnek olur kanama olmaz onlarda belki seninki de öyledir ama tam bir birleşme yaşayınca daha netleşir bu durum.

0|0
    0|0
  • Doktor sana doğruyu söylemiştir erkeğin ilk gece tamamen girer içine sende kendini ilişkiye kaptır illa kan gelecek diye birşey yoktur pembemsi sıvı da gelebilir kişiye göre değişir...

0|0
    0|0
    • Öyle ama bilgisizlik işte...:(

• Ben yarimin aklında nokta kadar soru kalsın istemem ki :(

• kalmaz umarım zaten senin sevişmenden anlamıştır ilk olduğunu... o tecrübeliyse daha da iyi anlamıştır

Kızlar Ne Diyor 3

• olabilir herkesten gelmeyebiliyor

0|1
    0|0
  • ya agrın falan olursa düğünde rahat edemezsın bı kaç gun daha sabredeydınız ya..bı komsu bı dugune gtmstk kadın demstıkı bu kız yapmıslar bellı bende şaka takılıyo dıye guldum ama cıddı cıddı vallaha bellı bak yürüyüşünden falan dıyodu :)

0|0
    0|0
    • Yok biz henüz yapmadık öyle :D

• bekareti, kanı falan boşver de tüm büyüsünü kaçırmışsınız bu işin, yazık olmuş. nikah olduğu için dinen de bir sıkıntı yok ama düğüne bu kadar az zaman kalmışken keşke biraz daha bekleyip her şeyi tam anlamıyla yaşasaydınız. neyse artık olan olmuş Allah mesut etsin.

3|2
    0|1
Yükleniyor...