Cinsellik ve sivilce

Arkadaşlar ben 19 yaşında bir kızın, normalde sexe pek düşkün biri değilim ...Bu aralar ne olduysa cinselliğe merakım arttı, p*rno izlemeye başladım ki bu da pek yaptığım bir şey değil... Ayrıca bugünlerde yüzümdeki sivilcelerde de artış var sanki.. Sivilce oluşumunun bununla bir ilgisi var mı acaba?

0|0
211

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır alakası yok demek ki son zamanlara kadar kadınlık hormonların yaşıtlarından daha az çalıyormuş son zamanlarda daha da artmış artan cinsellik isteğinin ve sivilcelerin sebebi büyük ihtimalle bu...

1|0
    0|0
    • Eveet sexle hic alakam yoktu ilgiimi pek cekmezdi son zamanlarda bir degisim var... Mantikli soyledigin..tesekkurler

• Rica ederiiiim:)

• Umarım hayattan aldığın zevkler hiç eksilmez ;)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• fazla mast yapma sivilceler fışkırır yoksa :)

1|0
    0|0
  • Bu koca karı uydurması başka bişey değil. Vücudun yağlanması ve ergenlikteki geçişi aşamasında sivilce çıkar. mastürbasyon yapsan da çıkar yapmasan da.

1|0
    0|0
  • Hangi siteleri kullanıosun link atsana :) ya da ismi ?

1|0
    0|0
  • izleme bence erkek arkadasın varsa yasa

1|0
    1|0
  • Kimi kişide fazla mast sivilce yapıyor sende de bu olabilir.

0|0
    0|0
  • olabilirde olmaabilirde

1|0
    0|0
  • arttırır canım az yap

1|0
    0|0
  • çok cinsellik istiyorsun tatlım

0|0
    0|1
  • bunun sebebi hormonlar.. o anda duydugun hisler hormonlardan kaynaklanıyor.. cinsellik istediğinin artmasının sebebide vücudun salgılanms oldugu hormonlar zaten..

1|0
    0|0
  • Mastürbasyın = Sivilce

0|0
    0|0
    • :)

• zaten izleme p*rno ya izliyosunuz izliyosunz sonra 20cm pneis istiyosunz

• O kadar acık degildi benim izlediklerim

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet zaten ondan cikmis

1|0
    0|0
  • mastla ilgisi yok hormonların zirve yaptığı bir yaştasın zaten sivilcenin çıkması normal. kimse o yaşta benim kadar mast. yapmamıştır bir tek sivilce çıkrmadan geçirdim o dönemleri

1|1
    0|0
Yükleniyor...