Sizce bunun olmasına ne kadar ihtimal var?

Fazla merak g.te y.r.k diye bir laf var nekadar doğruymuş. Sevgilimle farklı şehirlerdeyiz ağustos 20 yanıma geldi dayanamadık ortam müsaitken yüzeysel seviştik ve soyunarak sürtünme olayını yaşadık 3-4 kez ben orgaşm oldum o boşaldı.. o bölgeye boşalmadı ama sonuçta vajinama sürtünürken ya sıvı değdiyse falan nebileyim birşeyler olduysa bilmiyorum, beni bir korku sardı ya hamile kalırsam diye.. çünkü bakire bayanlar bile ilişkiye girmeden sperm o bölgeye değerse hamile kalabilirmiş, geçen ay 12 ağustos adet olmuştum bakalım bu ay ne olacak halim

kısacası hapı yuttuk

sizce hamile olma ihtimali nedir? hamile kaldıysam daha kızlığım bile bozulmadan... düşünmek bile istemiyorummm keşke yaşamadan düşünseydim ama çok geç.

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• 12 ağustos ta mens olduysan ve 5-6 gün sürdü ise 16-17 sinde bitmiştir. Sıradaki ay olma ihtimal günün 25-28 gün sonradır yani yani 11-14 eylül arası olacaksın demektir. Tarih olarak daha zamanın varken gereksiz kuruntu yapmayı bırak bekle. Bu hesaplama işini sen benden daha iyi biliyorsun.

0|0
    0|0
  • üstten bişey olmaz rahat ol.

Ne şanslı erkekler var biz elimize sürtünüyoz millet ohooo... :)))

1|0
    0|0
  • için rahat olsun yok öyle bişey

1|0
    0|0
  • o kadar kolay olsaydı ohoooooo

1|0
    0|0
  • bırıncısı surtunmeyellee orgazm yasayamazsınızz yasadıgınızz sadece haz ıkıncısı hamılee kalmaa ıhtımalıonızz sadeca 1000/1

1|0
    0|0
  • ver ver sonra hapı yuttuk de saftirik motooorrr.

0|0
    0|0
  • Kezban mode on .

0|1
    2|0
  • fake to face

erkek troll seni

0|0
    0|0
    • hayir yok oyle birsey nerdn cikardiniz

• 3-4 kere orgazmi 1 günde bile yaşaman imkansız sürtünme diyorsunda ondan

• olabilir orgasm mi yasadim ne yasadim bilmiyorum sadece cok fazla zevk aldim elim ayagim tutmadi, o yuzden bende oyle yazdim

• pek fazla ihtimal vermiyoru ama artık daha dikatli ve akıllı davranın

1|0
    0|0
    • evet insallah dediginiz gibidir, artik cok dikkatli olucam

• o kadar kolay olmuyor .

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sürtünmeyle nasıl orgazm oldun?

0|0
    0|0
    • bilmiyorum elle masturbasyon yaparken nasil orgazm oluyorsa insan surtunurkende sevgilimin penisi asiri cok zevk Verdi, masturbasyon yaparkenki orgasmlarimdan daha iyiydi .. bunu demek istedim tabi eger bu orgasm;sa kisacasi cok zevk aldim iste

• sürtünürken de mast. gibi mi oluyor ki sence? Ama klitoris elle gibi uyarılmıyor ki.

• evet neredeyse aynisi benim icin, klitoris elle uyarilmiyor ama penisle uyariliyor

• bise olmaz korkma 12 sinde son adet oldunsa.. ama bir dahakine daha dikkatli ol derim sansli olmayabilirsin

1|0
    0|0
    • 12sinde adet oldum

20sinde yakinlastik

simdi eylul 12 bekliycem bakalim :(

zaten her ay 3-5 gun geciken bir adetim var bu ay o gecikme bana neler yasatacak neler

• rica ederim sheker:)

• rica ederim :)

Yükleniyor...