Bekaret bu kadar basit bir şey mi ?

arkadaşlar bazen sorularda görüyorum erkek arkadaşımla ilişkiye giricem,çocuğum oldu,anal denedik vs. demek istediğim şu ki kızlar neden bu kadar rahat bu konuda hiç mi utanmıcaksınız evleneceğiniz kişiye karşı zarı kafaya taktığımı falan sanmayın sen evlenene kadar sürekli cinsel münasebet de bulun ondan sonra kocana ben yapmadım öyle birşey de hiç mi vicdan azabı çekeniniz yok söylesenize ?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• haklısın ama sen böyle diyorsun ben şimdi kimseye ellemedim bile ya ilerideki kocam her haltı yediyse..valla kadında ayn erkekler ikiside aynı haltı yiyyor.o yapanlarda bu sitede işte

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bekaret kızda neyse erkekte de oyledır

aynı onemı tasır.

Ancak bu kısılerın kendı secımıdır

Allah herkese akıl ve ırade yaratmıs

bu durumda benı ben ılgılendırır ve evlenecegım adam

gerısı Allahın bılecegı ıs.

4|1
    0|0
  • Erkek yapınca sorun olmuyo namus bekaret sadexe kadına mı özel? Kadının değerini basit bir zarda görüyosan eğer allah belanı versin

3|1
    0|1
    • kadın dediğin namuslu olmaz mı ?

• Allah karsına anal oral yapmış ama zarı duran sana bakireyim diyen biri çıkarır insallah Ozaman anlarsın önemli olan zar mı yoksa aradaki dürüstlük sevgi aşk mı

• sen olayı tamamiyle saptırdın yalan cinsel ilişkide bulunupta kocasına yalan söyleyen insanlardan bahsettim ben

• Biyolojik işlevi mikroptan korunmak olan bir yapıyı bazıları çok fazla önemsiyor olmasın ?

1|0
    0|1
    • Sen mi arastirdin buldun mikroptan korudugunu...zarin hic bir islevi olmadigini cogu bilim adami itiraf etti..bu da o zarin yaratan tarafindan namus icin kondugunu dusunmek mantiksiz olmaz heralde

• Bu soruyu sormaktan bıkmadınız mı?! Sanane milletin bakireliğinden?! Kadın da , erkek de bu konuda eşittir . Geniş düşün biraz!

1|0
    0|2
  • kocama yalan söyleyeceğimi nerden çıkardın?

0|0
    0|0
  • Gelen erkek bakir geliyorda mı benden bakirlik bekliyor arkadaşım nasılsa bozuldum diye önüne gelen her kişiyle yatarsa o*dur ama 4-5yıllık sevgilisidir her şeyini çekmiştir sevişir sizene ya

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Devir böyle kardeşim ayrıca arkadaşım o yüzden kimseyle ciddi düşünmüyorum ben karşımdakine göre davranırım :)

1|0
    2|0
  • siz erkekler kendi ilkel benliğinizi(id) tatmin etmek amacıyla kızların özgürlüğüne saldırmaktan vazgeçin artık

3|0
    0|0
Yükleniyor...