Eşler arasındaki cinsellik?

Beyler bu bayanlar bu soruyu ister gizli ister açık ceveplayın.Amacım özellenizi öğrenmek değil sadece insanların evliyken memnun olup olmadığını bekarlıktaki cinsel yaşamları mı evliyken olan cinsel yaşamları daha renkli ve bayanlar mı erkekler mi daha özveri ve süprizlere açık bunu anlamak.

1-Eşleriniz ya da sevdiğiniz bir kişi ile cinsel yaşamınızda mutlumusunuz?

2-Bu mutluluğa katkının en çoğunu siz mi yoksa eşiniz/ partnerinizmi sağlıyor?

3-Çılgınlıklar(sapıklık demiyorum) doğallıkta olduğundamı yoksa planlandığındamı sorunsuz oluyor?

buyrun hadi bakalım...

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

• 1- mutluyum

2-benimde eşiminde katkısı oluyor karşılıklı

3-Bazen ani habersiz olması çok daha fazla güzellelik katıyor fakat bazı şeylerinde önceden konuşulması gerekebilir

1|3
    0|0
    • ne gibi şeylerin konuşulmasını önceden istiyorsunuz

• Yorum yapacaktım ama gerek kalmadı. Her üç maddeye de katılıyorum. Ancak bir +1 basabiliyorum ama :))

• teşekkür

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• cevapliyorum abim :)

1.evet

2.ikimizde

3.planlamak deyilde ama bir birimize sorariz neyi seviyorsun felan diye sonra sevdiyimiz seyleri yapiyoruz,deyisik seylerde deniyoruz,bence en guzeli eslerin bir birine samimi olmasi.bazi kadinlar bir cok seye ayip gibi bakiiyolar sonrada kocam beni niye aldatdi derdiyle yaniyolar,sen esini memnun edersen oda baska kapiya gitmez.yinede sadik olmak,samimi olmak cok onemli.

0|1
    0|0
  • çılgınlıklar doğallıktan değil aslında doyumsuzluktan oluyor diyelim.hep fazlası istenir çiftlerde.benim evliliğimdede farklılığı yaratan ve değişik fantazilere yol gösteren ben olmuşumdur...

0|1
    0|0
    • teşekürler mutlu günler.Evlenmeden önce erkeler çılgın oluyor evlendikten sonra eşim yanlış anlar diye standarda kaçıyor.Evlenince de bayanlara delilik ruhu geliyor benim tespitim.

• olabilir arkadaşım

Erkekler Ne Diyor 3

• 1- mutlu olmak iki açıdan incelersek alınan zevk ve performans 4/3 iç huzur güvenli ilişki açısından 4/4

2- genelde ben olmak kaydı ile acemice de olsa eşiminde çabaları var

3-planlı değil doğal

0|1
    0|0
  • hertürlüsünü yaşadıkça mutluyuz sorun yok

0|1
    0|0
  • cinsel hayatım süper, 4 aylık evliyiz

0|1
    0|0
    • Aman bozulmasın..Özele girmeden yukardaki istatistik hakkında sorulara cevap verirsen sevınırım

Yükleniyor...