Korunmayı karşı tarafa mı bırakırsınız kendiniz mi korunursunuz ?

Özellikle bekarken ilişkiye girdiğinizde her ihtimale karşı bayanlar hap vs. erkekler de kondom ile kendi korunur mu ya da anlaşıp partnerinize mi bırakırsınız korunmayı?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yahu çok mantıksız bir durum...

Kalenin korumasını düşmana bırakmak gibi bişey...

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sprey en iyisi gözüküyor ama ben korkarım onu taktırmaya ayyy içim kıyılıyor düşününce ama korkcakta pek bişeyi yok iki dk. takılıomuş ama yinede karşı taraf korunsun :)

0|0
    0|0
  • en iyisi kendin korun..karşıya bırakmak büyük hata

0|0
    0|0
  • Spiral

0|0
    0|0
  • ikimizde korunuruz

0|0
    0|0
  • kendim korunurum

0|0
    0|0
  • olağanüstü şartlar harici kendim korunurum. herhangi bir terslik olduğunda başı ağrıyacak olan benim, o yüzden üzerime düşeni yaparım.

0|1
    0|0
    • olağan üstü durumlar derken , pek çözemedim...?

• örneğin doğum kontrol hapı kullanmanı engelleyecek bir sağlık sorunu gibi...

Erkekler Ne Diyor 5

• korunmayi karsiya birakirsan yandin... hadi hamilelikten korundun karsindaki hap vs kullaniyor ee hastalik tehlikesi var olmadi sinir olur hamile kalip kafalamaya calisir seni yok yok en iyisi kendin korunacaksin

2|0
    0|0
    • senn de çok ta umrunda o dusunsun eger kafalamaya çalısırsa seni benm umrumda olmaz ben onu kafalarım daha... :D

• dogru sen korunmadigin icin dogmamis cocugun katili olursun... ne guzel değil mi zevk icin calinan hayatlar.

• ben de katılıyorum. Korumayı kendin yapacaksın için rahat olsun.Hapla falan olacak iş değil.

0|1
    0|0
  • atın ölümü arpadan olsun der... karşımdakini korurum kendimden :)))

0|0
    0|0
  • kendim koronurum ne olur ne olmaz,

0|0
    0|0
  • karşı taraf "kondom var mı" demedikten sonra korunma ihtiyacı hissetmem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...