Biseksüel veya lezbiyen... Ben neyim yahu?

şimdi lezbiyenin anlamını biliyorum da bioseksüel ne demek ne bilmiyorum ...şimdi anlatayım bende bazen garip şeyler oluyo benim erkeklere oldukça ilgim var aşık olup sevebiliyorum cinselliktede öyle erkek hayal ediyorum ya da ilerde eşime yapacaklarımı falan hayal ediyorum, ama atıyorum internette açık yarı çıplak güzel bir kız resmi görsem ya da yolda dışarda görsem bir tuhaf oluyorum ne kadar güzel bacağı ya da göğüsleri var diyorum baktıkça bakasım geliyo bu ne şimdi peki . . . artı kızla cinsel anlamda bir şey istediğimden değilde bir an kendimi erkek gibi hissediyorm bu kızla yatılsa güzel olur falan ...bi dk da olsa erkeklerin yerine kendimi koyuyorum bu tarz giyinen kızları gördükçe kendilerini nasıl tutuyolar falan diye ve sizin yaşadığınız o isteği az da olsa tahmin edebiliyorum ben neyim ya anlayamadım bende bir anormallik yok dmi normal miyim , , , ,

Güncellemeler:
ciddi soruyorum gerçekten mantıklı bir cevap bekliyorum bu ilginç bir durum mu ben gibi olan var mı kızlar ne biliyim ne zamandır aklımı kurcalıyo su soru tavırlar

0|0
615

En İyi Erkek Görüşü

• sen biseksüel de değilsin lezbiyende değilsin. çekici kız görmek onlardan etkilenmek bizlere çekici geldiği kadar sizede çekici gelmesi ve hoşunuza gitmesi normal .bizlerde bazen yakışıklı erkek olmak isteriz .kızların her zaman bizlerden de hoşlanmasını beklerz .ama bu giç bir zaman erkeklerden de etkilendiğimiz anlamna gelmez .sen erkeklerden son derece etkileniyor ve zevk alıyor isen hiç bir sorunun yok .

1|0
    1|0
    • ıişte bu galiba evet dediğiniz gibi güzel bir kızım ama seksi bir vücudum yok belkide öyle kızlara imrenmek benimkisi öyle olabilir mi sonuçta erkeklere ilgim var tabi ki

• sorun yaşayaağını sanmıyorum .sana çekici gelen bayanları beğenmen normal .

• çok naziksin sağolasın .

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• sen normalsin kardeş. biseks hem kadın hem erkeğe ilgi duyan demek ama sanmıyorum öyle değilsin.

1|0
    0|0
    • bu kötü i şey mi ama öyle sevişme ya da cinsel anlamda kadına ilgim yok sadece bakıyorum bir anlık erkeğin o an düşündüklerini düşünüyorum geçiyo hemen ilerde evlilikte eşimle aramda sorun yaratmaz dmi

• olmaz merak etme, içinde daha da büyütüp sorun haline getirme bunu, normalsin...

• Sadece yetişme tarzında sadece sorun var, bioseksüel diye bir sınıf yok o yazdığın biseksüel yani iki cinslede cinsellik düşünen kişi. Lezbiyen ise sadece kadınlarla cinsellik düşünür hatta yaşar.

0|0
    0|0
    • yetiştirilme tarzı derken mesela/ ?

• Ailede kız çocuk gibi değilde erkek çocuk gibiysen, bocalamanda normal.

• hm olabilir bak bu 3 erkeğin arasında büyüdüm ben kız kardeşim yok

• Yasadiklarinizz gayet normal sizin digerlerinden farkiniz bunu dilee getiriyorsunuz ozelliklede adetinizz yaklastiginda cok yasarsinizz bu durumu

0|0
    0|0
  • Biraz normal değilsin :D

0|0
    0|0
  • biseksüel değil fabrika çıkışı hatalı bunlar!beyin yanmış error veriyor!

0|0
    0|0
  • bence sizin bir an önce zikişmeniz lazım yoksa ortada kalacaksınız o muyum bu muyum diye

0|0
    0|0
  • azmışsın sadece

0|1
    0|0
  • biseksual hem kız hem erkekten hoşkaan lesbian sadece kızdan hoşlanan kızdır

0|0
    0|0
  • kafamı yedin gece gece ne içtin sen böyle :D

0|0
    0|2
  • Eşcinsellik var sende.

0|0
    0|0
  • sen anormalsin

0|0
    0|1
  • Laa kızlar akıllı olsun. siz kendi mıntıkanız da kalın bizim kızlara sarkmayın bizde bizde sizin mıntıkanıza sarkmyaalım. Bu ne a.q. zaten kız bulunamıyor bulunsa gidilip konuşulamıyor konuşulsa birisi kapmış oluyor bide ne biçim bir bi bikızlar çıktı karşımıza. Gidin lan işinize oynamayın ekmeğimizle kavga çıkar bak haa kız kavgası fena olur yamulturuz sizi ona göre :D

0|1
    0|0
  • bu durum sadece sende değil çoğu kızda var. kız arkadaşlarım da hep öyle derler. çünkü kızlar erkeklere göre daha estekik ve bakılası biçok şeyleri var. kalça, göğüs, dudak, popo fizik vs... fazla takıntı yapıp uygulamaya geçmedikten sonra bence sorun yok. rahat ol :)

1|0
    0|0
    • yani bu durumda olan bir kız yani ben ilerde evleneceğim erkekle sorun yaşamam dmi ?yani ben şu an bekarken bile hayal ediyorum anormal bir durum olsa kız hayal ederdım dimi yani

• iyi geceler tamam sağolun tekraradn ;)

• :)

• İlişkiye girdinmi hiç daha önce

0|0
    0|0
    • hayır hiç girmedim

• yani

• sert mi yavaşmı . kucakda hooop hop zıplarmsn

Kızlar Ne Diyor 6

• bioseksüel ne lan? ahahah

1|1
    0|0
  • biseksüel olabilirsin canım bende o şekilde olduğumu düşünüyorum çünkü bu ara hep kızlarla sevişmek istiyorum nişanlımı da çok seviyorum ve arzuluyorum. Nişanlımda bu isteğimi onaylıyor oda benim bu tarz ilişki yaşamamı istiyor çünkü beni o şekilde görmenin hoşuna gideceğini söylüyor beni izlemek istiyor internette de şu aralar hep lez p*rnoları izlemeye başladım...

1|0
    0|1
  • ben de aynı durumdayım,

erkeklerden de hoşlanıyorum, kızlardan da. hatta erkek arkadaşım oral yaparken onu bana bir kzın yaptığını hayal edince daha çabuk orgazm oluyorum. bir kızla oral hayaliim

2|1
    0|1
  • Bisex. Bebeğim benm gibi

2|1
    1|1
  • aynı durum bende de var

2|1
    0|1
  • bende aynen böyleyim işte :) bizlere bisex. deniliyor ama benimde tecrubem olmadı sadece aklımdan geçiyor yolda canım istiyor baktıkça bakıyorum okadar. (birde yolda erkeklere bakmıyorum hiç kızlardan gözümü alamıyorum) öyle yani.

2|1
    0|0
    • yok ben erkeğe bakıyorumm ama sadece kız gördüğümde açık giyinen düşünüyorum öyle

• ben yolda sadece kızlara bakarım ama normalde erkek sevgilim var. yani iki taraftanda hoşlanıyorum ama görsel olarak kızlar daha estetik daha güzel geliyor..

• Seninki bisex değil lezbiyensin

Yükleniyor...