Lezbiyen ve gay sevgililer hakkında ne düşünüyorsunuz?

ben eşcinselim ..ve sevgilim var(dı)...lezbiyen ve gay sevgililer hakkında ne düşünüyorsunuz? sizce yürütebilirler mi? nereye kadar?

Güncellemeler:
nesi iğrenç? olaya nerden yaklaşıyorsunuz ? cinsellikten mi?

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bana Göre:

Eşcinsel değilim öncelikle bunu söyleyeyim.. Ben çocuğumun eşcinsel olmasını istemem ama çocuğum olursa onu asacak mıyım ? Erkek ya da Kız ? Tabii ki hayır.

Bugün dünyada afrika da olan açlık, ÇİN de olan katliam ve daha niceleri... Dünya nın çivisi çıktı zaten bunlar da bir seçim değil.

Erkekler Kadılardan hoşlanmayı kendileri mi seçti ? Hayır. Tamamen bir içgüdü.

Bu bir seçim değil o şekilde hissediyorsa onu yapmaması için insanı asamazsın.

Dine Göre :

ARAF S 80-82

Gerçekten siz kadınları bırakıp şehvetle erkeklere yaklaşıyorsunuz.Doğrusu siz,

ölçüyü aşan(azgın)bir kavimsiniz’ Kavminin cevabı: “Yurdunuzdan sürüp çıkarın

bunları,çünkü bunlar çokça temizlenen insanlarmış” demekten başka olmadı”

“Erkeğin erkeğe,kadının kadına yaklaşması zinadır”

HADİS-İ ŞERİF.

“Erkek erkekle,kadın kadınla yetinmedikçe,kıyamet kopmaz”

HADİS-İ ŞERİF

“Erkek erkekle,kadın kadınla yetinirse,ümmetim helâk olur”

HADİS-İ ŞERİF

“Ahir zamanda eşcinsel 3 kısım olur:Bir kısmı konuşmak ve yüze bakmakla,

diğeri,kucaklaşmakla yetinir.Bir kısmı da bu işi bilfiil yapar.Allah’ın laneti

bunların üzerine olsun! Eğer ki tevbe ederlerse, tevbe edenin tevbesini Allahü

teala kabul eder”

HADİS-İ ŞERİF

İlmi değerlere göre (bana göre):

Bilim açısından da eşcinsellik bence kötü birşey çünkü üremeyi engelleyici ve üremeyi kapatan bir olgu.Yani yeni nüfus olmayacak ve devletin çöküşüne sebep olacaktır

0|1
    0|0
    • bu daha ikna ediciydi.. ama söz konusu duygular nolcak..onları değiştiremiyorsak..

• Durun yaa kavga etmeyin.Napsın Allah ona o duyguyu verdiyse?

• evet... napıyım?

Erkekler Ne Diyor 15

• Olabilir... Ama türkiye de resmi bir yapıya hakka sahip olmadığınız için illa ki bir gün bir seferde biter. Ama evlilik olsa yine o şekilde bitmesi biraz daha zor olur... Ailelerin görüşü şu an için olumsuz olacaktır. Halen osmanlı dan kalma aile yapısına sahibiz.. Budabir 30 sene sonra avrupai düzene geçeriz nesilden nesile atlayacağımız için...

Tabii bir rejim değişikliği olmaz ise.

0|0
    0|0
    • Bence aile yapısı çok iyi o da bozulursa hangi değerlerimiz kalır sen istiyormusun sokakta birbiriyle yiyişen eşcinselleri veya senin çocuklarının eşcinsel olmasını ?

• Doğru olsaydı günah olmazdı zaten :) küçüklükten ailenin davranışıyla tecavüzle falan alakalı yani bir sorun bu. Psikolojik tedaviylede çözülebilir eminim. Tabi kişinin kendi tercihi eşcinsel olarak yaşamına devam etmek isteyebilir kimseyi yargılamam

• aile davranışı :D sanırım sorunum bu olabilir freud kurallarına göre bebeklik döneminde çocuğn cinsel kimliği... ne anlatıyorm ben yaa :/

• Hiçbir şey düşünmüyorum. Hayat onların seçimleri beni ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • her ikisine de saygi duyarim. ama gayleri anlamiyorum gercekten etrafta o kadar güzel hatunlar varken neden erkekler?

0|0
    0|0
    • Sen etrafta o kdr yakışıklı erkek varken neden kadınları seçiyorsun? Sorduğun sorunun saçmalığının farkında mısın?

• Ne düşünmemi istiyosun ?

0|0
    0|0
  • Saygı denen bir şey var , herkes saygı duymak zorunda..

1|0
    0|0
  • iğrenç ve hayvanca...

0|0
    2|2
  • bana gaylar çok itici pislik gibi geliyor ama lezbiyenler öyle gelmiyor bilmiyorum erkek olduğumdan mı ?çevremde lezbiyen p*rnosu izlerler ama gay p*rnosu izleyen görmedim :)

0|1
    1|0
  • Cinsel kimliklerini bu zor şartlara rağmen dışa vurabilmeleri kesinlîkle çok cesurca ve takdiri hakeden bir hareket

0|0
    0|0
  • bence ikisi de iğrenç.

0|0
    0|1
  • Düşünmeye gerek bile duymadığım bir konu :)

0|0
    0|0
  • kişilerin cinsel tercihlerine saygi duyarım...

0|0
    0|0
  • benim bir tane çok iyi gey arkadaşım vardı... ama genel olarak geyleri sevmem. ellerinin değdiği şeyleri çöpe atarım.. o derece kılım yani...

0|0
    0|2
  • Bana uzak allaha yakın olsunlar

0|0
    0|0
  • lezbiyen bir nebze idare edilir ama gay nedir ya tamamen iğrençlik gaylık

0|0
    1|0
  • Düşüncelerine saygı duyarım ama yaşadığın şeylerin öbür dünyada bir yeri yok emin ol buna ve kendin ol.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• saygı duyuyorum en iyi arkadaşımda eşcinsel ve bu bizim arkadaşlığımızı hiç de kötü şeyler düşünmüyorum sevgilileriyle tanıştırır güler eğleniriz ilişkileri kıskançlık yüzünden bitti. kadın için daha zor ama sonuçta bize verilen bir annelik duygusu var çocuk istiyoruz bir süreden sonra.

0|0
    0|0
  • Ben bayanım çevremde o kadar yakışıklı erkek varken neden bir lezbiyene aşık olayım ya da birlikte olayım onla.NEDEN?Lutfen söyler misiniz bana?O lezbiyen bana ne verebilir çocuk veremez ki?Cinsel tatmin de edemez.Biraz mantıklı düşünüp söyler misiniz bana?Cinsel yönden de yaklaşmak lazım olaya...

0|0
    0|0
    • eğer arzunuz zevk ve sefa ise evet haklısınız ..ama ben duygusal diyorum .. biraz insanca olanı

• tabiki :) seçiminize saygım sonsuz..ama sonuçta hissetmek yani.. neden cinsiyet farkı gözetsin ki? hem bazı insanlar ..eşcinseller.. birlikte yaşlanıp ölüyorlar..onlara ne demelii

• İnsanların doğasında karşı cinse ilgi duymak vardır ama bu eşcinsellerde yoktur.O da onların doğasıdır.O "birlikte yaşlananlar" da eşcinseldir.Allah sana bu duyguyu verdiyse sen ne yapasın ki?Lafım yok.Ama terslenebilirsin hemcinsin tarafından..Bunu da aklına koy.

• tercih meselesi tabi ki ama hiç bir zaman aile yasantınız olmaz o sekılde bir yere kadar gider ilişki ben mesela aıle severım esım olsun cocuklarım olsun boyle bır ılıskıde hıc bır zaman aılen olmaz

0|1
    0|0
  • iğren. gerçektenya nedir o ya :S

0|1
    1|1
    • iğrenç olup olmadığını sormadım.. yürütülebilir mi :D nereye kadar devam eder

• Gayler çok sağlıksız ve iğrenç.. Başta doğuştan derdim ama psikolojik bir problem olmalı mutlaka. Ama kızlar konusunda sorun yok zaten ben biseksüel olunca :D

0|2
    0|2
    • Eşcinsel değilim ama gay çok sağlıksız iğrenç demişsin. Ama kızlarda sorun yok diyorsun. Biseksüel sin çünkü zaten.

Asıl bu şekilde yorum yapıp düşünmen iğrenç ve terbiyesizce.. Çünkü hiç bir insanın seçimi değil bu. Neden iğrenç olsun ki.

• sanırım arkadaş yaptıkları bazı şeyleri iğrenç buluyor...seçimi değil..

• Kim ne dusunurse dusunsun ya

0|0
    0|0
  • çok şeker oluyorlar.

0|1
    0|1
Yükleniyor...