Vajinismus hastalığı nedir ?

Sevgilim'de Vajinismus hastalığı var b hastalığın tedavisi yok mu ?

Cinsel birleşme sırasında kitlenme oluyor ve ilişkiye giremiyoruz.

Biraz araştırdım heyecan ve korku'dan psikolojik oluyormuş nası aşabilir ?

0|0
104

En İyi Kız Görüşü

• onu rahatlat ön sevişmeyi uzun tutmalısın kendini kasmayı bıraktığı an ancak olur bunun içinde senin anlayışlı ve sabırlı olman gerekiyor neden zevk alıyorsa onu dene yok herşeye rağmen olmadı çözülmicek bir sorun değil doktora gitmelisiniz...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Jinekoloğa gitmesi lazım çaresi var diye duymuştum

0|0
    0|0
  • psikolojik bir sorun korkudan kitlenir kadın

herşeyin çaresi var kendisi geçer diye beklemeyin doktora gidin büyük bir sorun değil

0|0
    0|0
  • güzel söz bir kaç güzel sarkı los bı ortam bayanların hosuna gıdıcek dıger her turlu sey . bu konuda deneyımsız bırıyım ben bıle bunu dusunebılıorum. :))

0|0
    1|1
  • bedenini tanı en çok neresinden zevk alıyorsa oraya odaklan .

0|1
    0|0
  • Bilmem git kadın doguma sor..

0|0
    0|0
  • kegel egzersizleri yapcak. bide psikolojik destek alsn korkularn yenmek için.

0|0
    0|0
  • arkadaşım iyi bir doktorla bu hastalığı aştı 15 dk lık tedavisi var iyi bir doktor bulun

1|0
    0|0
  • ya acıyorum size. ya evlenmeden napıyorsununz siz ya sizin gibileri gördüğümde tüüüüü diye suratınıza balgam atasım var lan .evlenin öyle yapın kız sa salak mı evlenmeden yatıyo senle

0|0
    1|1
  • Doktora başvurmalı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bunun için bir psikologa gitmen gerekiyor karşı tarafın koskuları yuzunden kasılmalar oluyo.. onu mümkün oldugunca rahatlatman ve sabırlı olman lazım.. ve kesınlıkle kıbar ve nazık davranman gerekıyor..

En kısa zamanda normal bir ilişki yaşarsınız umarım..

0|0
    0|0
  • evlenmeden sevişemeyin diye allah tarafından hep bunlar

1|0
    0|0
  • tedavisi var bu psikolojik ve korkudan kaynaklanıyor doktora gidin sorun hemen çözülür.

0|0
    0|0
  • hemen bırak o kızı hayır gelmez yenisini bul gençligine yazıkk gel sen beni dinle

0|0
    2|0
    • eşya mı bu kardeşim :/ bide evlenmeden etmeden.

• bu dünyaya o çocuktan bir daha gelmicek ilişki yaşayamadıktan sonra kessin madem önündekini bir kıymeti yok acı gerçekler düşenin dostu olmaz düşmemeye bakın

Yükleniyor...