Tükenmişliğim bunlardan ötürü mü?

normal bir hayatım olmadı benim galiba, bir gecekonduda doğdum, 6 kardeşiz annem sinir hastası babam alkolikti..yarı aç yarı tok yaşadık ablalarım biraz daha hoş kızlardı bana nazaran 16 17 yaşlarında bir eş bulup evlendiler kurtulmak için, güzel bir kız olmamakla beraber çocukken geçirdiğim kaza nedeniyle anlımdan çeneme kadar bir yara izi var, hiç sevgilim olmadı. zekiydim kardeşlerime nazaran ama okulu maddi sorunlardan zar zor bitirdim. üniversite nedir onu bile bilmiyorduk. mezun olur olmaz zaten annem beni hemen bir mazağa soktu 17 yaşında asgari ücrete günde 13 saat çalıştım , çok konuşkan güler yüzlü olmadığımdan beceremedim de kovuldum çoğu yerde oradan oraya yıllardır kah tezgahtarlık kah kasiyerlik şansıma bir kaç ofis işi..

şu an 25 yaşındayım , doğduğum gece konududa annem le yaşıyorum gene işsizim..

neyse sormak istediğim sürekli ölmek istemem hiç bir şeyin beni mutlu edemeyeceğini düşünmem insanlarla arkadaşlık edememem böyle bir hayatta doğduğum için olabilir mi?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• bunun etkisi vardır tabiki ama snein durumunda olup senin gibi düşünmeyende hayli çok.Ayrıca senin tam tersin yetişip ölmeyi isteyende hayli çok buna ne diceksin ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yanlış düşünüyorsun arkadaşım hayata inat et..bazı insanların hayatı diğerlerinden daha zordur.. :( üzüldüm ya..param olsaydı seni ben okuturdum yeminle..

1|0
    0|0
  • Antidepresan kullan

0|0
    0|0
  • sabret ve doğrı adımlar atarak dua et

0|0
    0|0
  • bence hemen bir psikologa görünmelisin sana faydası olacaktır

0|0
    1|0
  • hayatı cilvesini zorluklarını yaşamışsın.. senin gibi ciddi bir arkadaşım olsun ve onunla sıfırdan bir hayatımız olsun isterdim. yalakalık olmasın diye gizliden yazıyorum.

0|0
    0|0
  • evet hayatından kaynaklı ne yazıkki kaderini yasamalisin Allah öbür dünyada guldurecektir kardeşim seni

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...