Ertesi gün hapının yarattıgı hormon bozuklugu ve kanama hakkında bilgisi olanlar?

Arkadaslar ertesi gün hapını aldıktan 5 gun sonra kanamam başladı ve 1 haftadır sürüyor.Bu kanama adet kanamam degil cunku daha 20 gun vardı adetime..kanamanın oluşu hamile olmadıgım anlamına gelir mi? Yoksa hamile kalmış olsam bile kanama olur mu? 1 çocugum var tekrar hamile kalmak istemiyorum.Lutfen yardımcı olun.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ertesi gün hapları vücuttaki hormon dengesini bozduğu için sadece mecbur kalınğıdı durumlara kullanılabilir. Oda yılda en fazla 2 defa falan.Fazlası zararlı.

0|0
    0|0
    • Zaten kullanmam gerektigi için kullandım.biliyorum zararlı oldugunu.Merak ettigim bu kanama hamile olmadıgımı gosterirmi..

Erkekler Ne Diyor 2

• kondom kullanın ilişki sırasında hiç bir sıkıntı yasamazsınız

0|0
    0|0
  • adam yapıştırmış hacı

sökmek zor oluyo demekki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ertesi gun hapı 3 gune kadar kullanılabilir adet yapıyo diye biliyorum cunku eger icinde sperm kalmıssa adet olarak onların etkisiz haline geldigi soylemisti doktorum.. adeti duzensizlestryo bazen.. yılda 1 kullanılması hatta omrunde mumkunse 1 kez kullanmasıgerektgini sık kullanılrsa hormonbouzklıugu yapabildgini duydum

0|0
    0|0
    • Yani bu kanamanın oluşu o spermlerin etkisz hale geldigini ve hamile olmadıgımı mı gosterir? Canım umarım oyledir.Bir kere kullandım zaten ve tüm sistemin bozuldu.Bu hap çok kötü bişey.

• Korkma 3 gun icinde ictysen hamile riskin yok..

Yükleniyor...