Bakirlik-bakirelik meselesi hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Toplumumuzda kızların bakireliğine çok önem veriliyor biliyorsunuz ama bir erkek evlenmeden önce istediği şekilde her seyi yapıp saf bakire kız istemeye hak bulup evleniyor ama bir kız eğer dul sa veya daha önce ilişkiye girmişse kabul görülmüyor ya dul ya da evlenmiş bosanmış erkekler uygun görülüyor büyük bir haksızlık var eğer kız bakireyse bakir bir erkekle evlenmeli diye düşünüyorum ama maalesef erkekler evlenene kadar her seyi yapıyolar siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında ?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• ben bu konulara kafa yorulmasına gerek olmadığını düşünüyorum..

isteyen belli yaşta cinsel ilişkiye girebilir..bu herkesin kendi kararı olmalı..

evlenirken de bakirlik bakirelik gibi dayatmalar olmamalı..

koskocaman bir hayatı sadece basit bir kavrama sıkıştırmak doğru değil diye düşünüyorum..

evet insanlar biz müslümanız bizde böyle diyebilir ama unutulmamalıdır ki;

islam ülkelerin de kadına hiç değer verilmiyor..adam yerine bile konmuyorlar..

çoğu müslüman ülkelerde kadının miras alma, oy verme veya kendi hayatı üzerine karar verme hakkı bile yok..yine çoğu islam ülkelerinde kadın parayla alınıp satılan bir meta-mal..çoğu islam alimine göre kadın kuluçka makinası..

şimdi ben kadının bakireliğine önem vermiyorum desem herkes ayıplamayı ve kolayı seçiyor..

oysa ben kadının kendisine değer verdiğimi söylüyorum..kendisini islam ve su katılmaz müslüman adledenler için, kadının daha önce aşna vişne yapıp yapmadığı önemli...

bence kadının içindeki güzelliği ve ondaki iyi meziyetleri göremiyorlar..

ülkemizde yaşayan bütün kadınlar benim gibi düşünmeli..

çünkü onları toplum da söz sahibi gerçek bir birey yapacak düşünce bu..

oysa bakın nasıl tepki gösterip laflar edecekler..

3|0
    0|1
    • +1111111 gercekten islam ülkeleri kadına iğrenç davranıyor esya maldan fazla birsey görmüyor.

Erkekler Ne Diyor 6

• ben yapmadım istemek de hakkım herhalde :)

0|1
    0|0
  • başkasının altına yatmış kadın istemem acık ve net

0|1
    1|0
  • hayırlısı be gülüm :)

0|0
    0|0
  • öyle ama olmuyor işte düşüncede kalır

0|0
    0|0
  • niye genelliyorsun,bu işin erkeği kızı yok, sonuçta yapan erkeklerde tek yapmıyor.

0|0
    0|0
  • hak veriyorum sana.Bakirliğe dikkat eden biriyim başkasından bişey istiyceksem kendimİde gözetiyorum şu ana kadar ilişkim olmadı kendim gibi birini arıyorum doğru olan budur iki taraf içinde denklik.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bende bakir koca isterim. horozbu gibi her önüne gelenle yatanı istemem.

0|0
    0|0
  • Sırf yemediği bok kalmamış diye nişanlımı terk ettmiştim mesela ben eğer kızlarda bu tür eylemlerde bulunurlarsa o larda ister istemez her önlerine gelen kızla bir şey yapmamyı öğrenecekler

0|2
    0|0
Yükleniyor...