Neyapacagimi bilemedim..

simdi olay su: 5 yildir birini taniyorum eskiden ondan hoslaniyordum cok iyi arkadastik. sonra tabi hayatlarimiza birileri girdi ve sogudu ona karsi duygularim. o askere gitti geldi o sirada benim sevgilim vardi pek görüsmedik. sonra ayrildim. simdi beni tekrar facebookta ekledi. konustuk biraz benim onla onla imkansiz cünkü bir kac yil önce bekaretimi kaybettim ve bunu- anladi sanirim. ve tahmin ediyorduda. oda eskiden atip tutuyordu arkadasken bir kiz bakire olmicak ölsemde evlenmem diye.. simdi dünden beri yazisiyoruz ve beni sevdigine eminim cünkü beni böyle kabul eder ama anlamadigim cok aceleye getiriyor aileleri tanistirmak istiyor... ve bu aramizda bir sir olarak kalacakmis ona güvenebilirim cünkü eskiden beri taniyorum... neyapiyim ben arkadaslar buna ne cevap veriyim?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer istiyorsan sende neden olmasın :/ :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• seni s*kmek için yapıor bunları bence

0|0
    0|0
    • o öyle biri degil..

• şeyi yok mu ? erkekse eğer , öyle bir amacının olma ihtimali çok yüksek .

Kızlar Ne Diyor 1

• öyle kabul eden erkeklerde varmıs nasıl dayanıyosun pişmanmısın pekı bekaretın gıtıtgııcın bn sahsen cok pısmanım ama son pısmanlık care vermıyor ısteee :(((

0|0
    0|0
    • pismanim tabi bende ona sordum eger kabul ettim diyelim yarin öbür gün yüzüme vurmayacagin ne malum diye, oda öyle bisey olmaz dedi :(

• son pişmanlık çare değil haklısınız yarın birgün en ufak bir tartışmada ya da anlaşmazlıkta başınıza vurmayacağı garantisini veremez versede o garantiyi bozarr

Yükleniyor...