Lezbiyenler cinsel tercihlerini gizler mi?

Arkadaslar ben biseksuelim sadece bir kere bir bayanla opusme sansi bulabildim ve daha cok lezbiyen tanimak istiyorum nerde takilirlar neden saklaniyorlar?

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sen burayı Hollanda ya da Ukrayna ile karıştırdın sanırım?

Tabi ki hala dışlanıyorlar. Sence Türkiye de 2 kız yolda öpüşse ne olur sen düşünebiliyor musun? O 2 kızı parçalarlar. Bu dediğin Hollanda da olursa karışmazlar. Ha bir de Ukrayna da. Orada da kızlar yolda clup te öpüşür sevişir kimse bakmaz bile bunlar ne yapıyor diye.

1|0
    0|1
    • Banane oralardan ben burasi icin diyorum

• Ben opusurum kimsede beni parcalayamaz zihniyete bak ozgur ulkede yasiyoruz

• Ülke özgür de ne yazık ki insanların beyni değil. Git banane nerde kiminle öpüşürsen öpüş deli mi ne ya? Kafayı yiyen buraya gelip soruyu sorup çatıyor. Akıllıya hasret kaldık.

Erkekler Ne Diyor 13

• istanbul'daysan hic sorun olmaz. İstiklal'de tanışabileceğin bir sürü bar var. Kadıköydede bulunurs. İzmir ve Anakara'da da bir elin parmaklarını gecmeyecek kadar olsa da vardır mutlaka. Diğer şehirler icinse internetten yararlanabilrisi (bu arada ben heteroseksüelim - ama homofobik değilim - neden acıklama yapma ihtiyacı duydum ben de bilmiyorum :) )

0|0
    0|1
  • illa ki lezbiyen tanımanıza gerek yok. Kadınların hepsi biseksüeldir. Hiç ummadığınız kişilerle bir şeyler yaşayabilirsiniz. İnanın ve rahat olun yeter hanımefendi :)

link göz atın.

1|0
    0|1
  • gerizekalı neden saklanıyolar diyosun sen neden gizliysen onlarda ondan saklanıyo :D

0|0
    1|0
  • lezbiyenler o kadar dışlanmıyor kanımca. yolda travestilerde salına salına geziyor onlarda kendını saklıyor gibi degil türkiye eski türkiye degil :/

0|0
    0|1
  • saklamazlar işareti de var onu yaptıkları an anlasırlar hosoma gıdenler oluyor bazen bir işaret yalayıp yutuyorum ve çivileme yapıyorum bazen grupta oluyor kız arkadasını da çagırıyor

0|0
    0|1
  • kesin erkeksin sen.

0|0
    1|1
  • gennellikle at pazarı civarında çok olur ulusun hemen üstü.

0|0
    0|1
  • ankarada takıldıkları bikaç bar var

0|0
    0|1
  • gizlemezler açıktırlar barlarda görürsün

0|0
    0|1
  • işte senin gibi gizli soru soran yerlerde takılıyolar zxdfghj

0|0
    0|1
  • istanbuldaysan kadıköy barlar sokağında bulabilirsin fazlasıyla kafe girişnde bile kız kıza yiyişiyorlar

0|0
    0|1
  • biseksüel neki

0|0
    0|1
  • Ben peruk takarım sorun olmaz :)))))

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Homofobik olmayan ortamlarda cinsel kimliğimi saklamam :) bu arada kız arkadaş falan istiyorsan öyle kafelermiş ortamlarmış hiç önermem

0|1
    0|1
  • Saklanmiyoruz, alnimizda lezbiyen yazmasi da gerekmiyor

4|0
    0|1
  • sen niye kndini gizliousn ki? daha sen kndineden utanmayı aşamamıışsn.bende biseksim ve gizlenmm sevgilim oldu mu da rahatça gezerim. saklanan arkadaşımda yok. herkes gayet rahat.

istersem ortabiyerde öpüşürüm bile kimse parçalamadı ;)

0|1
    0|1
  • saklamıyorum .her yer bizim sdfgh

2|0
    0|1
  • yoo saklanmıyoruz

0|2
    0|1
    • Nerde takiliyosunix ben yolda yururken neden opusen ciftler gormuyorum

• bulduğunda ne yapacaksın meraktayım

0|0
    0|2