İlişkide penis girişinde hafif acı duyan var mı?

2 hafta önce ilk cinsel tecrübemi yaşadm. vajina girişi ortasında uzunlamasına etten ince bir köprü gibi bir doku parçası vardı bende. internetten araştırdıgımda septalı kızlık zarına benziyordu. ortada ince köprü oldugu için penisin sağ boşluktan girmesini sağlıyordum ama her girişte geriliyordu acı cekiyordum. en son dayanamadm doktordan randevu alıp o parçayı daha rahat ilişkiye girebilmem için aldıracaktm. ama baktım ki kendiliğinden kopmuş. korkmaya başladım sağlık sorunu yaşar mıyım diye. şimdi girişte bir sorun kalmadı ama her girişte hafif bir acı var herkeste var mı bu ?

Güncellemeler:
vajina girişinde acı yaşayan var mı diye soruyorum erkekler cevap veriyor çift cinsiyetli misiniz diye düşünmüyor değilim =)

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• O giriş eğer senin eşinin sana ön sevişme yapmadan ya da 2-3 dk öpüşme yaptıktan sonra oluyorsa acıması normal. Vajina tam ıslanmıyor yeterli ıslaklığa gelmiyorsa girişte sürtünme sebebiyle de canın yanabilir.

0|0
    0|0
    • 1- 3 gün sonramı güncelleme yapıyorsun?

2- düşünce olsa alttaki hesap kapanmış ona cevap yazmazsın :))

• 3 gün sonra pc açma fırsatı bulunca insan haliyle yazılanları şimdi okuyor, sağlık sorununa karşılık özeli eleştirme kalitesizlik, tepkisiz kalamadım.

• xper yerinde -1 yazıyorsa hesap kapanmış demektir aklında bulunsun :))

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir süre daha ilk girişte hafif acı olacaktır. Bir süre sonra genişlediği için acı tamamen geçecektir.

0|0
    0|0
  • o ne ya trigonometrin hesap yapmışsın resmen :)) tanjant kotanjant :)))

0|1
    0|0
  • Bunu yaşadığınız kişi eşiniz değilse yazık . Eşinizse doktora giderisniz tıp ne diyorsu odur .

0|0
    0|0
  • İki haftadır daha birşey yapmadınmı normale dönmesi gerek

0|0
    0|0
  • yoo artık rahat seks yaparsın

0|0
    0|0
  • bir süre daha olucak sonra hiçbirşey hisetmiyceksin

0|0
    0|0
  • Eşinle mi yaptın?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• vay bee bu ne hızlılık.. ? :) şimdi rahata kavuştunmu? :)

0|6
    1|1
    • vay bee bu ne hızlılık... cümlesinden 'canım eşinle doktora danışın bu şekilde cözüm bulamazsn' anlamını ben cıkaramadım canım kusura bakma eğlenceni başka yerde ara hadi sağlıcakla kal =)

• işte bundan sonra okuduğunu iyi anlamanı salık veririm... napalım sen bayağı kendinle eylendirttin.. :)

Yükleniyor...