Sevgilim bana kızar mı sizce:(?

Arkadaşlar ben kardeşimin psiokolojik rahatsızlıklarından dolayı devamsızlık yaptım okula,biz de 1 aydır falan çıkıyoruz,Onun hastalığını sevgilime detaylı anlatamamıştım.Muafiyet sınavına girmem lazım şimdi,ona mesaj attım ama uyuyor muhtemelen,evlenmeyi düşünüyoz:((sizce kızar mı yeni söylediğime?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Belki biraz alınır, belki inceden laf sokar, belki küser, belki sesini yükseltir, belki tekme tokat girişir.

1|0
    0|0
    • özel durumum vardı diyorum,okudun mu?OKB hastası kardeşim,kaç kez tedavi gördü klinikte

• youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=i0AioTzJ-z4

youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=kRt2sRyup6A

youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=NgBQJDQbeFA umarım doğru tercihlerdir,iyi geceler.

• Teşekkür ederim. :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Devamsızlık yaptığın için mi kızacak, kardeşinin rahatsızlığından bahsetmediğin için mi? Bunlar için neden kızsın ki, ya sizler biraz fazla asabisiniz ya da ben arada bir şeyi kaçırdım.

Fakat 1 ay beraber olup evlenmeyi düşünmek de apayrıymış.

1|0
    0|0
  • Kızmaya hakkın hiç yoktur..Takmayın böyle sorunları..Kardeşinizin sağlığı daha önemlidir..Sevgilinize herşeyi anlatmak zorunda değilsiniz ama elbette dürüstlük şarttık iki taraf için.Kardeşinizle senin aradan olan özeldir..Rahat olun..

1|0
    0|0
  • yok be ne diyecek

1|0
    0|0
  • kızar tabi

1|0
    0|0
  • ben olsam sorun etmem

1|0
    0|0
  • Ben olsam kızmam.

1|0
    0|0
  • anlayıs gostermesı lazım...

ama sen de her ne olursa olsun yalan soylememen gerekır

0|0
    0|0
    • yalan söylemedim ki ben,sadece bahsetmedim daha önce

• e daha yeni çıkıyoz,hemen söyleyemedim

• eee ıyı o zmn canım

ne bagırıon ('.')

• ergenusların yatma saati çoktan geçti be panpa sütünü içmedinmi sen daha ,hadi kapat bakalım bilgisayarını; Sevgilin kızar bak nanaa yapar bak

1|0
    0|0
    • dalga geçme çok üzgünüm lütfen

• hayır tabiki mesaj atmışsın zaten,uyandırma hiç sabaha bişey kalmadı zaten bekle güneş doğsun ve yatman konusunda ciddiyim bu sefer, kafanında dinlenmesi lazım..uyu biraz

• ben uyuyamam ki,uwww çıldırıcam:(

Kızlar Ne Diyor 1

• 1 aydır görüştüğün insanla ne evlenmesi pardon! Öff liseler açılsın ya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...