Gay-Lezbiyen arkadaşınız olsun ister miydiniz?

Gay ya da Lezbiyen bir arkadaşınız olmasını ister miydiniz? Eşcinseller hakkında düşünceleriniz?

0|0
1520

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 14

• Eşcinsel hakkında olumlu düşünüyorum ama öyle bir arkadaşım olsun istemezdim. Şahsen lezbiyen olduğuna dair şüphelendiğim bir arkadaşım var üni ortamında. Resmen ellemediği yerim kalmadı kız diye taciz olarak adlanmıyorum ama artık şakadan laf sokmaya başladım. Yani artık bir erkeğin yanında nasıl kapanmam gerekirse onun yanında da öyleyim. Rahat değilim ve bu hiç hoş değil. Belki itiraf etse öyle dengesizlik halleri olmasa yine anlayış göstericem ama bu bildiğin sinsi lezbiyen herhalde. Kaşla göz arasında malı götürüyor : /

1|2
    0|1
  • Neden bilmiyorum ama Hakan Akkaya gibi konuşan bir gay arkadaş çok isterdim :D

2|2
    1|0
  • amann uzak dursunlar) çok aptalca bişey. bence hararet anında yokluktan türedi bunlar :D

0|3
    3|6
  • Sinirini asmadikca alabilir

0|0
    0|0
  • gay arkadaşım var, lezbiyen yok.

gayet eğlenceli birisi, en azından modadan anlıyor :P

2|0
    0|0
  • Herkesin cinsel tercihi. Tabi ki arkadaşlık yaparım. Nolacak sanki. İyi insan olsun da kiminle seviştiği beni ilgilendirmez.

1|0
    0|1
  • eşcinselim ,arkadaşım da var.

4|0
    0|0
  • haha :D rüyamda gay biriyle arkadaşlık ediyordum da, onu hatırlattı güldüm :D

cevabı bilmiyorum.. ama rüyamda normal geliyordu :D

0|0
    1|0
  • Var

2|0
    0|0
  • Gay arkadaşım var zaten.

0|0
    0|0
  • lezbiyen ve gay arkadaşım var zaten :)

0|0
    0|0
  • Gay arkadaşım var ama lez yok istememde

0|0
    1|2
  • insan olduktan sonra gerisi sorun değildir. Hepsinden arkım var.Çok severim kndilrini

1|0
    0|0
  • var zaten.hepsini seviyorum.iyi insanlar.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 20

• gay değilim dolayısıyla sulanmıcaksa bana sorun olmaz. ben anlayış gösteririm gay olmasına fakat eğer gay olduğu başkalarınca öğrenilirse arkadaşlığımı keserim bana da laf ederler diye

0|1
    0|1
  • gay vardı anlaşamadık kişiliğinden dolayı. lezbiyen arkadaşım da var çok iyi biri.

2|0
    0|1
  • Belkide var. asla bilemezsiniz. Maalesef insanlar ön yargılı yanaştığı için gizli oluyoruz. ne iş yerindeki arkadaşlarım, ne gerçek arkadaşlarım biliyor. sadece 1 tane samimi çocukluk arkadaşım biliyor. Çünkü dışlanıyoruz... Oysa hiç kimseye bir zararımız yok.

0|0
    0|0
  • ikisindende var bende gaylar zeki fakat ban ters gelio zevk için bahane buluo adamlar lezbiyenler erkek altına yatmam diyorlar 1 saat sonra kızlara gidiyorum bakalım üstede alırız sıkıntı yok

0|0
    2|1
  • bana sulanmadığı sürece sorun yok

0|1
    0|1
  • olabilir neden olmasın .cinselliği ve tercihi onu ilgilendirir .bana arkadaş lığı lazım .arkadaşlığı beni ilgilendirir .

1|0
    0|0
  • olabilir neden olmasın onlarda insan sonuçta.

2|0
    0|1
  • Gayin .na kyim bana yazılır falan hiç uğraşamam da lezbiyen olmasının ne yararı nede zararı olur

0|0
    2|3
  • eşcinsel olmama rağmen eşcinsel arkadaşım pek yok isterdim tabiki

0|2
    0|0
  • Ne fark eder ki gay ya da straight. İnsan olsun da yeter.

0|2
    0|0
  • Yok istemem ne gereği var lan :D

0|0
    2|1
  • Sınırı aşmadıkca sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • hayııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııır

0|0
    0|0
  • onlarda insan sonuçta olabilir

0|0
    0|0
  • ---istemezdim---

0|0
    0|0
  • Lezbiyen oldugunu bildigim bir kaç arkadsım var .d aralarında takılıyorlar :D

0|0
    1|0
  • İstemem

0|0
    2|0
  • Lezden zarar gelmez.

0|0
    1|0
  • Gaymısın sen ?

0|0
    2|2
  • boyle seyler cıkarıp bozuk olan ınsanımızı dahada bozdular bakalım daha ne kadar assagılanacagız bunu ozgurluk sanıyorlar yazık

0|1
    3|3
Yükleniyor...