Sözlük zirvesinde böyle bir eski sevgiliye nasıl davranılır şimdi?

selam arkadaşlar,

eski sevgilim ile aynı sözlükte yazarız ve bu vasıta ile de sevgili olduk. uyumlu ve gayet de güzel giden bir ilişkimiz vardı fakat bir zaman sonra cinsellik girdi araya. erkek arkadaşım ilişkiye girmek istediğini söyledi ben ise bakire olduğumu ve böyle bir şeyi yapamayacağımı söyledim sonra ise oral seks olsun dedi ben de inancım, kişiliğim ve aileme olan saygım nedeni ile bunu da yapamayacağımı söyledim ve bana senle sevgili olursam başka birini arzular, onunla seks yaparım diyerek gözdağı verdi. ben de dedim ki hiç sana engel olmayayım kiminle yapıyorsan yap, bitti dedim. ayrılalı 3 hafta oluyor ve bu süre içinde asla görüşmedik ve pazar günü sözlüğümüzün zirvesi var, o da geliyor. şimdi benim nasıl davranmam gerekiyor ona karşı, yardımcı olur musunuz bana?

şimdiden herkese teşekkürler, sevgiler.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• görmezden gelmeni öneriyorum ekşi'den az kız düşürmemiştim:D

1|0
    0|0
    • hahahahahahhahaa

• umrunda olmaz yani? nasıl davranman gerektiğine karar verdiysen bize ne soruyon ki:D

• farklı bir fikir olursa onu da düşüneyim dedim ama yazanlar benimle aynı görüşte.

Erkekler Ne Diyor 3

• o zaten senle cınsellık ıcın sevgılı olmus gayet acık .bence davanda haklısın hıc tavrını bozma mesafeli ol bence ondan sana bır cacık olmaz senle sevgılı olursam baskasını dusunur bırlıkte olurum dıyen bırıne hala kafa yorman mantıklı değil .

1|2
    0|0
  • aynı tavır taviz verme kişiliğinden doğru yoldasın

1|1
    0|0
  • sonuç noldu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Senin düşüncelerini saygı göstermeyen birini insan yerine bile koymayacaksin

1|1
    0|0
  • şıkır şıkır giyinn ,alımlı ol ,kasma rahat ol ve asla pas verme kapında pas pas olur yakında hç merak etme ..hafif de dekolte ucundan :D

0|0
    0|1
Yükleniyor...