Neden istememiştir?

şimdi bir kız arkadaşım var. sevgilimiyiz neyiz belli degil neyse . 69 hakkında konuştuk 69 yapalımmı dedım. yüz yüzede görüştügüm kız yanlış olmasın. sonra yok ben yalayamam dedi. ben yalarım dedım olmaz dedi bırak boş işleri dedi ... yalamak ıstemiyorum aslında ama. mutlu etmek ıstemiştim.. neden istememiştir ? bakire.

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• 1. kural öpeyimmi denmez ortam hazırlanır öpülür.

2. kural yapalımmı denmez ortam azırlanır duruma göre davranılır

bu işler soru cevap a dönünce benim bile yok olmaz diyesim gelir.

3|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• yalatırsa*eceğini biliyor. tek sebep bu.

1|0
    0|0
  • daha önce yapmamış tadını bilmiyor bence

0|0
    0|0
  • Boktan seylerle ugrasmaya bayiliyorsunuz ha. Bacinida yalayan olur bir gun ;-)

1|1
    0|1
    • böyle haysiyetsiz bir yorum ömrümde görmedim.

• Ar damariniz catlamis sizin.Allah sizin gibilerin belasini versin.etme bulma dunyasi giun gelir kizin olur yasattrdiklarinin bedelini kizin oder

• bişi anlamadım ne kullandıysan sabah sabah :D Asd :D

• kac yasindasin sen?

0|0
    0|2
    • 22

• yalama sende ne diye yalican sonra devami da gelir kiza yazik olur birde bakiremis

• mutlu etmek ıstedım..

• Yaladıktan sonra içeri buyur etmeden olur mu hiç?

2|4
    0|0
  • oral sexten sonra kendını durduramamaktan korkmuştur utanmıştır bırde oral sex bayan ıcın kolaylıkla mıkrop kapmasına sebep olur belkıde onu dusunmustur

0|0
    0|1
    • yok ciddi istemiyor.

• Oral sexden mikrobu bayan kapiyorsa bir suru kadini hasta ettim iyimi.. sacmalamasan :)

• cheekystaff ; anlamıyorsun elini vuruyorsun ağzını vuruyorsun vajına penise göre daha hassas bu konularda mıkrobu daha kolay alır ayrıca kafamdan uydurmuyorum bılıyorum kı soyluyorum mesela eşim bana yapınca bende kaşıntı başlıyor 1 hafta belkı daha uzun suruyor bırde normalın dışında fazla ve farklı sekılde akıntı başlıyor.ayrıca bılıp bılmeden eksı verene teşekkürler.soran kişi sana sebebını soylemıyor olabılır emınım ıster amadedıgım gıbı istememesinin sebebı yukarda yazdıklarımdır bence

• yalattırdıkdan sonra hadi içime gir diye yalvaracağını o da biliyor. bakirleik gitmesin diye istememiştir.

0|0
    0|0
    • yok cidden istemiyor.

• bak bu @cheekystaff ın 4. resmine bakarak mast yapmışılığm çok.

• ohoo :D söylede yalasın bari :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Bariz salakta ondan :) o zevk kacarmi be :) ya da temiz değildir o anda utanmistir :)

0|0
    0|0
  • olsada yalasaklarda kalman için olabilir :)

0|0
    0|0
  • hadı gır ıcerı der :)

0|0
    0|0
  • Yalandıktan sonra yelkenleri suya indirmeyecek bayan yoktur. Oda ondan korkmuştur

0|0
    0|0
  • sadece yalamakla kalmaz o iş cunku.

0|0
    0|0
Yükleniyor...