Kızlık zarının varlığını ne zaman öğrendiniz?

evet, kim size dedi aman kızım sakın oynama oranla zarını patlatırsın diye? nasıl öğrendiniz zar oldugunu?

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• ben kızlıknedir bilmiyordum araştırma yapmaya başlamıştım 12 yaşımda bende kalkıp dayıma sormuştum kızlık ne diye dayımda annene sor dedi ama ben ögrenince çok utandım

1|1
    0|0
    • haha :) herkesin var öyle rezil anıları

• bak bitane daha var yaşımı hatırlamıyorum ozmnlar gögüslerim yoktu bende çok istiyordum anneminki gibi olsun dedeme sordum dede anneminkiler büyük bende bişey yok baksana dedim açıp dedemde onlar bakkaldan almış büyüyünce sende alırsın dedi bende koşarak gittim bakkala bana meme ver takıcam dedim oda dalga geçti aglayarak eve gelmiştim bilmemezlik çok kötü

• haha :D bu süperdi ya :)))

Kızlar Ne Diyor 6

• 13 yaşında filandım regl olduğumda annem anlattı

0|1
    0|0
  • annem bu konulardan pek konuşmaz herşeyi babam anlattı çok utanc verici bişrey

0|1
    1|1
  • Ben baya bir gec ögrendim hatta Kücükken hoplamayi ziplamayi nblm herseyi yapardim annemler yapma biyerini yirtasin dedignde ne alaka ya diyip gecisdirirdim bir kac sene sonra caktim olayi ögrenince sok olmustum hatta erkeklerde niye. Yok diye sinirlenmistim :D :D

0|1
    0|0
    • kızlar hep kendilerini erkeklerle kıyaslıyor o yaşlarda :)

• Hhhahaha okadr sinirlenmistim ki dedim neden öyle ya insan erkek dogmasi lazim daha sansli felan yapmistim :D

• vajinama birşey sokmuştum ablamda görmüş sanırım sonra bana anlattı orana bişy sokma zar var falan diye ama çpk geçti :(

0|1
    0|1
  • baya sonra öğrendim orta 2 de mi ne..tüm arkadaşlarım regl olmaya başlamıştı falan ben baya bir geç ve billgisiz kalmıştım o dönemler.

0|1
    0|0
  • ilk regl olduğum da, 13-14 yaşında yani.. araştırırken internetten öğrenmiştim.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...