Sizce ciddi mi düşünüyor?

Sizce ciddi mi düşünüyor? Arkadaşlar 4 aylık bir ilişkim var.arkadaşımın eski sevgilisi.zaten tanışmamız çok garipti.bunu bana kendi de dedi.sen benim evime eski sevgilimin arkadaşı olarak geliyorsun sonra birbirimize aşık oluyoruz, eğer seni barda tanımış olsaydım bu böyle olmazdı bu kadar tesadüf olamaz sen benim kaderimde varsın falan dedi.biliyor musun diğer kızlarda hep bir kusur bulurdum ama sende bulamıyorum,yüzüne dokunurken bile tahrik oluyorum, sen konuşmasan da öyle otursan da yanında kendimi huzurlu mutlu hissediyorum dedi.bara gittik misal.önümüzde kızlar dans ediyor.bu içmişti de baya.bozuk plak gibi sana aşığım kızım hemde deliler gibi dedi.ben de bende dedim.o da ne kadar evlenecek kadar mı dedi bende evet dedim bu kızların hiçbiri umrumda değil gözüm senden başkasını görmüyor adını kalbime yazdım ben falan diyor.ya kısacası sürekli evlilikten bahsediyor.iskenderun a götürcem seni dedi ailesiyle tanıştırmak için.bende bakarız dedim.bu arada bakire olduğumu öğrendi.şuana kadar çıktığı 1 kız hariç o da bakireymiş o hariç diğer bütün kızlarla birlikte olmuş.ve benim bakire olduğumu öğrendiğinde bunu öğrendiğim iyi oldu seni ilk tanıdığım günden bugüne seninle ilgili düşüncelerim değişmedi sen bir tarafnı yırt ben yne de ilişkye grmem dedi.bnde bi gün dnemek için hadi ilişkye grelm dedm tam da o kıvama gelmişti:) ben sennle evlendgmz o gece girmek isterm dşünsene şmdi grdik sen bnden sıkılcksın belki bn senden sıkılcam.bn bunları istemiorm dedi.bende peki dedm.benim ağırdn almm hoşuna gdiormuş.bi de bn bi kızla hergün görüşsem bıkardım sıkılrdm ama sennle skılmıyorm huzurlu oluorm dedi.buarada bn buna 4 kere yamuk yaptım.kızdı etti bya ama normal bi aşık olmadgnı hastalık drecesnde oldgnu söyledi o kdr yamuk ypsam bile.hçbir kıza yapmadım sna yaptığmı dedi.ama yine barıştık.güvenmek istiorm diyor.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• sen yine de çok güvenme erkek milleti güvenini kazanmak için rol de kesiyor olabilir cidden aşık da olmuş olabilir.sen yine ağırdan sat kendini olduğun gibi ol daha doğrusu zamanla göreceksin bazı şeyleri.böyle havadan atıp tutmak kolay ailemle tanıştırcam falan diye:) oyzden sen çok havaya girme şimdi..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• düşünüyor bence..

0|0
    0|0
  • düşünmüyor bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sevginden ölüyorum sen olmazsan yakarım bu dünyayı öldürürüm kendimi diyeni çok gördük.Zamana bırak ve kedini ağırdan satmaya devam et.

0|0
    0|0
Yükleniyor...