Nasıl bir zihniyet bu?

Bakire biriyle evlenmem diyen erkekler görüyorum burada. Nasıl bir zihniyet bu?

Gerçekten sevdiğiniz aşık olduğunuz birini başkası altında yattığını ve onu zevke getirdiğini düşünmekte mi sizi çıldırtmıyor?

Evlendiğiniz ilk gece eşinizin alnından öperek onun ilki olmak varken, farklı erkeklerin altında yatan kızları isteme çabanız neden? (Görüşleriniz farklıysa, saygı çerçevesi altında yorumlarınızı yazın lütfen.)

0|0
16|33

En İyi Erkek Görüşü

• Sana katiliyorum. Temizi var iken kullanilmisi kim ister. Bu söylediklerim yanlis anlamayin. Neymis bakire olan tecrübesi yokmus falan. Beraber tecrübe kazanmak daha güzel degilmi? Bende bakirim ve insallah bakire olan bir kizla evlenmek isterim. Bence bakir olan erkek bakire olan kizla evlenmeli.

Hep kizlardan bakire olmalari beklenir ama erkekler istedigi hersey yapabilir. Bu yanlis bence.

Bu demek degil bakire olmayan erkek bakire bir kizla evlenemez diye. Ben kendi fikrimi söylemek istedim.

Birde sunu erkekler unutuyorlar. Bir kiz bir kac kisi ile beraber olmussa herzaman icerisindeki en iyi olanla seni karsilastirir ve bu evlilikte cinsel hayata sorun olabilir. Bu Penis uzunlugu kalinligi sorunu bence buradan kaynaklaniyor!

Tesekkürler!

6|11
    10|5
    • "Temizi var iken kullanilmisi kim ister"

Hocam hayırlı olsun kaç model ?

Araba mı satın alıyorsun ?

• @secret91 sen nasil anlamak istiyorsan öyle anla. Bu temizlik sadece kadin icin gecerli degil. Erkekte temiz olmasi gerekir. Temizlik namuslu olmaktir. Evlilik disi cinsel iliski yasiyacaksin, bilmem kac erkekle beraber olacaksin veya erkekler bilmem kac kizla beraber olacak ve kendini temiz olarak, namuslu olarak görecek. Ona buna vermek normal ise, siz öyle yasayin. Insan evlene kadar bakir veya bakire kalir ve evlenir bir ömür hayatini iyi ve kötü günde beraber yasar. Bu benim düsüncem.

• Temiz olmanın namuslu olmanın yolu sadece bacak arasından geçmez inşallah bakire bir karın olur ama aklından binbür türlü şeytanlıklar geçen bir insan olur bu

Erkekler Ne Diyor 32

• Bakire isteyen ve bakire istemeyen diye değil bekarete önem veren ya da önem vermeyen diye bir ayırım olabilir.

Ben bekarete önem vermiyorum. Kadını ambalajı açılmış ya da açılmamış bir mal gibi gören anlayıştan hoşlanmıyorum. Cinsel ilişkiye kirlenme gözü ile bakmayı da anlamıyorum. Cinsellik güzeldir. İki insanın sevişmesi harika bir olaydır. Cinsellik bir gereksinimdir. Her erişkin için düzenli bir cinsel yaşama sahip olmak sağlıklı bir olaydır. Cinsellik erkek için neyse kadın içinde odur. Cinsellik erkeğin zevki kadının hizmeti değildir, olmamalıdır.

Bakire kadınla birlikte olmayı tercih edermiyim ?

Bir kadından hoşlanmışsam ve onla beraber olmak istiyorsam bakire olup olmamasına bakarak değil onu istediğim arzuladığım için beraber olurum.

Bakire bir kadınla bekaretinin bozulduğu ilişki sıkıntılı bir ilişkidir, bu bekaret düşkünleri için nasıl cazibe oluşturuyor bilmiyorum ama benim için cazip değildir.

Deneyimsiz bir kadın yatakta deneyimli bir kadınla karşılaştırılamaz. Deneyimli kadını tercih ederim tabiki. ( Deneyim sayıca çok seks yapmış kadın demek değildir. )

Benden önce başka erkeklerle olmuş olması ( ki bende bir çok kadınla oldum) ve şimdi beni tercih ediyor olması erkeklik gururumu kırmaz bilakis yaşanmışlıkların üstüne seçilmiş olan benimdir. O yüzden şimdi benledir. Bu benim tercih edilir ve daha iyi olduğumu gösterir.

Geçmiş deneyimi olmayan bir kadının yaşanmamışlıkları vardır. En iyisi olsanız bu ondan emin olamaz, aklına hep acaba soruları gelecektir, acaba başka bir erkek nasıl olurdu.

Oysa yaşanmışlıkları olan bir kadın diğer erkeklerin nasıl olduğu hakkında fikir sahibidir ve sizin değerinizi verecek durumdadır.

Bekaret mülkiyetin ( çocuğun babasını belli edebilmek için ) erkek egemen toplumun kutsallaştırdığı bir olgudur. Erkeğin kendine ve kadınına güvensizliğinin dışavurumudur.

Başkasının altında zevk almış kadın lafını iğrenç kullanmışsınız. Tam bir erkek ağzı.

Ben uzun süreli ilişki yaşadğım kadınımın akşam eve geldiğimde boynuma sarılırken beni özleyip beni istediğinden eminim, hiç başkası ile oldu mu olacak mı diye şüphe de duymam. Zira başkası ile olmak istediğinde bunu ifade edecek kadar özgür ve rahattır benim kadınım.

Ama siz yasaklarla, gizleyerek saklayarak yaşadığınız cinsel hayatınızda akşam eve geldiğinizde karınızın öğlen sütcünün mü tüpcünün mü koynunda olduğunu da bilemezsiniz, aklından o adamı mı bu adamı mı geçirdiğini de bilemezsiniz. O yüzden hep şüpheyle, paronoya ile yaşarsınız. Ve oy üzden siz boynuzlarınızla gezer de kafanızın üstünde ne var bilemezsiniz. O yüzden siz her kadını o*, her erkeği ırz düşmanı olarak düşünürsünüz.

9|2
    0|4
    • Arkadasim her tada bakmis bir kadin nasil en iyi olarak seni sectigini düşünürsun belki de onlardan sikildigi gibi senden de sikilacak o farkli tadlar arayip o tupcunun sutcunun koynuna o girecek ayrica hicbirsey yapmamis kadin neden diger erkekleri merak etsin merak etse o zamana kadar zaten yapardi.bunun ayrimini boyle kedin yapamazsin..ayrica cinsellik guzel sey tabi de bir aidiyet duygusuyls yapilani guzeldir yoksa kadinin sirf guzel biseyi yaşaması icin onada izin de ver o halde

• akıllı, düşünebilen, adaletli, karakterli erkek modelisiniz :)

• Teşekkür ederim :) olması gerektiği gibiyim sadece, keşke herkes böyle olsa :)

• Şöyle ki;

Başka erkeklerin altına yattığı, başkaları tarafından zevke getirildiği tanımını aşağılama için kullandığın çok açık...

Şöyle düşün; sen birine aşık oldun, seviştiniz, herşey çok güzel gidiyor ve derken bir sebepten ayrıldınız, bu sebep bazen bir kavga, bazen anlaşmazlık, bazen sıkılma, bazen ölüm, bazen ailevi sebepler, bazen de aklımıza gelmeyecek birşey olabilir.

Bu durumdan sonra sen bir başkasının altına yatmış, onun tarafından zevke getirilmiş biri olarak tekrar bir ilişkiyi, bir evliliği, bir anne olmayı, bir yuva kurmayı haketmiyor mu oluyorsun?

Yani sırf bir başkasının altına yatmış ve onun tarafından zevke getirilmiş olarak mı tanımlayacaksın kendini... Yoksa yaşadığın mutluluğun, iyi ve güzel anıların, pişmanlık ve mutsuzlukların sorumluluğunu bilen bir kadın olarak hayatına devam mı edeceksin?

Dürüst olmak gerekirse ben senin gibi biriyle arkadaş dahi olmak istemezdim... Zira sonucu ne olursa olsun, sevişmek fiilinin, "sevmek" hissiyle bağlantısını kuramamış birisin...

Senin için sevişmek sadece birinin altına yatmak, onun tarafından zevke getirilmekten öte bir anlam taşımıyor...

6|2
    2|4
    • Bende senin gibi biriyle arkadaş olmak istemezdim. 'Sevmek' kelimesini -sevismek- olarak algılayan biri ile..

• Sana yobaz demiyorum, fazlasıyla acımasız eleştiriyorsun diyorum...

• Merhaba Arkadaşım.

"Bakire biriyle evlenmem" diyen bir arkadaş emin ol "bakir bir erkek" değildir. Bunu kendine yakıştıramayacağından ya da böyle birşey olmasını istemeyeceğinden olabilir. Bunlar kişisel bir tercihtir, herkesin kararlarına saygı duymak gerekiyor...

İkinci bir konuda erkeklerin tercihleri ve karşıdan beklediği anlayış ise şöyle birşey. Kızın bakire olup olmaması pek birşeyi değiştirmiyor çünkü bakir olmayıp gençliğinde yüzlerce kızla yatmış erkeğe sırf "yakışıklı, parası var, efendi biri" gibi kendini kandırıp giden kızlar var. O yüzden aynı mantığın tersi burada erkeklerde oluyor :)

Neredeyse hiçbir kadın gençliğinde jig*loluk yapmış biriyle evlenmek istemez fakat bir erkek semtinde, çevresinde ya da sırf hayatı kararmış bir kızı anne yapabilmek için o kötü yoldan çekip evlenebilir, bunlarda düşünce saygısı açıkçası :) Şöyle de birşey var, sonu olmak ilki olmaktan çok daha iyidir. İlk ve son olanlar ise tadından yenmez... Asıl mutlu olanlar o insanlardır...

Erkekler kaça ayrılır, kızlar kaça ayrılır bilemem. Benim sorunla bağlantılı olarak söyleyebileceğim kız tipleri var (herkes için geçerli değildir!)

1- Bakire kız (Kendini eşine saklamış, hiçbirşey yaşamamış biri)

2- Bakire olup ters ilişkiye giren kız (Buda kızlığım bozulmasın diye ilişkiye girmiş ve güvenini kaybetmiş kızdır)

3- Bakire olmayan kız (1 tane ş*size güvenmiş, yarı yolda bırakılmış ve hayalleriyle oynanmış kız)

4- Cinselliği yaşayan kız (Hayatın parçası ve ihtiyacının olduğunu kendine kabul ettiren kız)

5- Aşmış Kız (Böyle geldi böyle gider deyip hatta bu işi meslek haline getiren kız)

Bu 5 çeşit kıza da ayrı ayrı sagı duyarım. Kişisel tercihler ve seçimler sonuçta asla yargılanamaz... Kimsenin bedeninede karışmaya lüksümüz yok açıkçası :)

Uzun lafın kısası hayat kendi doğru çizgin üzerinde yalnızda olsa yola devam etmektir.

(Uzun oldu ama temiz oldu :) )

3|3
    0|0
    • Güzel anlatmışsın ama temizi varken diğerlerine gitmezdim erkek olsaydım.

• Yani kalpten sevme de olsa, seks yapmak da olsa "sevişmek" hele ki bir kadın açısından sevmediği, birşeyler hissetmediği bir adamla ne kadar zordur hepimiz az çok tahmin ediyor, bu konudaki fikirleri, söylemleri duyuyoruz. Senin de bahsettiğin gibi, bir erkeği sevmiş güvenmiş, inanmış ve bu yüzden soran kişiye göre hata yapmış kadına "o*" muamelesi yapmak ne kadar doğru olabilir ki?

• @dananinkuyrugu kesinlikle haklısın bu konuda sana katılıyorum. Bazı karaktersiz erkek arkadaşlarımızda var bu huy. Sevince "Aşkım cicim canım bitanem" ayrıldıktan sonra "ka*ar , *pu" bilmemne kelimeleri kullanırlar. Kardeş, o zaman sen *pu birini sevdin doğal olarak en kral p*venk sensin demek istiyorum açıkçası.

Adam gibi adam aşkını sevgisini kalbinde yaşar, ayrılsa bile efendiliğinden ödün vermeden "olmadı ayrıldık, nasip değilmiş" der. Diğerleri fasoncu işte...

• Alnından öpmek ? başka erkeklerle birlikte olduğunu düşünmek ?

Benden önce ne yaşadıysa yaşamıştır, ayrıca evet bakire kız falan istemem, benden önce bir hayatı olmadıysa, hem zihniyeti bana uygun değildir, hemde büyük ihtimalle benden önce hiç bir şey yaşamadığı için gözü dışarıda olacaktır ve beni aldatacaktır.

Saygı duyarım falan demişsin ama, hikaye saygılı falan değilsin "farklı erkeklerin altında yatan kızlar" bu ne demek yahu? kız satın alınacak bir mal mı senin için? sen kendin de mal mısın, kendini bir erkeğe sunmak için mi bekliyorsun, evlilik karşılığında ?

Beni de başka kızlar zevke getirdi, ne olacak şimdi ? kızda mı rahatsız olsun başka kızlar yüzünden?

7|2
    3|4
    • Kendini mal olarak gören bir bayann. İlerde yetiştirdiği kızda kendi gibi tabularıyla doğacak dünya kendini 2. Sınıf vatandas olarak gören birine daha sahip olacak

• Güzel espriydi.

• Ben bakir değilim, karşımdaki de bakire olmak zorunda değil. Her şeyden önce kişiliği önde gelir, zamanında hata yaptıysa orada takılıp kalmam.

5|1
    1|0
  • maalesef o kadar haysiyetsiz erkekler var, sevdiğinin o kadar saf ve temiz olmasını kaldıramayanlar

3|4
    2|2
  • biz sizin hakkınızı korumaya çalışıyoruz.bekaretle o*luk ayrı şeyler,bence bu sorun olmadan kadının kişiliğine bakılmalı.bakire diye hırsız uğursuz mendebur bir kadınla evlenirmisiniz..bakire deyil diye aşık olduğunuz kadından vazgeçermisiz.seksi allah yaratmış bedenini satmadıktan sonra ne sorun olur.en büyük namussuzlar en çok savunduklarını yaparlar.geçmişle yaşayanın geleceği olmaz.

5|2
    1|2
  • Beni kan tutuyor.

7|0
    2|1
  • ben evlenirim valla çatır çatır... ama tabi HERŞEYİYLE bakire olacak... bana ters diğer durumlar... yobazım, geri kafalıyım ve benden mutlusu da yok... o kadar

2|5
    3|2
    • Aynen yobazlık buysa bende yobazım.

• Diğerlerinide Allah ıslah etsin..

• PAŞAM BUNUN ÜSTÜNE DAHA NE SÖYLENİRKİ! +1000

• Bakire olup akli baska birinde olacagina

Akli bende olsun bakire olmasin

3|3
    3|2
    • Ne alaka şimdi

• Ben burada bakireyim deyip her haltı yiyenlerden bahsetmiyorum, gerçekten bakire olanlardan bahsediyorum. Onlarada bakire diyenlere kızıyorum. Onlar yüzünden bakirelerede laf kalıyor. Onlar bakire değil bunu sizde biliyorsunuz!

• Gercek bakire olanlarada lafim yok zaten allah kalplerine gore birini nasip etsin

Ama bakire deyince hepsi icine giriyor benim anlatmak istedigim o

Yoksa bakire istemem diyen erkegin aklimdan suphe ederim

• bu zihniyetin için sana helal olsun diyorum başkada birşey demiyorum..senin sölediğin şey normalde olması gereken şey zaten ama bunu idrakımıız nesil değiştikçe değişiyor.bekaret dediğimiz şey zardan oluşan şey değil,saflığı,masumluğu,anne babanın biricik kızı olmasını simgeleyen şeydir.erkeklerin hele böyle birşey söylemesini hiç anlamam görmedimde daha önce görsem sölerdim ne konuşuyosun sen diye.kim istemez ki bakire bir kızı.ama bakire olupda nerdese yapmadığı kalmayan kızada ayrıca bir ayarım oda ayrı..tekrar helal olsun kardeşim sana allah bozmasın zihniyetini,bozdurmaya çalışanlarlada karşılaştırmasın seni

0|4
    3|0
  • Ben bakire olsun veya olmasın demiyorum. Sadece benim için fark etmez diyorum. Önceden hayatını yaşayabilir elbet, neden çıldırtsın ki.

4|0
    1|0
  • bakire kızlarla harbiden bende evlenmekten vazgeçicegim...

5|0
    1|2
  • Önemli olan ilki olabilmek değil,Sonu olabilmek...

2|1
    4|1
  • Sen bir kız olarak böylemi düşünüyorsun ? Biraz sosyal olmayı dene artık

3|1
    3|3
    • O şekilde sosyal olunuyorsa olmamayı tercih ederim.

• Hayır, öpmediyse sizde sorun var deme sorun yok. gerçekten şaşıyorum size sevgiyi sevismek olarak aygılayan insanlarsınız.

• Sevmek kişiligine maneviyatına baglıdır. orasına burasına değil.

• bakire olup olmaması benim için o kızın ahlakına ilişkin hiçbir ip ucu vermez o yüzden bakire olup olmaması ile ilgilenmem

3|2
    2|3
  • peki sen baska kızlarla yatmış birini nasıl kabul edersin

3|0
    0|0
  • ben öyle bir ayrım yapmadım şu zamana kadar hepsi aynı benim için çünkü haketmese de her kıza çok fazla değer verdiğim için bakire ya da değil ayırmam sadece gönlüm hangisini seviyorsa ona bakarım ...

1|0
    0|1
  • ph yesin onlar.

0|2
    4|0
  • ben bakire isterim arkadaş ötesi yok

1|5
    5|3
  • o erkekler bakire olmayanlarla evlenmesse kim evlenecek bakir olmayanlarla elleme evlensinlerde bizede bakire olan kızlar kalsın .

0|0
    0|0
  • Senin gibiler evlendikten sonra aldatıyor.

2|1
    0|2
  • bunu düşünen erkek ensesttir kesin rezilk bnce bir erkke nasıl bunu ister

0|2
    2|0
  • böyle bir gerçek yok. bunu söyleyenler piyasaya kız kazandırmak için söylüyorlar.

0|1
    1|0
  • bakireyle neden evlenilmesin ya nereden çıkar

0|0
    2|1
  • Bunu hangi erkek diyorsa kendisi bakir olmadığı için diyor. Ben bakirim misal ve bakire birini isterim. Bu benim kendi dinim İslam'ın Allah'ın emridir. Ne diyor zinaya yaklaşmayın diyor. Arkadaşım sizin mezhebiniz ne kadar geniş ya! Zina en büyük günahlardan. Bir de şu çıkmış bakire olmasın ama sadece bana baksın e akıllı senden önce vermiş zaten birine ohoo :) Ha dul ayrı bir şeydir dulu buraya katmayın şimdi. Veya kandırılmış kız başkadır. Ama biri zevk için biriyle beraber olduysa o kız benim için bitmiştir. Kendisini evleneceği adama saklayamamıştır. Ve benim gözümde değeri yoktur. Bu yobazlık gericilikse ben en gericisiyim arkadaş taş devrinden kaldım ben. Bakire olmayıp her türlü şeyi yapanlara gelince siz zaten adam akıllı durduysanız veya tövbenizi edip Allah'a yalvar yakar ettiyseniz Rabbim sizi asla öyle birileriyle karşılaştırmaz. Zina yapan zina yapanla evlenir. Ben bakir bir erkeğim bakire de bir eş isterim. Dediğim gibi eğer ki Allah sizi imtihan etmezse böyle bir konuyla ki kimseyi etmesin inşaallah. Siz doğru iseniz karşınıza öyle bakire ama kirli birileri çıkmaz. Bırakın bu ayakları zinayı aşka çevirdiniz. Bakıyorum da benimle aynı görüşte olanlar hep eksilenmiş biz mesajı aldık merak etmeyin bakire olmayan kızlar galiba evde kalacağından korkuyor merak etmeyin bakire olmayan kızları alan erkekler var bacımızın örnek verdiği gibi :) Siz o geniş mezhepleriniz le devam edin hayatınıza. O 4 eş alma çok apayrı bir konu öyle rastgele yazıp da böyle bir görüşe sahip falan olmuyor o 4 eş ayrı birşey biraz araştırın ondan sonra 4 eşten bahsedin. Sizee geniş geniiş mezheplerinizle iyi hayatlar ki hayatınız ne kadar iyi olursa dünyevi arzularınıza kapılmışsınız hepiniz. Allah hidayet versin. Ben yobaz ve gericiyim selametle hidayetle :)

0|0
    0|0
  • 27 yıldır bakirliğimi korumuş birisi olarak bakire bir kız isteme hakkım var diye düşünüyorum..

4|2
    3|0
    • Tabiki var.

• Ama bakire kız yok piyasada.. Elimi attığım gönül koyduğum kız çoktan halledilmiş..

• Helal olsun sana be!

3|4
    6|1
    • Müslüman olmayanlar eksiyi basmış arkadaş! Şu lanet dünyada bakire bir kız kadar temiz bişey var mılan.

• Teşekkür ederim, bu düşüncemizle yobaz oluyorsak Sonuna kadar YOBAZIM! Ve yobaz olmaktan gurur duyarım :)

• Ben size yobaz demedim hanfendi. Sizin dediğinize destek vermek adını yazdım buraya.

• ben evlenmem

günümüzde eline alan ağzına alan arkadan alan bir sürü kız varken bir tane zarı yerinde diye onun meryem ana kaprislerini çekemem+ bana gelen tecrübeli olsun kimseye birşey öğretemem öğretecek olsam öğretmen olurdum

5|0
    3|2
  • o zaman evlenmemek lazım mutlaka herkes yaşıyor artık birşeyler.namus iki bacak arasında degil

2|2
    0|2
    • İki bacak arasında değilde neyde?

• benden sonrasında ;) çünkü aldatan o kadar çok varkı ve öncesinde birşey yapmamış

• Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 16

• Görüşleriniz farklıysa, saygı çerçevesi altında yorumlarınızı yazın lütfen.

baskalarinin bacak arasiyla veya kimin kimi yatagina alacagina biz mi karar vericez? hangi saygi cercevesi bu.

3|3
    1|1
  • istemem yan cebime koy misali

1|8
    4|2
    • kim eksilemiş kız seni gözleri kör olsun eksileyeninnn , +1 dengeleyelmm

• Bakireliğin ne olduğunu yırtıldığı gece anlayacaksın. İşte o kadar.

Zar yırtmanın kutsal bir yanı yok. Bundan zevk almanın arkasında toplumsal olarak şartlandırılmış erkek kafasının sadizmi var.

Karşımdakinin deneyimsizliği ve o an acı çekiyor olması neden bana zevk versin ?

• ulan kankimi hangi yavşak eksiledi+++++

• Sen tam bir malsın ya cidden MAL.kadınları bukadar aşağılamayın altına yatmak nasıl bir cümle ya dikkat et başkalarının altına yatan kız olarak adın çıkmasın kurduğun cümlelerden nekadar eğitimsiz nekadar kültürsüz biri olduğun çok belli önce o sığ düşüncelerinden kurtul sonra bunları düşün

6|1
    2|5
    • Asıl mal o erkeklerle birlikte olan. Kullanıp işlerini bitirdiklerinde bir mal gibi kıyıya atılıyorsunuz :)

• Harbiden çok boşsun ya döl israfısın

• Bi erkek bakir değilse bakire bir kız haketmez. Hak ettiğini düşünen erkek en adi en iki yüzlü insandır

6|6
    3|3
    • katılıyorum bu konuda sana :)

• Tamamen katılıyorum :)

• Ben evlenip boşananlara laf yapmıyorum istediğiniz gibi anlamayın.

• Bir kişinin bakire olması ya da olmaması bir evlilik kriteri değildir.Anlayamıyorum bazılarını ömrünü geçirmeyi düşündüğü kişide aradığın en önemli özellik hiçbir işe yaramayan bir zar parçası mı olmal ?Ya da tam tersi biriyle evleneceksin ve bakire diye vazgeçiyorsun böyle saçma bir şey olabilir mi ? Önemli olan senden sonrası öncesi değil.

3|0
    1|3
  • bende anlamıyorum doğrusu böyle düşünen erkekleri

1|8
    3|4
  • link

10 yıl sonraki halin :) bu kadar rezil düşündüğün için, rezil tabirin için.. En çok da kendine güveni olmayan insanların, bu b.ktan takıntıyla deli dönme durumu için ;) çok güzel bir örnek...

3|1
    0|5
    • Bana iltifatını sorana kapakla süslemişsin :D

• Aynen öyle..:)) İnsani değerlerden haberi olmayan, aslında kendine ait çok fazla düşüncesi olmayan sadece ailesinden ve etrafından gördükleriyle şekillenmiş, kendini hiç geliştirememiş insan modelinden sadece biri bu kızcağız.. Ben böyle insanları kendime ne eş, ne çocuğuma baba, ne sevgili, ne de arkadaş yapmam :))

• nerden biliyorsun soruyu soran arkadaşın 10 yıl sonraki halini.sen müneccimmisin,kahinmisin.

sanki insanlarda seni evine eş,çocuklarına anne,ya da sevgili yapmak için can atıyor da.pehhh

• Milletin midesi geniş gizlicimm

2|7
    5|3
  • sanirim bakire olmayan kizlar eksiledi önceki cevabimi :DDD

0|2
    5|2
  • Kişisel olarak olarak bakir bir erkeğin bakire bir kız istemesini gripsemiyorum fakat her haltı yemiş kendi birşeyler yaşamış ise karşısındakinden böyle birşey bekleyemez.Ya iki tarafta bakir/bakire olmalı ya da olmamalı.Son olarak bakire olana temiz bakire olmayana kirli denmesi hoş değil bence.tabi bu benim kişisel görüşüm arkadaşlar : )

1|0
    0|0
  • sana sonuna kadar katılıyorum. Bu soru buraya ağır gelir maalesef.

2|4
    4|0
    • Evet öylede geldi ama ben düşüncemin sonuna kadar arkasındayım :)

• bende senleyim bacım:) Ama biz kezbanız onlara göre:)

• Bakir olan erkek bakire ister zaten. Digerlerinin ne isteyeceğine de sen mi karışacaksın adam bakir değil neden bakire istesin ne hakla istesin?

3|1
    2|1
  • Ben de bakir erkekle evlenmem diyenleri anlamıyorum.

2|1
    3|0
  • soy adım değişmeden, fizyolojim değişmez. Nokta.

2|8
    6|5
  • bence çok saçma şu yönden evlenip ayrılmış bakire olmayan hiç evlenmemiş ama defalarca kişiyle ilişki yaşamış birisiyle evlenemez mi ?

0|1
    1|3
    • aynen +1 de benden

• bahsettiğin durumdayım her zaman arada sevgi/aşk varsa gerisi hikayedir diyip geçiyorum

• hem başkalrının altın yatma cümlesi çok saçma insan sevdiğiyle sevişir bu kız içinde erkek içinde gerçerli hem şuda bir gerçek kız olupta yemediği halt kalmayanlar var sende onlardan mısın bilemiyorum adı bakire ama kız olmayandan daha çok elletiyolar kendilerini.

• Senin gibi kendini eşya hediye olarak gören kadınları gördükçe kadınlığımdan utanıyorrum

7|1
    3|7
    • Bende senin gibileri gördükçe kimliğindeki müslüman yazısından utanıyorum.

• O sadece kadınlar için geçerli dimi? Eşin bakir olmasa senin için problem olmaz ama dimi? Çünkü kendi değerini bir et parcasında görüyosun

• Hayır ben nasıl kendimi koruduysam oda bakir olması gerekiyor. Eğer müslümansan ortalıkta müslümanım diye gezinme ama dğeilsen diyecek bir lafım yok normalini yapıyorsun.

Yükleniyor...