Böyle düşünen erkekler var mı?

Arkadaslar sevgilimle sali aksam dugunumuz var. Sevgilimle tanıştığımda bakire değildim oda bakir değildi. Onu tanıdığımdan beri bakire kızlara karsı çok ön yargısı var asla bakire biriyle evlenmem çıkmam falan diyo genelde erkekler bakire kız isterken o tam tersi. Onun gibi düşünen erkekler var mı? Nedenini sordugumda eğer kızım olursa kendi gibi tabularıyla yetiştirmesini istemediğini söylüyor

Güncellemeler:
Nişan ya da kına gecesi yapmadık çok gereksiz bulduğumuz için

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• kültür seviyesi yükseldikçe kadını zar olarak deyilde insan olarak kabul ediyoruz doğrusuda bu bence bu tabu yıkılmalı gençlere iyi bir cinsel eğitim verilmeli,insanlarımız abazalıktan,ileri gidemiyo.dünyaya bakarsa biz çok geriyiz bence yetersiz seks hayatının bunda payı var.aklımızı sekse çok harcıyoruz kısaca hans aya türk yaya.anlayana

4|2
    1|2

Erkekler Ne Diyor 16

• nişan gereksiz, kına gereksiz, bakirelik gereksiz bu durumda nikah da yapmasanız olurdu. :))))

bu espri tabi alınmayın. eş adayının bekareti önemsememesi bakış açısına bağlı. ayrıca bir tercihtir. bakirelere karşı olmasının bir sebebi olmalı. bunu kendisine sormalısın.

bekarete bir et parçası olarak bakarsanız gereksiz bir şey olarak nitelenebilir. herkes tarafından paylaşılamayan özel biri olmanın ifadesi olarak görürseniz o zaman önem kazanır.

kimileri yaşamını paylaşacağı kişinin hiç kimse tarafından paylaşılmamış olmasını tercih eder, kimileri de herkesin paylaştığı, iradesini kullanamayan arzularına yenik düşen birileri ile yaşamını paylaşmayı tercih eder.

esas önemli olan erkeğin bu tercihi yapması değildir. önemli olan kızın bu tercihi yapması. kendisini bir cinsel obje olarak görerek herkesle paylaşmamalı.

0|1
    0|0
  • düşüncelerinize tam anlamıyla katıldığım söylenemez ama takdir ettiğim bir konuda yok değil.cinsellik yaşamış bir kişinin bakire bir kız istememesi gerekir.aşırı dindar biri değilim. Allah korkum var. dinime bağlı inançlı biriyim. sevgilinin tam tersi düşüncedeyim. ben evlenene kadar cinsel birliktelik yaşamıycam herhangi bir kızla. evlendiğim kişinin ilk olması önemli benim için. eşiminde böyle birisi olmasını isterim. ben erkek olduğum halde böyle düşünüyorsam bırakta eşimde böyle düşünen biri olsun dimi. bunu kültürsüzlük olarak ya da yobazlık olarakta görmüyorum. benden önce başka erkeğin koynuna girmiş kadın benim koynuma girdiğinde benim içim rahat etmez. aynı şekilde bir erkekte daha önce başka kadınlarla birlikte olduysa eşininde içinin rahat olacağını zannetmiyorum.

1|1
    0|0
  • Kişiliklerinde anevrizma yaşayan bazı canlılar türün marjinalitesinde yer alır ve istisnalar kaide bozmaz deyimiyle üstün körü geçirilir.

Burada analiz etmek istediğim iki husus var;

1. Soran bayan arkadaşımızın içindeki durum, erkek arkadaşıyla aynı felsefede birleştiği için vicdanını susturmaya yönelik bir eylem olarak karşımıza çıkmakta. Bu konuda da en büyük desteği; bakın eş adayım da benle aynı düşünüyor safsatasında sanallık içerisinde kendisini rahatlatmak istiyor.

2. Erkeklerde de kadınlarda olduğu gibi üretimi hatalı olanlar vardır. Mesela eşinin kendi gözü önünde başkasıyla sevişmesinden, cinsel ilişkiye girmesinden zevk alan erkekcik (g.doş derim ben) yok değildir. Bir başka konu da daha önce bekareti kaybetmiş kıza karşı takınalınan tavır; nolmuş yani tavrı. Eğer bu zar denilen anatomik parça o kadar önemsiz olsaydı Allah sizce neden yarattı, diye sormazlar mı adama?

Zina haramdır, en büyük kebair-i günahlardandır. O zaman bu zevki herkes yaşasın her önüne gelenle yatsın, evin yolunu bulamayalım. Toplumca hala ayıp, dinimizce de hala haram olan şeyi çok masum göstermek aymazlık ve riyakarlıktır...

0|1
    0|0
  • tahminim dindar kız ya da muhafazakar kız sendromu vardır... bazı erkekler bu tarz kızların yatakta beceriksiz olduğunu, katı tabuları olduğunu düşünürler... ve daha özgür sınır tanımayan ateşli eş hayal ederler olay büyük bir ihtimal bundan ibaret... ama benim şahsi görüşüm HERŞEYİYLE bakire bir kız isterim, tecrübe kısa sürede kazanılır hiç sorun değil...

1|2
    0|0
  • Swing olayına sicak baktığını soylemissin yanıtlarda birinin altında, senin onu sevdiğini düşünmüyorum onun da seni sevdiğini. Bakirelik hususunda ise sen memnunsun o da memnun ama bu ileride kocam beni hic kıskanmıyor şikayetinin kökenini oluşturacak. Her kadın bir miktar da olsa sahiplenmek ister

0|1
    0|0
    • Dediğim sey ben bir kerelik yapabilirim ama o çok kıskanç asla öyle bişeye izin vermez. Hem biz birbirimizi cok seviyoruz sevmesek neden evlenelim ki?

• sizin durum belli evlenince de sıkılırsınız grup yapıcak kişiler ararsınız ya da eş değiştirme partileri düzenlersiniz :))

0|1
    0|0
    • Ben swinge sıcak bakıyorum ama o kıskanc asla yapmaz

• Hayırlısı be canım :)) bence o kadarda rahat olmayın :))

• Bakire olmadigin icindir

0|0
    0|0
    • Biz sevgili olmadan öncede öyle söylüyodu ailesi falanda öyle

• Benimde ailem aynı sekilde o yüzden benim açımdn sorun yok

• Himm o zaman problem yok arkadasim o zaman neden canini sikiyon rahat ol :)

• hani bu topraklarda yaşayan isanların büyük ksımı müslüman türk aile yapısı diye bir olgu da varı gerçi bununda içine edildi.. avrupalılaşınca... ahlak ve din değerlerinin hayatını kaybettiği kesin...

0|0
    0|0
    • Sadece senin ahlakin mi dogru?

• bak ben hatalar yapabilirim ahlaksızlıklarda... ama dogruyu yanlışı iyi ayırt etmek lazım... Ahlakı belirleyen güünahı sevabı belirleyen bu kainatın sahibi olan Allah tır.. ben ahlaksızlık yapınca o ahlaksızlık olmaktan çıkmaz... ölçü Allah.. benimde hatlarım var elbet...

• bu gidişle evlendikten sonra sana grup sex teklif edebilir...Tabuları yıkmak lazım:)))))

1|1
    1|0
  • Kullanılmış seviyor demekki, Yada tecrübeli olmasını istiyor.

0|0
    0|0
  • Gelelim kız oynamaya ;0))

0|0
    0|0
  • bakire olmazsa rahatça seks yapabilir o açından

0|0
    0|0
    • Evette evlenirken kesinlikle bakire eş istemiyomus kızının onun gibi yetişmesini istemiyomus

• dibine kadar haklısınz

0|0
    0|0
  • sen bakir olmadığın halde seni sevmiş oyüzden öyle diyor yoksa demez bence

0|0
    0|0
    • Hayır biz sevgili olmadan öncede diyodu

• Aile yapılarıda öyle bakire kızlara karsı ön yargıları var

• ozman önünde yaşayacağın çok sürprizler olabilir

• Biri kullanip atar senin sevgilin gibilerde alir es yapar. Soguyorum evliliklerden bu yuzden birinin kullanip attigi birini es yapmak istemem .

0|3
    4|0
    • Kullanıp atma ne çirkin bir tabir. Ben esya mıyım? Kadın gözünüzde mal mı? Peki benim birlikte olduğum erkekleride ben kullanmıs olmuyo muyum?

• Kendini boyle basit kisilere kullandirmissan malsin evet. Erkegin pesinden hicbir kadin cikipta ben bunu kullanip attim demez ama kadina derler yarin bir gun coluk cocuga karisinca ne diyceksin ona merak ediyorum.

• bende biri ile görüşüyorum ve bizde sizin gibiyiz.kimse karışsın istemiyoruz hatta

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Siz sadece seks yapın onun dışında herşey gereksiz . Zaten biriniz fuzuli biriniz nafile .

1|2
    1|2
  • eskici herhalde kendileri

0|3
    3|1
  • evlendiniz mi.:)

0|0
    0|0
  • neden siz Türkiye'de yaşamıyor musunuz ki törenlerimizi gereksiz buluyorsunuz?

2|3
    2|0
    • Yasıyoruz ve evet gereksiz ve saçma buluyoruz. Bu bizim düşüncemiz. Benden yıllar önce insanların yaptıkları seyler neden benim törem veya geleneğim olsun ki?

• Bak halifeliğe de bir şey demiyor. Böyle insanlara yorum yazmaya bile tenezzül etmeyeceksin aslında. Bakmayınca yok olup giderler inşallah.

• sen gibi nankörlerden iyidir. aman din içeren hiç bir kavrama tahammülünüz olmasın. Zaten sizin gibilere ihtiyaçları da yok , kendini önemseme bu kadar. Onlarda senin gibileri önemsemiyorlar hiç.

Yükleniyor...