Bunun örnekleri çok mu?

kadının gelecek için planı iyi bir evin kadını kariyer ve anne olmaktır. Ona bu imkanları sunacak kocayı arar. Büyük ihtimalle bakiredir ve bakire kalmaya çok özen gösterir. Çünkü içinde bulunduğu toplumdaki erkekler için bakirelik hala çok önemlidir.

Ne yapar bu gibi durumlardaki kızlar? Hem canı istemektedir hem de adamı elinden kaçırmak istememektedir. Bu ikilem kızımızı zaman zaman anal sekse, çoğu zaman da oral sekse yöneltir.

Sonuç ne olur. Bekaret hastası adamlarımız, “penis mevzuatına hakim, sakso konusunda en az 2 yıl deneyimli, face, msn, siberalem, ve anal seks programlarını kullanabilen” “Bakire” elemanları alıverirler işe. Ne oldu ? Karın bakire.

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• erkekler hakediyo bunu

1|0
    0|0
    • sana ne oldugunun farkında değilsin galiba devam et:)

• yav kardeşim saane. sen kendi zevkini yaşa,ben kendiminkini

öyle gizli kullanıcı olarakta bana hakaret etme,

• yok ya hakaret etme gıbı bi niyetim yok ne hakareti...herneyse bu konuşma bi yere varmıyacak

Kızlar Ne Diyor 8

• Bunu belkide kızlara yaptıran erkekler bakire olsun diyorlar hep ama o kızda bakire kalıyor ama yemedeği şey kalmıyor ben bir erkek olsam tek birkişiyle severek değer vererek birlikte olmuş olsun ama herkesle öpüşüp sevişip bakire olmasın

1|0
    0|0
  • öylesine böylesi layık bence zaten tencere kapak

0|0
    0|0
  • iyi bir gözlemcisin. Tebrik ediyorum.

1|1
    0|0
  • en verimli gençlik çağlarınızı böyle sebeplerden harcamayın ey hatunlar :) canınız ne istiyorsa yapın. . çünkü kimse için değ-mez !

1|0
    0|1
    • en verimli gençlik çağlarınızı böyle sebeplerden harcamayın ey hatunlar :) her aklınıza geleni yapmayın. . çünkü kimse için değ-mez !

• haddimzi aşmadan konuşalım ama diimii ? kimse kimsenin namus bekçisi değil sonuçta ve tartışma edebi bunu gerektirir. .

• sen gocunma bekçilik yapılacak bi durumun kalmamş rahat ol:D

• Sevgılılerıyle yatan haftalık sevgılı degıstıren bakıre olmayıp ruhum bakıre dıyenlerle aynı buda

0|0
    0|0
  • evet çok mantklı bi yazı yazmssn tamemenn katılıyorumm sanan. söylencek cümle yokk bu yazının üstünee

0|0
    0|0
  • herkesin deliği kendine

2|1
    0|1
    • ne alaka

• ona +1 verecegine söyle de bi normale dönsün bakalım dönebiliyo mu

• default mode on

• hepsi öyle değil, tespit doğru ama benim gibileri de az değil, şimdiye kadar tokalaşma dışında kimseye değmedim,

çok azınca da yastık yorgan birşeyler yapıyos işte kendini mahvetmeye ne gerek var. hem zina ne kadar günah bi bilseler

0|0
    1|0
    • bunları duymak gzl

• kimse duysun diye söylemiyorum, helal haram belli artık kim doğruya yönelirse ödül var kim de yanlışa giderse ceza var, herkes önce kendinden sonra sorumlu olduklarından mesul

Erkekler Ne Diyor 4

• kesinlikle katılıyorum o yüzden bekaret hastası bir insan değilim hatta eski nişanlım bakire değildi ama ayrılmak zorunda kaldık :) olabilir sevmiştir sevişmiştir sonuçta sevişmek sevmekten gelir.

yukarıdaki gibi olucağına bakire olmasın daha iyi kalbi temiz olsun gözü dışarda olmasın yukarıda bahsettiklerin bir kişiyle asla yetinmezler uzak olsunlar..

0|0
    0|0
  • süper tespit çok doğru... şu an en büyük sorunlardan birisi de aşkla seksi karıştırmamız bence. insanlar genellikle belli bir hoşlantıdan sonra birşeyler yaşamaya başlayıp buna alışıyorlar. ardından gelen ayrılık sonrası da alışkanlığını aşk zannediyor. aslında alıştığı şey zevk.

0|1
    0|0
  • Ne güzel yazmışsın yemin ediyorum.Sen karşındakine aşıksan güveniyorsan ve inanıyorsan geçmişte ne yaptığının çok fazla önemi yoktur.Sonuçta sen de bişeyler yapmışsındır geçmişinde.Kimse kimseyi kandırmasın,özellikle kendini.En çokta bakireyim deyip her b*ku yiyen kızlara üzülüyorm

0|0
    0|0
  • evet öyle ama övünebileceği en az birşeyi de vardır...

0|0
    0|0
Yükleniyor...