Doğum kontrol hapı neye göre verilir?

Merabalar, doğum kontrol hapı kullanmayı düşünüyorum. Bunun için doktora gittiğimde doktor ilacı neye göre yazar? Sadece soru mu soruyo yoksa hormon testi falan yapıyo mu

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu iş basit değil kanımca sanırım kendin eczaneden alabilmek için soruyorsun. bu doğum kontrol hapının kadınlardan kadınlara değişik aktivite gösterdiğini biliyorum bu nedenle sen yinede iyi bir doktora sor ölçüm tahlil yaparak versin. yoksa adet düzensizliğine yol açar kanamayı artırır zararları çok fala olabilir. aspirin değil bu canım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hiçbirsey sormaz, sorsa da yazacagı ilaçla pek alakası olmaz, hormon testinin de bir anlamı performans getirisi için yaparsa o baska

0|0
    0|0
  • dogurtuyormsuun bu yaşta noluyorr eyy ahali neler oluyor bu türkiyeye hobaaaa

0|0
    1|0
  • Sanmam sadece ilaç yazar çıkarsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben de dusunuyorum . bu hapı ; adet duzensızlıgı , hormonal bozukluklar ve polıkıstık over gıbı hastalıklarda zaten sen ıstesende ıstemesende verırler . dıana 35 ya da yasmın verıyorlar . sayet boyle rahatsızlıkların yoksa bu hapın yanına bıle yaklasma . cıddı yan etkılerı var ; tuylenme , ve kısırlık gıbı . sayet hormonsal sorunlardan dolayıkullanmak ıstıyorsan tuylenme , sıvılce tedavısınde zaten verıyorlar .

0|0
    0|0
  • valla ben gittim ne soru sordu ne başka bişey hapı dırek yazıolar.Hangi firmanın mümessiliyle arası iyiyse onu yazıolar :)

2|0
    0|0
  • Birşey olmaz eğer sorarsa doktor kullanma amacın ne diye ?

Sende dersin dibini dovdurecem de :)

0|1
    0|0
  • hormon testine göre veriliyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...