Kızlık zarı ilişki haricinde farklı şekilde bozulan var mı?

kızlık zarı ilişki haricinde farklı şekilde evlenmeden önce bozulan var mı, oluyormuş sanırım böyle bişey , ve erkekler sizin eşiniz böyle bir durum yaşasa siz evlendiğinizde buna inanırmıydınız ?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Tanıdığım kızların çoğunun çocukken bisiklete binerken bozulduydu, arada bir iki yaratıcı hikayesi olan da vardı gerçi. Esnek olanları da var tabi.

Galiba benim tipim biraz saf duruyor.

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bisiklete binerken , bir yerden düşerken , tecavüze uğrayarak kızlık zarını kaybeden yüzlerce kızımız var. Güvenmediğim birisiyle zaten evlilik düşünmem. Düşünüyorsam da evet güvenirim.

4|0
    0|0
  • kanıtları varsa olur.

1|1
    1|0
  • büyük bir yalanın peşindesiniz... Umarım yanlış yorumlamışımdır. ancak anladığım doğru ise,

LÜTFEN BUNU YAPMAYIN VE DÜRÜST OLUN

1|0
    1|0
    • gayette yanlış yorumlamışsınız ben bunu yalan uydurmaya çalışmak için sormuyorum gerçketen böyle bişey olabilceği için soruyorum

• peki öyleyse sorun yok :)

• uzun atlamalar kızlar için o konuda tehlikeli

1|0
    0|0
  • gelmedi ama olur öyle şeyler

0|0
    0|0
  • Tabiki inanmazdım yap boz mu bu

0|0
    2|0
  • hepsi bisikletten düşmüş

1|1
    0|0
  • kuzenim ameliyat olması gerekiyodu... mecburen bekareti gitti ameliyat esnasında...

1|0
    0|0
  • Bi bacak aranizi kollayamiyormusunuz?

0|0
    0|0
    • sizde olsa hepsi gitmiş olurdu.

• Anlamadigin oyle erkekler kolay kolay evlenmez ama kizsizda durmazlar. Kizlar boyle tiplerle takilmayi sever genelde onu adam edebilecegini sanar sonuc tabiki husran olunca sutten agzi yanmis ya bir kere bu sefer duzgun biri arar iyi bir es cocuklarina iyi bir baba olucak birisini. Halk arasinda derler ya ona kendini yamamaya calisir . Bu adamin sucu ne peki?

• onu öyle evlenmeye meraklı kızlar düşünsün.

Kızlar Ne Diyor 1

• bizim mahallede nebahat diye 1 kız vardı. kız hapşırığını tutacağım derken oluşan basınçtan kızlık zarı patlamış. dr lar eğer bu zar patlamasaydı sen ölürdün demişler. :) ilişki haricinde farklı şekilde bozulması için ya içine kendin 1şey sokman gerek ya da parmaklarken 1 şey yaparken bozman gerek yoksa durduk yere "aaaaayyyyyyy dün yolda yürüyordum aniden kızlık zarım bozuluverdi" diyeni hiç duymadım.

1|2
    0|0
    • ne alaka hapşırırken bozulmaz agızdan hapşırılıyor vajinasıda aşagıda ne alaka canım ya o nebahat uyduruk bir yalan söylemiş normalde bekareti bir adama vermiştir

• neslinur canım senin saçın sarı mı? Benimki de sarı ama ben anlıyorum pek çok şeyi. Bunu da anlamadıysan artık ne deyim

Yükleniyor...