Kadınlar ne ister? Anlayan var mı?

Kızlar soru gayet basit. Siz ne istiyorsunuz? Anlayışlı, iyi kalpli, dürüst, sizi içtenlikle sevecek, size destek olacak bir erkek arkadaş aradığınızı söylersiniz ama nerede bir kurnaz, aklı fikri cinsellik olan bomboş erkek var ona koşarsınız. Birisi bunu açıklayabilir mi?

Erkek arkadaş seçerken yakışıklı olması yetiyor değil mi? 1.95 boy, "gece siyahı gözler" ya da "Yahudi tipli" olması yetiyor mu? Bu mu yani? Bu kadar basit mi sizi etkilemek?

Beğendiğiniz fiziğe kafanızdaki ruhu yerleştirip aşık mı olduğunuzu sanıyorsunuz? Merakımdan soruyorum, sinirli sanmayın

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kısmının ne istediği konusunda onların da bir fikri yok..Odun olsan romantik ol derler,romantik olsan çok duygusalsın derler..Uzar da uzar bu liste..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• tip

beni hiç etkilemiyor ya. ama zeki sempatik olan her erkekten hoşlanabilirim. sonrası için daha farklı şeyler gerekiyor tabi. ilgi sevgi saygı falan işte. genele uyan bir kız değilim belki ondandır

0|0
    0|0
  • bu saydıkların bir çoğumuzu etkilemek için yeterli evet

ama sonrası için değil

0|0
    0|0
  • Yanlış düşünüyosun her kız böyle değildir. Bazı kızların aptalca seçimleri yüzünden diğerlerinide aynı zannetme :)

0|0
    0|0
    • kaç yıldır hep aynı şablon kızlarla karşılaşıyorum, çok il değiştirdm hep aynı hep aynı

• Bence lanet olsun ki her insan gibi nefsimize yeniliyoruz. İlk başlarda dürüst ahlaklı olsun istiyoruz sonra biraz da çekicilik. Ama bir erkekte de tatlılık ya da sempatiklik olması gerek bence biraz daha bağlanmamız için

Erkekler Ne Diyor 2

• hayatına soktuğun 3-5 yanlış kadını bütün kadınlara mal etme bunu isterler...

1|0
    0|0
    • 3-5 kadın değil, hepsi böyle

• 30 yaşında adamsın gelmiş burda ağlıyorsun :) Genelleme-cinsiyetçilik ne desen var yazdıklarında. Acıdım sana doğrusunu istersen.

Bu yaşına kadar kadınları çözemediysen sorun onlarda değil sendedir. Gay ol bir de öyle dene bence :)

1|0
    0|1
    • Gizliğin arkasına saklanıp böyle analizler yapmak kolaydır, ağlamak falan. Ağlayan yok. Algılamak istediğin gibi algıla, tencere-kapak ilişkilerinize devam edin. Ama az ötede. Olur mu?

Yükleniyor...