Neden böyle oluyor? regl olamıyorum

bende polikistik over( yumurtalık kisti) nden kaynaklanan bir adet düzensizliği var prezervatif yoluyla korunuyorum ilişkimde ama 3-4 aydır regly olmuyorum gebelik testi yaptım negatif çıktı ama birsürü belirti var. eğer gebeysem ailem bni öldürür yardım edin ne yapacağım. bir de sanırım Şu an idraryolu enfeksiyonu var gebelik testini etkiler mi? neden böyle oluyor hamile miyim? kan testi yaptırma imkanım yok malesef ailemden dolayı. ne yapabilirim bilginiz var mi? garanti olsun diye içebileceğim bir hap bir çay vs biliyor musunuz?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba; polikistik over hastalarinda adet gecikmesi gibi seyler olabiliyor. Fakat 4 ay cok uzun bir sure. ayrica gebelik tanisini koymanin en garanti yolu kanda b-hcg testini yaptirmaktir. eczaneden aldiginiz testler hicbir zaman %100 dogru sonuc gostermez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• merhaba, kesin ve net bilgi için kanda gebelik testi olarak bilinen beta-hcg testi yapmalıyı<, başka yöntemi yok, istanbulda yaşıyosan bu çok kolay

0|0
    0|0
    • küçük bir ilçedeym başka yolu yok mu bun

• ekledim kabul edin

• benimde sorum var size kabul eder misiniz ? bu konuda istanbulda yaşıorum aspiirin

• en kısa sürede bir eczaneden idrar testi al ve eczacıyla durumu samimiyetle paylaş..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...