Boşalmanızı kontrol etmeyi nasıl öğrendiniz veya nasıl kontrol ediyorsunuz?

nişanlımın erken boşalma sorunu var 8 dakika falan hep :S o çok rahatsız bundan üzülüyor ben belli etmiyorum ama hep motive ediyorum onu peki bu boşalma süresini uzatmasını değilde kontrol etmesini istediği zaman boşalmasını istiyorum ben naasıl öğrenebilir bunu . seksten anlayanlarrr ve cidden işi bilenler yardımcı olursanız sevinirim

Güncellemeler:
offf bilen yokmuuu yaaa :(

1|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• gidip gelirken asla sex yaptını düşünmesi,n gidip gelmeye devam etsin ama aklı orda olmasın!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Öncelikle seksi normal bir ihtiyaç olarak görün. Heyecan a kaçmayın. Birbirinizi sürekli okşayın. bedenlerinizi ezberleyin.

İkincisi boşalacak noktaya varırken çeksin çıkarsın. ve sen poposuna tırnak at. bunu bir süre yapın. herşeyden önce ilk etapta kendisi boşalsın ve 2. tura gidin. zamanla 1. de normalleşir.

üçüncüsü ilk birlikteliği penisinin dibini sıkarak gerçekleştirsin. boşalacağı sırada çıkarsın ve başını sıksın bıraksın. sonra devam etsin. 3-4 kez deneyin.

dördüncüsü o uzansın sen üstüne otur kendisi istemsiz kasılamayacağı için daha uzun sürecektir. o esnada kendini kontrol etme konusunda beyin olarak çalışsın. durumu anlayacaktır.

beşincisi boşalmaya yaklaştığında kasılmayı bıraksın kafasını başka yere versin, ve göğüslerini falan ellesin. sonra tekrar git gel ile kasılmaya başlar.

altıncısı yukarda anlattığım 5 madde vajinal için geçerlidir. Anal daha zordur çünkü hem çok fazla zevklidir, hem kalçalar kasıkları doldurup iyice tahrik eder ve oldukça dardır. kayarken hiçbir pütür hissetmez, jöle içerisinde kayar gibi oldukça zevklidir. Bu nedenle vajinalde kontrolü öğrenmeden anal a hiç geçmesin 5 saniyede boşalır.

0|0
    0|0
  • İyi güzel demişsin ama zaten normal bir insanda eğer ilişki öncesi mastürbasyon yapmadıysa kısa sürer ikinci yaptığınız daha uzun süreli olur.Sanırım sen çok fazla p*rno izliyorsun oradaki adamlarla sevgilini kıyaslıyorsun o filmlerde ilaç sprey ne varsa kullanılıyor ayrıca kes yapıştır sahnelerde çok fazla

1|1
    0|0
  • önce penisini kontrol etmeyi öğrensin, bunun yoluda senden geçmekte. ona mast. yapmayı dene. boşalıcağı zaman bırak. 25-30 dk deneyin bunu.

ilk zamanlar kayganlaşıtırıcı kullanmadan yap sonradan kullanabilirsin.

bunun sebebi de mast. yapmaya alıştığı için penisi kontrol edemiyor.

önceden hızı-şiddeti kendi ayarladığı için vucudu ona alışmış. ama geçer.

yani umarım:DD

0|0
    0|0
  • bir erkeğin ortalama boşalma süresi o dur ancak... link ahmet maranki ve ibrahim saraçoğlu nun kürleri falan var ikiside prof.dr. dir araştır çok iyi tavsiyeleri var

0|0
    0|0
  • 8 dk erken boşalma değil

0|0
    0|0
  • Zamanında günde 20 sefer kendi kendine yapmasaydı bu olmazdı.Şimdi bekleyecek.

Adam tavada pişmiyor samanla kendi kendine öğrenecek...

8 dk az bu arada..Muhtemelen sen yarı yolda kalıyorsundur...

0|0
    0|0
  • tam boşalacağı sırada onun hayalarını hafifçe tutup aşağı doğru çek...

0|0
    0|0
  • 8 dk az değil ki manyak mısın :D

0|1
    0|0
    • bir saatte boşalıyorum diyenler var 45 dakka da falan hiç boşlamdan

.s onlara bakarak az gibi değilmi benim için sorun yokta kendisi yetinmiyorrr

• peehh öyle bir şey olmaz 1 saatte hem senin vıcığın çıkar hem onun :D

• doğalı 6-15 dakikadır sorun yok takma kafana

• 8 erken boşalmaysa :D adam sürtürüyoda boşalıyo mk nediyonuz la siz

0|0
    0|0
  • 10 dk ara verin sonra tekrar şevki gelir o zaman uzun sürer. genemi kısa sürüyor o zaman boşalmaya yaklaşatığı vakit üzerine soğuk su döksün aleti resetlesin :D

0|2
    0|0
  • idrarını yaparken biraz yapsın tutsun biraz yapsın tutsun bu şekilde kendini tutmayı öğrenecek, çok derin bir taktiktir, denenmiş onaylanmış bilimsel destekleri vardır.

0|0
    0|0
  • Bosalcagını hissettiği anda çeksin içinden , biraz bekleyip devam etsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• erkek arkadaşım da öyleydi. ben uzulunce kegel egzersizi yapmış bir ay benden habersiz. simdi gayet iyi kontrol edebiliyor.

0|0
    0|0
  • 8 dakika erken sayılmaz ama

0|0
    0|0
    • :) bu bir saat deiyenler kandırıyo o zaman :D hiç katkısız bir saatmş bizimkide onlara özeniyo heraldeee

• 2. birlşeme uzun olur devam edin

0|0
    0|0
Yükleniyor...