Tüm kadınlar biseksüel midir?

Cevap hayır olabilir, bir genelleme olduğu için.

Ancak şu durumlar sağlandıysa;

-Kadın aseksüel değilse,

-Erkeklerden haz etmeyip sadece kadınlara ilgi duymuyorsa(lezbiyen değilse)

Geriye kalan tüm kadınlarda biseksüel eğilim bulunmaktadır.

Kimileri daha farkında bile olmayabilir lakin saklı kalmış da olsa bu dürtülere tüm kadınlar sahiptir.

Güncellemeler:
İnsanların doğalarında pek çok farklı dürtüler bulunmaktadır. Hatta her insanın içinde her dürtü bulunmaktadır. Sadece kimi dürtüler baskın, kimileri pasif kalmaktadır.

Kadın, doğası gereği dişil olma özelliğini bünyesinde barındırır. Tüm enerji kadının bedeninde toplanıp dönüşür.

Kadın aynı zamanda estetik algı açısından erkekten farlı bir noktadadır. Kadının tanrısal bir özelliği vardır. Bu tanrısallığı doğadan gelmektedir.

Ruhunu özgür kılıp kendini din, toplum ve ahlak kurallarının dayatmalarından arındırabilmiş zihinler dürtülerini önce tanır, sonra kabullenir ve en sonunda da yaşamaya başlar.

Herkes bu aşamalardan birindedir. Çoğunluk daha ilk aşamayı başaramamış olsa da :)

link bunu estetik ve çekici bulmayan bir kadın olacağını sanmıyorum.

Belki zevk meselesi nedeniyle olabilir ama eminim ki o kadınların da çekici bulacağı başka kadınlar vardır.
link son güncelleme; amaç güzel kadınlar izlemeniz. Massive Attack - Paradise Circus/Deds Zade

0|0
14|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• bilmini hipotezini teorisini bilemem ama insanın her şeyi barındırdığını düşünmüşümdür hep. bazı şeyler daha önde bazı şeyler daha arka planda ama hepsi orda ve var. yani sadee kadınlar diye genelleme değil. bence her insan aslında biseksüeldir. tabi önemli olan seçimlerdir. hetero olmayı seçenide zorla sen bir sin bir ol diyemezsin. bu yüzden bu tür genellemeleri dile getirmeyi ( aynı fikirde olsam bile ) yanlış buluyorum.

1|1
    0|0
    • doğru mantık. Genellemenin amacı biraz da insanların daha çok tepki vermelerini sağlamak.

• site otomatik düzeltmiş ben "bi." demiştim bir yapmış.

• Soru çok güzel güncellemeler ayrı güzel +5 haketmiş :)

1|2
    1|0
  • değilim ya nerden çıkardın

0|1
    0|0
  • soru güzel +5 i haketmiş ama ben biseksüel değilim :D ama olsun konuyu beğendim +5

0|2
    0|0
  • Bnim gibileri anladğn için sana +5 veririm ;) Çooook beğndim :D

0|2
    0|0
  • Hiç böyle düşünmemiştim. Bazı kadınlardan görüntü olarak hoşlanmak olabilir de cinsellik anlamında asla.

0|0
    0|0
  • Ben heteroseküselim. Bir kadına ne aşık olurum, ne de sevişirim. Eğilimim falanda yok.

1|0
    0|0
  • çok haklısın.

2. linkede ölünür şimdi <3 :D

0|0
    0|0
  • bütün memeler amdır.

2|0
    0|0
  • tamam anladık abi ya biseksüeliz

1|2
    0|0
    • bi seksüelsiniz, bir değilsiniz. tamam bak, bana da iğrenç espri yaptırdınız.

• hayattan iğrendirdin beni o espriyle o neydi :D ay hoşt :D

• hoşt mu? köpek miyiz yahu :(

• Hepimiz lezbiyeniz! Her yer Taksim her yer direniş!

1|2
    0|0
    • Kadınlar sana çekici bana değil! Aksi olmasını isterdim ama olmuyor eğer istediğim halde olmuyorsa tezinde bir yanlışlık var dostum.

• çok haklısın

1|2
    0|0
    • ruhunu özgür kılmış kadınların bana katıldığını biliyorum :)

• Bunu nereden çıkardın? Bir de 2. savini tekrar yazarak açıkla da yorum yapalım bir şey anlamadım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çook uzun zaman evvel bir kitapta okumuştum. Kadın erkek farketmez herkesin içinde biseksüellik ya da eşcinsellik vardır. Kiminde bu fazla belirgindir kiminde gizlidir bir sebeble ortaya çıkar kiminde de hiç çıkmaz. Bu nedenle biseksüelliği sadece bayanlara indirgeyerek sormak çok yanlış olur.

1|0
    0|0
    • güzel noktadasın. bu soruda sadece kadınlara indirgedim. :)

• Hipotez olarak ortaya atılır ve bir kadının bile bunu yalanlıycak donanıma sahip olması bu hipotezi çürütür.Birazcıkta cinselliği bilimsek konuşalım Ameke.

1|0
    0|0
    • Bilimsel mi gidelim?

Erkek kromozomunun fetüs oluşumunun ileriki aylarında devreye girdiğinden, klitorisin penise dönüşmesinden de bahsedelim mi?

Dişiliğin erklikten farklı olarak doğanın tüm unsurlarında barındığından?

Ben biseksüel değilim, kadınlardan asla haz alamam diyen bir kadın bu söylediklerinde doğasını mı ön planda tutuyordur, yoksa toplum, din ve aile dayatmalarıyla şekillenmiş bir zihinle mi konuşuyordur?

• Biyolojiden sosyolojiye,genetikten darwinizme koşar koşar geliriz.İnsan nüfusunun limiti henüz olmadığından hipotez havada kalır.Yalanlanılmasa da doğruluğuda ispat edilemez.:))) çok eğlendim amk adam ciddi acıklama yapmış

• ben ciddi bir insanım :)

• Din(İslam) dayatma değildir,asıl özgürlük Allah'a kulluk görevlerini yapınca olur.(İslam ile olur)

"İki kadının sürtüşmesi, kendi aralarında bir (nevi) zinadır." (Feyzü'l-kadir, 4/103)

Vücudunu tanımak isteyen zaten sağlıkla ilgili kaynaklardan öğrenebilir.Burada biseksüelliği su içmek kadar normal birşeymiş gibi anlatmışsın.Allah akıl fikir versin.

0|0
    0|0
  • Onu bunu bilmem de ben lezbiyenim. Lezbiyenler selam.

0|0
    0|0
  • bence her kadında azıcık biseksüellik vardır..

şunuda söylemekte yarar var..

bu durum beni asla rahatsız etmez..

0|0
    0|0
Yükleniyor...