Bekaret sizin için önemli mi?

Bekaret sizin için önemli mi? Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Çoğu kişi önemli olmadığını söylemiş şaşırdım ,bir şeyler değişiyor mu ne... Ben bu konuda kararsızım. Bir taraftan onemli olmaması gerekir diye düşünüyorum çünkü cinsellik de yeme içme gibi bir ihtiyaç aslında çok doğal... ama yetiştirilme tarzımdan ve çevreden dolayı herhalde bir taraftan da önemli olduğunu düşünuyorum...

0|0
7|31

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklerin büyük 1 çoğunluğu için önemli çok az 1 kısmı için önemsiz. Kadınlara gelince orası ayrı 1 muamma 1 bakıyorsun hiç ummadığın 1 çevreden ve kültürden 1i çıkıyor önemsiz diyor 1 bakıyorsun bu kadın için önemsizdir diyorsun ama önemli çıkıyor.

1|6
    0|1

Erkekler Ne Diyor 31

• Altta ki zara değil beyinde ki zara bakarım. Üstteki zar yırtılmamışsa sevdiği 1 ya da 2 kişiyle ilişkiye girmiş önüne gelenle yatmayan dürüst ahlaklı birinin bekaretini sormam bile. Yeter ki ruhu oro*pu olmasın.

10|0
    0|1
  • benim için degil bana 2. el karı alcan diyen arkadaşlarım var gülüyorlar. ama farkında degiller kendileri daha komik.

5|1
    0|1
  • önemli değil ama eğer önemliyse bu senin için önemli olmalı koruman gereken sensin ama olmadı bozuldu napalım olmuşla ölmüşe çare yok benim için sorun olamaz çünkü hep geleceğpe bakarım erkek olarak biz çok mu doğruyuz da senin bekaretini sorgulayalım ?

5|0
    0|2
  • Yaşına göre değişir.

30'undan sonra bir bayandan bekaret beklentisinde olmak çok aptalca geliyor bana.

3|1
    1|1
  • O önemli değil diyeler sormasınlar o zaman direk evlensinler önüne gelenle yalan söylüyor çoğu burda ahkam kesmesi kolay o zaman bakire kızları rahat bıraksınlar

3|2
    1|0
  • Çok önemli. Çünkü ben de bakire ve lezbiyenim.

7|1
    1|0
  • Erkekler bakir olmassa sorun yok ama kız bakir olmadımı çok byük sıkıntı çıkar toplam baskısı yapıcak bişey yok :)

1|0
    1|3
  • yetişkin bir KS üyesi günde kaç kere bekaret önemlimidir? sorusunu sorar?

4|1
    0|1

• Bekaret önemlidir arkadaşlar,

bu konuda bayan arkadaşlar maalesef erkeklerle aynı şartlarda olduklarını düşünüp hataya düşebiliyorlar..

Bir erkek ve kadın asla eşit değildir, bu söylemim erkeğin üstün yaratık olduğu anlamında da değildir.

Bir kere kadın annedir, sorarım bayan arkadaşlara, annenizin babanızdan başka bir erkekle ilişkiye girdiği gerçeğine ne kadar mantıklı yaklaşabilirsiniz?

Kadın özeldir, kadın tek yaratılmıştır, bekaret ise onun temizliğinin sembolüdür...

Erkeğinde bakir olması gereklidir tabii ki, bu konuda da sorun yok ancak biz erkeklerde fiziksel olarak bunu ayrıştıracak bir kavram yoktur.

Düşünsenize bayanlar bir erkek çocuğunuzun olduğunu? onun ne hissedeceğini? ya da önemsiz olduğunu düşünen baylar? anneniz babanızdan önce bir adamla yatmış?

Kadın tektir, annedir, özeldir...

Kadın kocasına özeldir...

Erkekte ise böyle bir özellik yoktur...

Kadın her girdiği ilişkisinde evleneceği adamın özelini ifşa etmektedir,

Yani bakire olmayan biriyle evlenmek, ömür boyu senin sırrını bilen bir kaç kişinin olduğu gerçeğini kabullenmektir.

Belli aralıklarla bu durumlarla yüzleşmek, bazen ise fiziksel olarak onunla yatmış adamları görmek demektir..

He şimdi şunu duyar gibiyim, o zaman diktiririz haberiniz olmaz...

Gerekirse diktirin, erkeğin hayatı boyunca midesinin bulanmasını engelleyin..

ciddiyim bu gerçeğe bir ömür göğüs germektense kandırılmanın çok daha az zarar verebileceğini düşünmekteyim..

Dolayısıyla bekaret önemlidir, namusun bacak arasında olmadığını düşünen sizler? namus nerede? beyinde mi? beyinde olan ahlaktır arkadaşlar, namus ayrı bir kavramdır..

İnsanlar ahlaksız ama namuslu, namussuz ama ahlaklı olabilirler...

Namus bacak arasındadır...

Beyinde aranılan ise ahlaktır..

Kişi kendini yol geçen hanına çevirmişse ve bunun hala namusla ilgisiz bir kavram olduğunu düşünüyorsa büyük yanlış içerisindedir..

Bakire olmayan kadınlara yaklaşmayan erkekler ise genelde bahsettiğim dejenere olmuş kadınları seçerler, kolay elde ederler ve işlerinin bitirirler, dolayısıyla kullan at olur o kadınlar..

Bakire olan kadına ilişmezler, üzerine kalma korkusu olabilir, bunun bir vebali var onu düşünüyor olabilir..

Zaten belli bir yaşa kadar bekaretini eşine saklamış bir kadın sadece eşini bekler, dolayısıyla bu tip adamları anlar ve uzaklaştırır...

Yazdıklarımdan tecavüze uğramış, kendi isteği dahilinde bekaretini kaybetmiş kadınları tenzih ederim..

Ancak kandırılmışlıkta maalesef affedilemez...

Bakire olmayan bir kadınla yuva kuracağıma, evlenip boşanmış bir bayanla evlenmeyi daha çok isterim...

ayrıca burada bile bekaretin önemsiz olduğunu söyleyen adamlar için bu bir tabudur...

onlarında meselesi bakire olmayan kadın düşürme meselesidir...

bir kadın okurda belki ekmek çıkar durumu...

Hadi bakalım bol şanslar..

konuyla ilgili özel görüşmek isteyen arkadaşlar olursa erdalcuneyd@gmail.com

0|4
    5|0
    • aynı şeyi düşünsene baban için?

babanın başka kadınlarla düşüp kalktığını.

O "kutsal" "eve ekmek getiren" başka kadınlarla fingirdeşmesini.. annenin kokusundan ziyade onların kokusunu içine çekmesini..

anne tektir, baba da tektir. fakat evlilik dediğimiz oluşum, mahpus hayatından ziyade birleşimdir uyumdur tekliktir.

Beraber hayat kurmak ve can büyütmekten bahsediyoruz..Olay bekaret bakirlikten çok öte bir şey.. anlayana tabi. :\

• babamın yapması evet kötüdür ama annem kadar acıtmaz :) babam der geçerim.. bugün erkeğin aldattığı durumlarda bir çok kez aile yıkımına gidilmiyor erkeklerle kıyaslamayın kendinizi!

• bekaret önemli. sadece bedensel değil ama ruhsal bekaretide önemli benim için bir kişinin.

3|0
    3|0
  • Değil..

5|0
    0|0
  • Ruhu o* olan birinin bedeni bakire olsa kaç yazar?

5|0
    1|1
  • tabı onemlı ılkı ben olmalıyım

2|1
    1|0
  • önemli değildir benim için. ruhu namussuz olmasın.

4|0
    0|1
  • değil değil değil ... voltran voltran voltran... bir zamanlar voltran diye bir çizgi film vardı ne günlerdi be yav...

3|0
    0|2
  • Evet önemli ne bilcez kimler geldi kimler geçti acaba

1|2
    3|0
  • seversem önemli değil

4|0
    0|1
  • milyon kere sorulmuştur bu soru

1|0
    0|0
  • bekaret onemlı ama ondan cok daha onemlı husular da var...

3|1
    1|1
  • Hay mına koyim. Soruyu açarken site "did you mean" çakıyor. Hala aynı soruları açıyorsunuz. Pehh..

2|0
    0|1
  • maalesef her gün sorulan bir soru...

bende size soruyorum; bu sorudan sıkılmadınız mı?

1|0
    1|1
  • Alışmış kudurmuştan beterdir diye boşa dememişler. Alışmışın sonu olmaz bu 1 Ayrıca kadın sahiplenilen kadın sahiplenen erkek ise. Başkasının sahip olduğuna sen nasıl sahip olabilirsin buda 2

1|0
    4|0
  • Hem evet hem hayır...sevdiğim kadını bekaretine bakarak belirlemem lakin bu demek değildir ki herkes istediğiyle yatsın...bazı şeylerin farkına varın artık

0|0
    0|0
  • Yeme içme tabi ki giderilmesi gereken bir ihtiyaç ama başkasının ekmeğini rızkını alın teri helal ekmeğini çalarak olmaz kendin kazanarak yemeli içmelisin ki yaşamını sürdürmenin bir onuru şerefi olsun. Cinsellikte böyle kadın içinde erkek içinde bu fark etmez başkasının helalini kullanarak çalarak bu ihtiyacını görmeniz tabi ki de aşağlık onursuz ve kötü bir davranıştır. Her şeyin bir usulü bir hakkı hukuku var başkasının hakkını gasp etmeden.

0|1
    0|1
  • her erkek aynı değil.. her kadın da aynı değil..

kadınlar allah tarafından içlerine paket program yüklenmiş homojen düşünen ve davranan canlılar değillerdir... nasıl her türlü erkek var, her türlü de kadın var.. insan cinsiyetine indirgenemez.. önemli olan karakter ve kişiliktir..

bir erkek bakirliğini evlenmeden kaybedebilir.. kendi bileceği.. bir kadın da bakireliğini evlenmeden istediğine verir kendi bileceği... nasıl çapkın erkekler var çapkın kadınlar da var.. ondan ona ondan onayı hayat biçimi edinmiş kızlar var... erkekler de var... ama bir insanda sabit kalmayı başarabilen kadın ve erkekler de var..

evet ondan ona sırf sıkıldığı yeni heyecanlar ve tatlar yaşamak için gezinenlerin ilişki jargonundaki adı kaşardır... bunu erkek yapınca delikanlılık olarak görmem ben... erkek de yapsa kadın da yapsa adı kaşarlıktır... böyle olanlar kendilerine kendileri gibi bir kaşar bulmalıdır.. elin bakir ya da bakiresi onlara gitmez...zaten de anlaşamazlar.

0|0
    0|0
  • ne önemli ne önemsiz.. erkeğin ve kadının doğası farklıdır. bakire olmayan bir kadına güvenmemek ile ilgili değil bu.. bakire olanların bazılarının neler neler yaptığını biliyoruz.. cinsellliğin kadın ve erkek için hisleri ve anlamları farklıdır... bakire olmayan bir kadın aldatır olayı değildir.. olay şudur.. sonuçta başkasının altına yattı, defalarca orgazm oldu belkide.. sevdiği kadını sahiplenen erkek için bu tanımlanamaz ve acı verir.. sadakat ile ilgili değildir.. kişinin aklına gelir morali bozulur..

1|2
    0|0
  • Tabiki önemli. Zina yapan bir kadınla işim olmaz.

0|3
    1|0
  • önemli tabiki

2|1
    1|0
  • tabiki degil önemli olan benden sonrası

6|0
    0|2
  • eşitlikten yanayım ben ne kadar yaşamışsam o kadarını kabul ederim

6|1
    0|2
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayır , değil . Insanlar ' Bedensel bekaret'e ' bakıyor tek . Ruhsal nerde , çöpe at gitsin :/

5|2
    1|4
    • Bedensel bekaraketi olmayanın ruhsal bakireliğin den de söz edilemez. Erkekler olarak biz tekini değil ikisinide arıyoruz. Ama biri olmadığı vakit öteki zaten hiç olmaz bununda bilincindeyiz.

• önemli benim için

0|2
    1|0
  • el değmemiş olarak önemlidir

0|5
    1|0
  • Peki dul olanlar ne yapsınn? Kızlık zarı dıkılebılen bışey kandırmak ısteyen her şekıl kandırır bakıreyım dıye yeter kı aklında olsunnn :) Ayrıcı benim namusumu asla bır et parçası belırlemez dıye düşünüyorum. Bnm görüşüm buu

2|0
    0|3
  • kızlık zarının amacı namusu belirlemek değil mikroplardan korunmaktır ve her kızlık zarının yapısı farklıdır bazıları ilişkiye girse de yırtılmaz bazıları ilişkiye girmeden esnek olmadıgı için yırtılır ama ülkemizde namus meselesi yapıyorlar, saçma bence önemli değildir

5|0
    1|3
  • Değil. Aslada önemli olmayacak çünkü ben bir kadınım ve değerimi bir et parcası belirlemiyor

7|2
    1|5
Yükleniyor...