Bu sorum öncellikle erkeklere geliyor. Namus konusu.

Namuslu erkekler! Müslüman bir kizla tanistiginizda bir zaman sonra isler ciddiye dönerken bakire olup olmadigini ögrenmek istiyorsunuz. Kiz bakireyse siz ona saygi gösteriyorsunuz, ona dokunmayacaksiniz öyle mi? Cünkü Müslüman ya da sizin de kiz kardesiniz var ve onun yerine koyup kiyamazsiniz. Peki söz konusu bakire bir Hristyan kizsa?

Güncellemeler:
Soruya bakalim lütfen ...gereksiz tartismalari cikartmayalim...

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• hristiyan ya da farklı bir kültürde olması gerekmiyor.

Saygı evrenseldir .

aşk evrenseldir.

cizgiler evrenseldir.

yeter ki adam olsun. hanım hanımcık olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz yaa hala namusun iki bacak arasında sanan insanlar var yazık geröekten yazık

0|0
    0|0
    • namus iki bacak arasında değilde nerde la merak ettim ? burun deliklerinde falanmı ?

• sevdigim adamla evlenmek istiyorum

• gerçekten seviyorsan bana anlat sevgini ve sevdiğin için ne yaparsın nelerden vazgeçersin

• bilmem hiç düşünmedim ama yapmam herhalde kimsenin vebalini almak istemem sonuçta beddua da kul ile Allah'ın arasına bildiğim kadar dil din ırk gibi hiç bişi girmiyormuş ://

0|0
    0|0
  • benim için aynı kefededir ikiside

0|0
    0|0
  • Konu hic bir zaman bakire hristiyan bir kiz olamaz benim icin :)

0|0
    0|0
    • Hristyan bir kiz bakire olamaz mi sence yani? Neden?

• Olabilir neden olmasin. Ben o bakimdan soylemedim :)

• Hristiyan bir kızı kabullenemem...

Not : Hristyan olduğu için ...

0|1
    0|0
    • Din insanlari ayrilmamali, baristirmali birlestirmeli kardesim

• Aynen Katılıyorum.

• Ben farkndayim ama sen degilsin galba kardesim

• Söz konusu bakire bir hristiyan kız ise ne?

0|0
    0|0
    • Ayni sekilde mi düsünüyorsunuz yani ?

• O zaman Hristyan bir kizin namusu bu yüzden mi önemsiz? Onunla evlenmek haramsa eger

• Bakın efendim yanlış anlıyorsunuz, erkek müslümanin hristiyan bir hanım ile evlenmesi eğer o hanimin islama müslüman olmaya eğilimi var ise caiz evlenebilir. Bir müslüman hanımın ise gayrimüslim erkekle evlenmesi kesinlikle caiz değil. Buna sebep ise hanımlar hassastır hani güzel vaazü nasihat ile islama dönebilir hafif yumuşak varlıklardır ama erkek bu yönde hanima göre daha serttir yaratılış usulü bu sebep iledir. Anladınız mı lütfen anlamadıysanız sorun

• Güzel varlık. Onu düşünenen müslüman arkadaşlar. Kendi günahını düşünür merak eyleme :)

0|0
    0|0
  • Hiç kimsenin bekareti umrumda değil.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...