Hayatımda başka biri var ve benimle evlenmeyi düşünüyor. Çok kötüyüm çoook.!!!

Ben daha önce 6 sene biriyle beraberdim ve herkez bizi evleneceğiz sanarken benden ayrıldı. Yani nişanlanmamıza bir ay kala... Ayrılmadan da 1 sene önce beraber olmuştuk. Şuan o hayatımdan çıkalı 1 sene oldu. Şimdi hayatımda başka biri var ve benimle evlenmeyi düşünüyor. Ve ben çok korkuyorum artık hiçbirşeye inancım kalmadı. Bir kere bu insan çok sinirli bakire olmadığımı nasıl söyleyeceğim bilmiyorum. Tepkisini tahmin edemiyorum. İçim okadar kötüki beni yanlış tanımasını istemiyorum. Ben eski erkek arkadaşımla bi hiç uğrunada beraber olmadım sonumuzu böyle tahmin etmiyordum sevmiştim. Şimdi ise söylersem ilerde başıma kalkarsa diye ödüm kopuyor hele ailem benden böyle birşeyi hiç beklemez çok kötüyüm çok...

0|1
9|27

En İyi Kız Görüşü

• 6 sene birlikte olduğun adama dokunmak istemen, birlikte olmak istemenden doğal ne var, ben de bunu anlamıyorum. sen hatalı değilsin. bu bi hata değil. kendi kararındı. sevdin, güvendin. sevmesen de güvenmesen de sorun değil. kime ne? sen kendine güvendikten sonra, kimsenin karşısında ezik hissetmedikten sonra, kimse de seni yargılayamaz. sevgiline durumu anlat, ama ezilmeden, korkmadan. izin verme senin o adama duyduğun sevgiyi yargılamasına. herkes haddini bilsin. yanlış bişi yok ortada, lütfen kendini kötü hissetme. asıl utanması gereken bi kadını kendi bedenine yabancılaştıran zihniyet. sakın üzülme.

8|1
    0|6
    • Çok teşekkürler ağzına yüreğine sağlık...

• he chemineau he.

• Mükemmel bir şekilde kaleme almışsın düşüncelerimi :))

Erkekler Ne Diyor 27

• demek ki evlenmeden kimseye teslim olmamak gerekiyormuş..

2|2
    2|1
  • seni yaşadıklarınla yargılayacak bir adamla beraber olma zaten... benim için bekaretin önemi yok... önemli olan ruhu ve beyni o...pu olmasın... yaşamış olduklarının o an içinden gelenler olduğunun farkına varıyorsam hiç sorun değildir... bence hemcinslerimde böyle düşünmeliler... hem şimdiki erkek arkadaşın sanki hiç bir kadınla birlikte olmamış mı da senden bunu isteme lüksüne sahip olacak...

3|0
    0|1
  • dah büyük sorunlarla karşılaşmak istemiyorsan sevgiline evlenmeden önce durumu anlatmalısın. belki ileri görüşlüdür falan kabul eder mutlu son olur.

1|1
    0|0
  • Yapacağın şeyler belli;ailene konudan bahsetmiceksin,evleneceğin insana ben böyleyim başımdan böyle böyle olaylar geçti,eğer beni geerçekten seviyorsan kabullenirsin diceksin ve karara göre hareket ediceksin.Yürekten seviyorsa bence sorun olmayabilir ama güzelce anlat.

2|0
    0|0
  • seninle kızlığın yüzünden ayrılacaksa evlenme daha iyi , kaldı ki oturtur karşına konuşursun , illa 6 sene birlikteliğin oldu diye ayrılık olmayacak diye birşey yok , herşeyin bir sonu olabilir. Seenin en başında bunu söylemememn zaten hata, en başında söyleseydin seni böyle kabul ederd yada etmezdi.

1|0
    0|0
  • Bence söyleme..Kabul etse bile,ileride önüne ısıtıp koyabilir..Git diktir arkadaşım,en iyisi o bence...İnsanın kalbi güzel olsun.. 1 erkekle beraber olmuşsun sonucta ;)

2|0
    0|0
  • Geçmişini sorgulamak kimsenin hakkı değil.

Hepimiz bakire değiliz ki.

Neden bu kadar büyütüyorsun gözünde.

Bu konuya farklı bakan birisi karşına çıktıgında sorunun ne kadar anlamsız oldugunu daha iyi anlarsın.

Doğru yada yanlış sorgulamak kimseye düşmez. Senin hayatın senin kararların.

Dünyanın sonu değil.

1|0
    0|0
  • sevgili arkadaşım korkmana gerek yok çaresi varr bakk şimdi arkadaşım şimdi gidip bir doktor bulacaksın vee kızlık zarını düğününden en geç 2 gün öncee sadece 250 tl vererek diktireceksin hiç anlamazz sende mutlu bir evlilik gecirisin hayatın boyunca ama şunu sölim artık başkası olmasın hayatında sölim ok son olsun bu mutlu olmaya bakk ve neti biraz azalt tavsiyem hayatında mutluluklar dilerim byeee

0|0
    0|0
  • Sadece 6 sene beraber olduğun adamla yaptığını söylese bana aşık olduğum kadın. Bi hatadır derim ve oralı olmam. Ama gidip onla bunla canı istedikçe olmuşsa, işte o zaman bi düşünmek lazım. bence saklama, olayı pişmanlığınla anlat. ama kesinlikle seni kullanmak istemesine de izin verme

1|0
    0|0
  • olan olmuş bence hayatının bundan sonraki evresine mantıklı bakarak yaşa boşver geçmişine keşke demek dahi günah

1|0
    0|1
  • akıl bedava

ya kendini evlenmeden kullandırmayacaktın , ya da artık başına gelenleri çekmeyi hakediyorsun

o adama herşeyi söyle, madem bakire değilsin adamda onu bilsin ona göre hareket etsin

0|3
    7|1
    • ne kadar acımasızsın! her insan hata yapabilir ve kız sevmiş de beraber olmuş bunun neresi yanlış! daha da depresyona mı sokmak istiyorsun. kusura bakma eksiledim

• tabiki Allah kimsenin başına vermesin ama senin hiçmi suçun yok, keşke bukadar kaptırmasaydın kendini, keşke 6 sene adam seni oyalarken 6 sene ilişki mi olur diye kendine sorsaydın.

• Lisede başlayıp üniversite bitene kadar bi ilişki sürdüğünde böyle oluyor demek ki neyse sağol yinede.

• Yeni sevgilinin durumunu karakterini ahlakını insaniyetini bilmiyoruz dolayısıyla buradan ne kadar öğütte versek dikiş tutmaz. Sen ozaman küçük birşey söyle ve okulda iken spor dersinde veya kutlamalar falan için yapılan eğitimlerde bacağını gereğinden fazla zorladığını veya benzeri birşeyle gittiğini söyle.

0|0
    0|1
  • Sene olmuş 2012 ...

1|1
    0|3
  • bence söylemelisin ne olursa olsun benim basıma geldi kız arkadasım söyledi cok zor bi durum bi erkek için ama seviyorsa gercekten kabullencekdir bi şekilde ama sonunda benim hüsran oldu benden ayrıldı öyle yada böyle öğrenecek

0|0
    0|0
  • Diktirmeyi düşünürsen Msj atman yeterli bacım yardimci olurum

0|0
    0|0
  • Bence hemen git ve diktir...gercek soyluyorum...ozel doktora ve diktir...hayatta anlamaz :-)

2|0
    2|5
    • Baya rahatsin.. Ister miydin böyle bi sahtekarlik?

• Basimdan gecti zaten...Ben burada tanidigim cogu kizlar oyle yapiyor valla...suc bende degil. Burada bir tane Turk bir Doktor var ona veriyorsun 70 sterlin o iki dakikada dikiyormus ve bu olay baya yayginlamis. Bende biriyle beraber oldum ve ayrildiktan sonra diktirdigini soyleyince beynimden vurulmusa dondum. Ama gercektende hic anlamadim yani. Ve birde demezmi simdi bi daha diktirecem iste o daha fazla koyuyor adama. Yasadigim icin cok rahatca soyledim. Hatam varsa ozur dilerim :-(

• takma kafana...

0|0
    0|1
  • çok basit güven sorunun var.buda normal

0|0
    0|0
  • senin bekaretini alıp, terk edip gideni, neden mahkemeye vermedin?

0|1
    0|0
  • Tek çare oturup konuşmak.Maalsefki başka çaren yok

0|0
    0|0
  • işin zor

0|1
    1|2
  • söylersen un ufak tartısmada yüzüne vurur güveni de sarsılır..diktirsene zarı

0|0
    2|1
  • bence seni seviyorsa kabullenir sevmiyosa zaten hiç takma*et gitsin

0|0
    0|3
    • ne alaka be seviyorsa kabullenir bazı durumlar vardır ki ne kadar seversen sev olmaz ! çocuk işi değil seviyorsa evlenirmiş seçimler yaparız ona göre yaşarız ve hayatımız boyunca bunun etkisi devam eder kimse geçmişim özelim falan diyemez hakkı yoktur

• baştan evlenmeden önce yaparsan böyle olur 6 diil 16 senede olsa bu işler evlenmeden olmaaaz neyse acı bi şekilde öğğrenmiş oldun ama

0|0
    1|0
  • Bir kere her şeyden önce 6 sene biri ile çıkmışsın adamı 5 sene bekletmişsin bekaretini vermeden onu başarı olarak kabul ediyorsun belki içten içe ama 6 sene ben kimle çıkarsam çıkayım evlenmedi isem zaten ayrılırdım. Sonra 1 sene boyunca bol orgazmlı sevişmeler yaşamışsın evlenecek diye beraber oldum geyiğine girme senin de hoşuna gitti zaten 5 sene beklemişsin daha fazla bekleyemedin. Şimdi bunları bir kompozisyon haline getir yeni sevdiceğine açıkla tamam bekaret gitti ama deneme sürüşü yapmadan beni alma riskin yok sevişiriz ondan sonra karar verirsin de. Hala ikna olmadıysa salla bunu aynı tarzda bir adam bulursan ileride bi dikiş nakış işi ile kızoğlan kız bir şekilde gerdeğe girersin misler gibi.

1|1
    0|2
    • diktirme işi iğrenç be abi yalannın en büyügü kimse başına böyle birşey gelmesini istemez valla :(

• Arkadaşım slayerr ve gizli kullanıcı iyi hoş öyle diyosunuzda benim nasıl bir insan olduğumu biliyor şimdi hayatımda olan insan ve benden 5 yaş büyük bu bir. İkincisi söylesem benim hata yaptığımı anlar kabulde edebilir ama bana yakıştırmaz yakıştırmadığı gibi gider eski arkadaşımı bulur ve canını okur o kişilikte bir insan ben zaten bu yüzden kararsız kaldım yani!

• sen bu işin sonunu düşünmedinmi

1|2
    1|0
  • Işte yapmadan önce düşünmüş olsaydın keşke bunlar ama yapılacak birşey yok.

0|2
    5|1

Kızlar Ne Diyor 8

• kendisni evlilikle garantiye almadan neden iliskiye girerler anlamiyorum gercekten? bak 6 sene sonra bitmis hayatin garantisi yok, ona gore en iyisi esin olacak insanla evlendikten sonra birlikte olmak. bu kadar basit.

he madem boyle bir halt yasadin kardesim arkasinda dur. diktirmek sen Allahi mi kandiriyorsun veya kendinimi kandiriyorsun? sahtekarlik. ne yasadiysan arkasinda dur durustce soyle. O yeni sevgiline de yazik, bazi beklentileri var ve sen yalan soyleyeceksen diger kizlarsoruyor.com uyelerinin tavsiyesi diktirmekse bir daha dusun bu sadece kendini kandirmaktir. arti bir zaman sonra dunya kucuk yasadigin sey ortaya cikabilir. o yuzden iyi dusun. bence soyle.

0|0
    2|0
    • Bende öyle diyordum ama takii sevene kadar. Yaşamayınca anlayamazsın. Belki ben şanssızdım bunlar geldi başıma ama inşallah sen yaşamazsın.

• canim benim senin yasadigini kimse yargilayamaz o senin secenegin. sadece yaptigin seyin arkasinda dur. adam oldurduysen durustce cezani cekersin ama sahtekarlikla olmaz o cocugada yazik. toplumda bayanlari genelde suclarlar ama erkegin hic mi yok sucu. adam degilmis onca yasanmis seye sirt donup gitmis bu senin sucun degil. ama kabul edecek insanlar var. durust oldugun surece sirtin yere gelmez. karsidan konusmak kolay degil ama kendimi senin yerine koymaya calisiyorum.

• kendin biraz daha iyi tanit cocuga ve senden hic birsekilde vazgecmesin diye bagla kendine illa o kisiyi istiyorsan. sonra soyle. belki senden zaman isteyecek. ama sen kendi kalbinin guzeliklerini gosterirse bir zaman sonra bekaret pek de onemli degilmis diyebilir. kalbinin guzeligini goster ona.

• bence anlatmalısın büyütülcek bir durum yok eğer oda anlayışlıysa devam edersiniz

0|0
    0|0
  • Iste bioz kesin evlenecegiz gozuyle bazi seyleri yasiyoruz ama yarina çikacagimiz belli degil. Tamam belki oda sende çok seviyordunuz ama biz insanoglu çok degiskeniz. Isin zor gerçekten. Guzel bir dille anlatmalisin.

1|1
    0|0
  • bence diktir.dürüstlük yaramıyo

2|0
    0|2
  • sorgulayacak biriyle evlenmekten kork zaten

0|1
    0|1
  • üzülmene gerek yok aslında bunun bi çıkış yolu var

0|0
    0|0
    • Çıkış yolu... kimse olmayacak aslında değilmi:(((

• cikis yolu diktirmek olmasin. Allah korusun oyle insanlar sahtekarlar benim de bekar kardeslerim kuzenlerim var oyle kizlarla karsilasmasinlar. tek cikis yolun dogruyu soylemek. kimse seni yargilayamaz ama eger ki yalanla hatani kapaticaksan herkes yargilar ve Allahtan gunah. Sen kendin gecmisinden sorumlusun ya soylersin yada soyleyebilecegin problem yaratmiycak bunu gonulden kabul edecek insanla birlikte olursun.

sevgiline secenek hakki birakmak zorundasin. anlat o karar versin.

• kuzenim serhat aynı senin gibi bi kıza tutuldu, bak iyi düşün taşın dedim, seviyorsan sonra ilerde bunu problem yapmayacaksan kızla öyle evlen dedim, o herşeyi kabul etti, çünkü gerçekten seviyordu, ama kızın ailesi onu kabul etmedi, seni seviyorsa herhalinle kabul eder,

1|0
    0|0
  • bence söyleme, gidip diktir vallahi...

2|0
    2|3
    • Ya inan söylemeyi o kadar isterim ki derdime derman olmasını bunu bir hata olarak değil aldığım bir yara olarak karşılamasını. Anlayışlı olmasınııı... Ama biyerde söylersem hep düşüncekk hep...

• kusura bakma ama kendini o erkegin yerine koy nasil yani soyleme. bencillik bu. sadece kendini korumak icin cok buyuk bir yalan soyle diye akil verme. sen hata yaptiysan gecmiste hatanla yuzlesmek zorundasin. bu kadar basit. o hatani o cocuk cekemez. elbette kabul edecek insanlar olur cikar karsina. ama yazik gunah ya bu kadar sahtekarlik olmaz. herkes yedigi haltin arkasinda dursun. hataysa senin hatan baskalarini bulastirma.

• dışardan konuşmak çok kolay

Yükleniyor...