Yine mi kızlık zarı demeden cevaplarsanız sevinirim

Ben küçükken daha neyin ne olduğunu bilmiyorken vajinama parmağımı sokmuştum ve çok acımıştı(neden böyle birşey yaptım bilmiyorum) özaman kanama falan olmamıştı olsa hatırlarım herhalde..

şimdi 20 yasındayım aynadan vajinama baktğimda delik görünmüyor tamamen et ile kapalı bir yer gibi duruyor bu görünen et parçası kızlık zarımıdır acaba?

beyler belki bilmez ama ilişki yaşamış olanlar bilir görüntüsünü, kızlar ilişki yaşamadan önce ve sonra nasıl bir fark oluştu vajinanızda?

nişanlım var hiç bu tarz şeyler konuşmuyoruz aslında ama bazen bazı sözlerinden yorumlarından anlıyorum onun için bunun önemli olduğunu ve ilk gece kanama olmassa diye ödüm kopuyor:(

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• merak etme deneyimle sabit öyle direk parmak girdi bozuldu olayları hemen olmuyo bazen esnek olabiliyo yaşanan bir ilişki sırasında bozulabiliyo ama görüntüsüün kapalı olması kuvvetle muhtemel bozulmadığını gösteriyor ama vajina esnediği gibi açıldıktan sonra kendini kapalı gibide gösterebiliyor o yüzden büyük ihtimal bakiresin büyük ihtimal

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ayna kontrolünü yapmışsan ... sıkıntı yoktur o zaman :)

0|0
    0|0
  • ne kadar kızlık zarına takıntılısınız. namus bacak arasında değil. evleneceğin adama karşı dürüst ol. olanı söyle ama aşağıda yazdığın yermi lafından anladığım senin yalan söylediğin.

1|0
    0|0
    • tesekkurler o lafi ben yazmadim baska bir uye oyle yorum yapmis

• pardon yanlış görmüşüm özür dilerim

• Acıdıysa patlamış olabilir.Bunu ona söyle.

0|0
    0|0
  • Birak bu isleri durust ol

0|0
    2|0
  • Bakire değilsin

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• daha 3 saat önce kızlık zarı muayenesinden gelen biri olarak yazıyroum kızlık zarı dediğin şey büyük dudak,küçük dudak içinde anüse doğru olan kısımdaki giriş var ya o kısıma bak normalde aynayla baktığında kapalı görünür ama biraz ıkınırsan açılır o işte o açılıp kapanan şey kızlık zarı o et gibi olan şey

2|0
    0|0
    • tesekkurler canim benim cok sagol ya :)

• bence içinde korku varsa kesinlikle bir doktora git emin ol ben gibi çıldırırsın bende hiç bişey yapmamıştım geçirdiğim kazalrdan bozuldumu acab diye 3 gündür uyku bile uyuyamadım doktordan korkma hiç acı çekmiyosun bende ilk kez muayene oldum ve %100 kız olduğumu ve ilk gece hatrı sayılır bir kanama yaşayacağımı söyledi

• Hahahah eminim sokmustursunda parmak mı penis mi bilemem :)) burda nabız yoklama adam gibi söylee bu yalanlarlaa olmazz kac tane sordun bunun gibi

0|1
    2|1
    • bilip bilmeden ne konusuyosun kimseyi inandirmak zorundada degilim

• Penis girse kız niye konu açsın mal mı açık açık ilişkiye girdim der ve ilişkiye girse kesinlikle patlar zaten sarı.

Yükleniyor...