Kızlık zarı muayenesi yaptırdım muayeneye giderken hayatım bitti demiştim.....

merhaba arkadaşlar dün bir sorumda kızlık zarı ile ilgili bir tereddütümden bahsetmiştim.yanlış anlaşılma olmasın hiç bir ilişkim olmadı bugüne kadar ama geçirdiğim bir kaç küçük kaza vardı onlardan dolayı yıllardır tereddüt içindeydim yakında düğüm var nişanlıyım bugün bir jinekoloğa gittim kızlık zarı muayenesi oldum doktorun bana dediği %100 kızsın bırak yırtılmayı zedelenmeyi en ufak bir çizik bile yok üstünde hatta evlendiğin ilk gece hatrı sayılır bir kanama yaşıyacaksın kızlık zarın dünya üzerindeki en çok görülen zar tipinde için rahat olsun hiçbir problem yaşamzsın evlndiğin ilk gece dedi içimi çok rahatlattı çünkü yıllardır içimi kemiren bişeydi ama doktorum benim bu konularda hassasiyetimi bilir daha önceden de gitmiştim bir kaç defa kendisine acaba benim hassasiyetimi bildiği için bana kızlık zarı ile ilgili doğru bilgimi verdiki diye düşünmeden edemedim ama sonuçta 25 yıllık doktor kalkıpta duygusal düşünmez heralde demi en ufak bir yırtık bile yok demesi sizce içim rahat edebilir mi artık ?

Güncellemeler:
arkadaşlar beni yargılamayın bugüne kadar ailemden hiç bir kısıtlama görmedim ama bende onların yüzünü hiç bir zaman yere eğdirmedim şimdi bir nişanlım var 4 yıldırda birlikteyiz evlendiğimdede ona layık olabilmek istiyorum hiç bişey yaşamasamda içimde tedirginlik vardı gerçekten dediğiniz gibi paranoya oldu 2 gündür iyice aklıma yer etti hiç uyku uyumadım desem yeridir yemek bile geçmedi boğazımdan

1|0
9|27

En İyi Erkek Görüşü

• Simdilerde moda olan cevaplar var bu tür sorunlara. Şöyle ki; Yıl olmuş bilmem kaç Abd uzayda marsta, Avrupa higgs de biz hala kızlık zarındaymışız. Geri kalmamız hep bunlardanmış. Dikkat ederseniz artik bu ve bunun gibilerin hic de azinlikta olmadigini gorursunuz. E peki onlari tutan mi var! çıksalardı uzaya, bulsalardı higgs bozonunu. Kiz kafaya takmis sormus da sorunun disina cikip kafaya takip onu yargilayanlar yazmasaydi madem, daha onemli islerle ugrassalardi. Sanki avrupanin abdnin tabulari yok. Adamlarin tabulari da var ilimleri de. Iste onlar bunu anlayamiyor, anlasalar çoktan çikmişlardi uzaya zaten. Ilmi isteyene engel yok. Batiya salya akitirken onlara uymayanlara da tükürüyorlar. O kadar hevesliler madem, ya bir işe yaradiklarini gostersinler mesela uzaya gidip bizi de rahat birakmak gibi ya da kendi tukuruklerinde bogulup gitsinler artik.

Soran arkadaş sen de şunu unutma, sen ya da onun bilmesi önemli değil, Allah biliyor, onemli olan da o. Cunku sen kendini sevdigin icin degil Allah icin sakliyorsan, seni koruyan da O Allahtir. Yoksa Allah korusun bir kaza bile olsa senin niyetin kirlenmedikce herkes camur olup uzerine yagsa kimse seni kirletemez. Bunu sen de seni bilen sevdicegin de bilmeli. Benim bildigim tefekkur bunu gerektirir.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• YIL : 2014

AVRUPA : Cern deneyi ile maddeye kütle kazandıran "Higs" parçacığını varlığı neredeyse isptlandı.

ABD : Mars'ta başka yerlerde de su bulundu, galaksimiz olan Samanyolu'unda, üzerinde medeniyet barındırabilecek gezegenler tespit edilmeye başlandı.

Türkiye : Kadınlar kızlık zarım zarar gördümü acaba diye, geceler boyu uyku uyuyamuyor. Erkekler kanaması olmayan kızı babasının evine eşya gibi geri götürme derdinde, kızlarda bu duruma gıklarını çıkarmıyorlar, koyun gibiler.

Allah bu millete daha büyük dert vermesin... Avrupa ve Abd'nin bugüne kadar uğraştığı en ufak bir problem burada olsa demek ki, sonumuz gelecek, Allah korusun.

Allah'a dua ederim hep bu millete sadece beyin ver, tek eksikleri o diye ama, olmayacak duaya amin denilmezmiş...

0|0
    0|2
    • geliyorsun bunu yazıyorsun ama ben şuan 2.üniversitemi okuyorum kızlık zarım zarar gördümü diye elbetteki düşünürüm sonuçta sevdiğim bir adam var ve ben bir ömür mutlu yaşamak istiyorum aklında soru işaretleriyle evliliğimi bitirmek istemiyorum bunlar duygusal şeyler bahsettiğin cern deneyiyle ya da yeni gezegen keşfetmeyle alakası yok insanların iç dünyası bu eleştirirkende sözlerine dikkat edersen daha çok ciddiye alınırsın.

• yani şunu demek istiyorum beni bu paranoyaya iten ne ailem ne nişanlım ne de başka birisi değil bana bu paranoyayı yaşatan sadece kendi kendime değerlerim var ve onları korumak istiyorum

• Teşekkürler Magenta beni anlamışsın gerçekten.

Soruyu soran arkadaş ise şunu söylüyor, "benim olayım toplum istediği için değil, ben istediğim için"

hep bunu söylerler zaten.

Ama şunu anlamam, madem toplum istediği için değil, kendin istediğin için, hiç mi cinsel isteğin yok hayatta? hormonların sağlıklı çalışıyorsa cinselliğine karşı koyamazsın, eğer karşı koyuyorsan bu toplum baskısındandır. Sağlıklı bir insanın cinsel isteği olur.

Magenta'nın dediği gibi, yıkın artık şu tabuları.

• merak etme eşine layık tertemiz bir kızsın doktorun duygusal düşünme gibi bir şansı yok gerçekleri söylemek zorunda adamlar bir insanın ölmek üzere olduğunu bile ona söylüyorlar çünkü söylemek zorundalar yani tutupta kızlık zarı hakkında duygusal düşünemezler

0|0
    0|0
  • emin ol kocan sana evlendikten sonra kız olduğunu görünce madalya takacaktır ...Gün gelip de kocamla cinsel hayatımız yok , kocam beni aldatıyor ya da kocam bana şiddet uyguluyor vs. vs. problemlerle yazmassın umarım buraya ha birde umarım gün gelir boşanmazsın düşünsene sen bekaretini kilitli kasalarda sakla evelendiğin adama sonra gün gelsin boşanın ... al işte gitti herşey boşa...

0|0
    1|1
  • kafana takmana gerek yok. kanama olucak işte daha ne istiyosun. bide kız olmak çok zor be. kan falan:(

1|0
    0|0
  • vay anasına ne zarmış bu beeeeeee kurtulamadık gitti şu zardan...

1|1
    0|0
  • senin sorunun psikolojik gerçekten bu kadar kafana takmana gerek yok.

doktor bey gerekeni söylemiş zaten,

daha ne düşünüyosun ki?

0|0
    0|0
  • Bence kuruntu yapıyorsun...

0|0
    0|0
  • yani sen kalkıp bu sitede bakın gençler ben kızım doktora da gittim raporumda var demeye mi çalışıyorsun

1|0
    1|0
    • hey yarabbim ya he öyle demek istiyorum beni tanıyan çıkarsa duysun diye ilan ediyorum oyüzden gizli yazıyorum

• bırakın bu işleri yha

• senin doktorda sanki kaporta tarif ediyor arkadaş.

en ufak çizik bile yok ne demek yaa ilk defa duyuyorum böyle bişey...

0|1
    0|0
  • sende paranoyaklıkta beni geçtin haa :D

0|0
    0|0
    • kafaya takılacak bir şey yok. doktor senin gönlün olsun diye sana yalan söylemez :) şimdiden mutluluklar size :)

• ne bileyim çok korkuyordum evet kesinlikle paranoyaklık oldu bende kabul ediyorum içim rahatladı teşekkür ederim :)

• ne demek rica ederim :)

• ne takıntılısın sen ya önce kendine kuruntun şimdide doktora gerdek gecesi az kanar acaba bakire değilmiydim dersin harbi takıntılısın

0|0
    0|0
  • keşke yıllar önce gitseydin bu kadar sıkıntı yapmana gerek kalmazdı

0|0
    0|0
    • belkide ama bugün tak etti canıma ve keşke daha önce gitsymişm ruhuma eziyeti ağır geldi.

• insanı çıldırtır o duygu helede bizimki gibi namusu orda arayan bir toplumda

• Doktor sonuçta yalan söyleyecek hali yok.Sonuçta gerçeği öğrenmek için gidiyorsun oraya...

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun

0|0
    0|0
  • Bu bekaret raporuda çok moda oldu.

0|0
    0|0
    • rapor değil ki rapor almadım raporuda sadece adli vakalarda adli tıp kurumu verebilir benimkisi bireysel muayene ve kendimi rahatlatmak amacıyla nişanlımın bile haberi yok gittiğimden

• işte benimde korkum oydu hiç ilişki yaşamdım hatta 4 senedir nşanlımla bile yaşamdım ama küçükken yaşadığım bir olay ve küçük kazalar zihnimde kocaman bir tabu oldu bilmediğin şeyden korkarsın ya birazda bu deneyimle alakalı bişey heralde ne ailem ne de nişanlımdan dolayı değildi bu korkum sadece yanlış anlaşılmak istemedim . doktora gitmeden önce bile ya bozulşmusa diye düşünmekten artık arabanın içinde hıçkıra hıçkıra ağladım .

• Ağlamana gerek yok küçükken olmuş bir şey aslında bak hiç bişey olmamış sıkma sen canını nişanlınla mutlu ol onada çaktırma bu olayı tabunu yıktın dahada kangren yapma sakın meseleyi.

• doktor bu eski aşkın değil ki neden yalan söylesin,0 KM sin işt :)

0|0
    0|0
  • doktor duygusal olmaz hipokrat yemii var dogruyu sölemiştir emin ol mutlu ol zevk almaya bak sen

0|0
    0|0
  • uykuların bölünmesin artık.doktor gerekli şeyleri söylemiş.rahat ol.:).mutluluklar.:)

0|0
    0|0
  • düşünmez bencede

0|0
    0|0
  • daha ne ıstıyosun sıfır km ıste :)kutlama zamanı :)

0|0
    0|0
  • doktor gerekli yorumu yapmış zaten.daha nasıl bir yorum bekliyorsun ki?

0|0
    0|0
  • Kıza bak lan bu ne şüphe kızsın işte.

0|0
    0|0
  • yaw gunde ona kac tane senin gibi hasta geliyor hepsine yalan soyledifini dusun?

0|0
    0|0
  • kizlar icin namus bendinden bile onemlidir cunlu esinize emanet edebileceginiz bir namus olmali

0|0
    0|1
  • emin olmak için denememiz lazım tatlım...

0|0
    1|0
  • çizik yok...

plak gibi yıllarca çalar durursun..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• "Enfeksiyondan korunmanız için var edilmiş maddesel bir parça"nın dürüstlüğünüz ile eşdeğer tutulmasına niçin müsaade ediyorsunuz. Kendinizi de yıpratıyorsunuz, hem de senelerdir. Ve muayene tamamlanmış, hala üzüyorsunuz kendinizi. Size de yazık değil mi. Nişanlım diyorsunuz, gayri el ele yürüyeceksiniz kısmet ise, size inanması adına siz ona yetebilmelisiniz, kendisi başka hiçbir şeye ihtiyaç duymamalı. Yaşamış iseniz yaşamışsınızdır. Yaşamamış iseniz yaşamamışsınızdır. Bu kadar basit, ve net.

1|0
    1|0
  • doktorun yalan söylemesi için hiçbir neden yok..doğruyu söylemiştir

0|1
    0|0
  • hastasın bence sen

0|0
    0|0
    • hala aynı fikirdeyim

• bunu nişanlım dese inan kendimi aşağılanmış hissederim ya da kalk kontrole gideceğiz dese giderim kontrole sonrada bırakırım onu bana güvenmediği için küçükken bir taciz olayı yaşadım belli belirsiz hatırlıyorum ama biliyorum yaşadığımı ve kimsenin haberi yok ailemin bile daha 5-6 yaşındafalndım sanırım belki onun etkisi belki başka bişey ben çok rahatımdır bu konularda başkalarını asla yargılamam ama sözkonusu kendim olunca böyle oldum işte

• e rahatlasana artık paranoya olmuş sende

0|0
    0|0
  • doktor neden böle bşey yapsın ki . bakiresin demişse bakiresindir işte

0|0
    0|0
  • bu muayene nasıl olur..bilmediğinden gidemiyorum..ama benim de korkularım var..kız olduğumdan eminim ama ya esnekse diye..

0|0
    0|0
    • hiç korkma bende senin gibi korkarak gittim ağlayarak daha 3 saat oldu bak gideli doktor seni çatal masaya oturtuyor bacaklarını açıyrsun eldivenli elleri ve gazlı bezle büyük dudakları yana doğru çekiyor ve ışıkla bakıyor vajina girişine hiçbir müdahalede bulunmuyor birde benim doktorum erkekti düşün ama güvendiğin kendini rahat hissedebileceğin bir doktora git kadın erkek farketmez sana güven versin yeter bnde çekiniyordum bak hastalık oldu bende zaten o zar tipini falan çiziveriyor sana

• allah akıl fikir versin sana...

0|0
    0|0
  • doktor bilimseldir. Neyse onu der. Ama sen pek sağlıklı değilsin. her şeye bu şüpheyle bakarsan, kocanın çekeceği var ilerde senden.

0|0
    0|0
    • tek istediğim eşimin karşına başım dik çıkablmek gerçi bu zarla olacak bişey değil belki ama ondan öncem olmadığını ben bilsemde onunda kanıtıyla bilmesini istedim.

• ya canım, hiç bir doktor hatır için konuşmaz önce bunu bil ve rahat ol artık:)

• yok demişse yoktur yani kimse yalan sölemez bu konuda...

0|0
    0|0
Yükleniyor...