Olanlar dökülsün bakalım?

Varmı içinizde gay ,biseksüel,lezbiyen, falan varsa bunu nasıl keşvettiniz nasıl anladınız nasıl hissediyorsunuz mutlu musunuz... Benim bunlar ile bir ilgim yok ama canım Şu an çok sıkılıyor degişik bir soru sormak istedim böyle olanlar dökülsün bakalım.

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bende bunu hep merak etmişimdir. Yani lezbiyenler değlde daha çok gayleri. O şekilde oldukları için yadırgamıyorum onları cinsel tercihleridir ama hormanlarında bir problem olmadığı halde, normal sağlıklı bir erkek gibi üreme gücüne sahip olduğu halde bir bayanla birlikte olmak yerine neden hemcinsine ilgi duyarlar ki? Sonuçta kadın güzeldir, estetiktir ilgi çeker ama bir erkek gözümde düm düz biridir ilgimi çekecek hiçbir tarafı yoktur bana göre tabi bir erkeğe karşı zorlansamda nefsimim uyanması mümkün değildir. Onun için bir erkek bir erkekte ne buluyor tercihini bu yönde kullanıyor?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yok normalim tamamen bayanlarla ilgileniyorum :)

0|0
    0|0
  • Olaya açıklık getireyim :)

Gay dediğimiz lezbiyen dediğimiz seyler hormonal bir bozukluktur.

Hepimiz biyoloji gördük degil mı hatırlarsınız ki hormonal sistemi görürken 2. Eşeysel karakterlerin gelişimi sağlanır diyor . Bunun ilki iste biz daha cok küçükken kız ve erkek iken kizin kıza olan ilgisi ve erkeğin erkeğe olan ilgisini tam tersine çeviriyor

Yani 1 . Eşeysel karakteri gelismeyenlerde görülüyor

Biz nasıl kıza ilgi duyuyorsak hormonal Olarak o da hemcinsine duyuyor .

0|0
    0|0
  • Hiç görmedim walla ben o köyden değilim...:)))

0|0
    0|0
  • hayıır yokk

0|0
    0|0
  • ne vereyim ablama :D

0|0
    0|0
  • galiba bende bisexim

0|0
    0|0
  • yok asla olmaz

0|0
    0|0
  • yav hiç sorma shemalelere hastayım uygun birini bulursam hemen ilişkiye girecem:)

0|0
    0|0
  • Degilim ama iki lezbıyenle aynı evde kaldım bna sadce ızlemek dustu aralarına gremedm zatn bsede yapmadılar ama benı ıstememelerı yeterdı :D

0|0
    0|0
    • Adı ustunde lezbiyen erkekler ile ne yapsın onlar :)

• orası onlara kalmış :)

• ban kalan gene ellerrr :D soru ıcın tesekkurler :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Lezbiyenim <3

0|1
    0|0
  • biseksüellik var içimde onuda nişanlım çıkarttı ortaya ilk başta benden lez ilişki yaşamamı istedi ben ters yaptım daha sonra bana lez p*rnoları göndermeye başladı ve bende zevk almaya başladım denemeyi düşünüyorum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...