Sevgilimle ilişkiye girmek istiyorum ama havalanmasını istemiyorum ne yapmalıyım?

Sevgilimle ilişkiye girmek istiyorum ama bakire oldugum için ilki olursam ...ü kalkabilir ve bu durum gıcığıma gider hiç böyle olmasını istemiyorum napmalıyım?

Güncellemeler:
ayrılmaya karar verdim herkes için teşekkürler :)

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• 27 dk önce yatma planı yaparken sonrasında ayrıldım diyor.. ilginç..!

• 190 yokum,180im 190 olsam diye ne bir çabam var nede isteğim,5 cm daha yeter bana.
      Farkında mısın her söylediğimi kabullenmeye başladın ;)

• evet geyik yapıyorum yeni mi anladın ahahah:) 190 var mısın? Varsan neden bu kadar sıkıcısın?herkes gibl olmayı secen sensın kı genelleme kurbanı olmak zorundasın farkın yok^^

• Ben istediğim yerlere okuyarak,çalışarak gidiyorum.G*t kadar boyum olduğu kanısına nasıl vardın?Ne zaman sana hayranım diye mesaj attım?da beni o genellemenin içine alıyorsun.Ulaşılmazmış Allah mısın sen?Geyik yapıyorsun hala.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 27

• sende ilişkiye girme bırak peşinde dolassın mesela vajinanı gösterama elltme deliğiyle oyna bilerek gerekirse bosal yine izin verme

• korkun varsa yapma çoğu erkek bunu kullanır iyi tanıyorsan dene

• Böyle bir hata yapmamış ve ayrılmış olman doğru bir karar.

• Kendi kendine bakireliğini al

• sanki adriana limasın da eleman haa adrianayla yattım dicek:) altındanmı?

• ay bu erkekler ne kadar basitt ya

• berhudar ol evladım

• saol abla ya walla hata yaptım kusuruma bakma gece gece ama tebrik ederim lafı iyi koydun :)

• Öncekileri Göster
  • anal :D

• süpersin ya:)

• ayrıl ;)

• : ) Niye gizli yaptın ki kendini zaten profilin göründü ayrıca çok saçma hem soruyorsun hemde ayrılmaya karar verdim diyorsun hahahaha Bence gizli sorup dalga geçecektin herhalde ki olmadı

• push to - şikayet et-

• hayır benim pcden girmiyorum bu yzden yaptım

• yapma ya buradakı yorumlar yuzunden mı

• yapma babanı düşün yazık

• Bunlarda ar namusmu varki baba düsünsünler

• yalnız dikkat et de bu arada sürtünmeden dolayı alev alma :D:D:D

• eger illaki sobaya odun atsin diyosan dikkatli olmalisin. Daha sonra soba sonupte usudugunde gelip odun atmazsa dona kalirsin.

• biraz daha emin olmayı bekle. böyle düşünüyorsan gerçekten sevginin hödük olabileceğini düşünüyorsun.

• Doğanın bir kanunudur bu... Erkek eli belinde, ağzında sigara ile odadan çıkıp kahvehane'ye gider. Ve çaycıya; "Oradan tavşan kanı bir çay getir." diyerek ki emir kipini özellikle kullanır, çünkü artık milli olmuştur. Ve ilk milli maç sonrası afiyetle sigarasını tüttürür, çayını yudumlar. Götü kalkmalıdır, doğanın bir kanunudur.

• evlenince kocan seni postalar gazozu kime açtırdın diye onu düşün sen bence

• önce rüştünü ispatla

• sevisince bir tarafi kalkar diye dusunuyorsan hic girme iliskiye. ayrica henuz erken buyuk ihtimal senin icin.

• yapacağın işten günü geldiğinde pişmanlık ve utanma gibi birşey olmasında ne yaparsan yap 2dk zefk için yakma kendini

• bence sorun g...ü kalkması değil sana daha sonra sahıp cıkacak mı onu dusunmen onemlı yoksa kımınle yasadıgının onemı olmazdı demı

• Bence evlenmeden kimseyle böyle bir şeyi yaşama evleneceğin kişi seni böyle kabul etse bile en ufak bir şeyde yüzüne vurur bunları,çok istiyorsan kıyafetleriniz üstünüzdeyken sürtünme yoluyla orgazma ulaşabilirsin.

• Anlık isteklerin için alternatif çözümler sundum.

• yaşamayı istemiyorum zaten ama anlık isteklerim de olmuyr değil...

• Hee en ufak kavgada "zaten kız gelmedin bana" diye yapıştırır adam :)

• önce git dilenciye ver hem sevinsin gariban sonra sevgiline verirsin ;) a.o.s

• yoo iyiyim böyle

• sen neden yatmıyosun yokmu işin gücün uykun gelmedimi! nasıl bişeysin sen

• hahaha :D

• Öncekileri Göster
  • ya kalkmazsa seni aksine daha da sahiplenirse...ama yüzdeye vurduğun zaman kalkma ihtimali ağır basıyorsa sevgilinle ilişkiye girme.yani kimseyle girme.şu an için tabi.

• o zaman yapman gerek çok basit, önce sürtünme ile ilişkiyi dene. çamaşır üzerinden daha sonraki bir gün çıplak dene. sonraki sefere ilişkiye girin. böylelikle hem heyecan artar hem onun götü kalkmamış olur hemde hazırlık aşamanız tamam olur. ayrıca sevgilin et ete deyeceği günü sabırsızlıkla bekleyecektir ki o işte götünü kaldırmaz aksine indirir.sen bu tavsiyeyi yabana atma

• Diyorsun ki, herkes veriyor, bende vereyim...Herkes o*** diye sende mi öyle olacaksın? onlardan bir farkın kalmasın mı?Yani sevigilisi ile ilişkiye girmek istemeyen yoktur zaten de..Her şeyin bir yolu yordamı var.Ya hayallerinin prensini bu yüzden kaybedersen ilerde? Bunlar da var.Dini açıdan günahı da var. Geç, güzel bir kızın hayatını nasıl boka çevirmeye can attığına ben hiç bir anlam veremiyorum...

• vayyy :) dırrımmm dırırmmm dırırımmm

• üstüne alınmana gerek yok. Sen bu hale gelmişsen, güzel olsan da çirkinsin.

• güzel bir kız derken

• tek çaren ilişkiye girmemek

• Göster ama elletme

• Ülke ekonomisi kalkınsın yeter

• ben zevk almayacaksam o da almayacak

• sorun ettiğin şeye bak, takılın işte..

Kızlar Ne Diyor 7

• Ayrıldın mı gerçekten :(

• birlikte olma o zaman

• eğer senin için sevgilin doğru ya da zaman uygun olsaydı böyle tereddütler yaşamazdın. sendeki endişe 'sevdiği adamla birlikte olmak istemek' ten ziyade 'özenmek' ten kaynaklanıyor gibi geldi bana. o nedenle acele etme derim

• Hani diyorlarya kaprissiz turk kızı yokIlkin olupta gtu kalkmayacak türk erkeği hic yok.Ben yapma diyorum.Her erkek düzgün sevştiğiniSanar .Belkide adam öpüşmekten bir haberdir.Ilk anda zevk alacaginida sanmam.Uzun zaman bunu yaşadiktan sonra uyumluluk olursaZevk olabilir Sonra bu muydu pehh diyebilirsin.

• Sen bu zihniyetle devam edersen,aynı önyargıyı karşı tarafla sana gösterecektir,demek istediğim erkekler söyle erkekler boyle dediğiniz sürece onlarda kızlar soyle kızlar boyle diyecektir.Çocuk gibi bu ne be bide parmak kaldırıp hocaya şikayet etmediğin kaldı.

• bencede bekle hatta ewlenene kadar

• uçurucam diyosun yani. o ne özgüven o:)

• kaldır kaldır indir sonra:))sürünsün:D

• abi napayım.yaparsam g... kalkar demiş başka yeri kalksın dedim bende napayım:)

• birde ters tarafına gelir ya indiremesse:):)):

• bazen acımasız olmak gerek:)

Yükleniyor...