Neden abazalığınızı saklayamıyorsunuz

beyler size söylüyorum cinsellik kategorisinde o kadar gavatlık akan sorudan anlaşılıyor yok zenciyle seviştinizmi, yok swinger, yok vibratör kullanıyormusunuz, soruya cevap veren kadınlara yapılan yorumlarda kesilmiyor eve atana kadar yorum atıyorsunuz nerdeyse, dışarıda da kızları rahatsız edene kadar dikizliyorsunuz, Türk kızlarının hepsini cinsel obje gibi görüp sonra bakire kız istiyorsunuz, sizin gibi yaprak kafalılar yüzünüzden Türk erkeklerini abaza zannediyorlar nefret ediyorlar, bu nefretten siz sorumlusunuz, kendinizi ağırdan satın biraz kaçan kovalanır, abazalığınızı saklamak çok mu zor

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• eklenecek ne bir nokta bırakmışın nede bir virgül.yerinde yazmışın.5yıldız

0|1
    0|0
    • sağol Türk erkeği hakkında konuşulanlardan bıkıp bunu yazdım, kendi milletinin erkeğine demediğini bırakmayanlar kadar bizlerde sorumluyuz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Arada böyle tribe girmek iyidir geçer birazdan :)

0|1
    0|0
  • vereni affetmezler dostum. kaşınanı kaşırlar. kızlar kuyruk sallamasa erkekler peşinden koşmaz.

peygamberimizin bir sözü var. günümüz tabiriyle söyleyeceğim. bana dilini ve bacak arasını garanti edene bende cenneti garanti ederim buyuruyor.

0|0
    0|0
  • ben ağırdan sattım da ne oldu hala satıyorum alan yok ama yazın süper hahahaaa

0|0
    0|0
  • Helal olsun bee hırsızın hıcmı sucu yok dımı :)))

0|0
    0|0
  • sana katılıyorum dostum

0|0
    0|0
Yükleniyor...