Sevgilim bakire kız istemiyormus

bende ona bakire değilim diye yalan söyledim nasıl düzeltecem bu durumu beni böyle tanıyor bırakabilir diğer türlü :(( seviyorum onu

0|0
4|31

En İyi Erkek Görüşü

• Onun sevgiyle bir alakası yok, derdi sorumluk almadan rahatça seks yapabilmek için bakire kız istemiyor.

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Sorduğun soru kafa yapma sorusdu değilse onun amacı seks yapıp keyif yapacak kız bulmak. Sende de bunu istiyor ve sen ne saf birisin ki hala senden ayrılmasından korkuyorsun? Yapman gereken onun kı*ına tekmeyi vurmak ama beyin iflas etmiş.

0|1
    0|0
  • Bakire aramadığına göre amacını anlamış olmalısın hala devammı :)

0|0
    0|0
  • arkadaşlara talimatı verdim gerekeni yapacaklar,adresi bırak

0|0
    0|0
  • Zaten seninle seks düşünüyor sende istiyorsan yaşa onunla her şeyi ama evlilik beklentin olmasın hayal kırıklığına uğrarsın...

0|0
    0|0
    • :(((

• niye üzülüyorsun ki seksi onunla yaşamak istersen yaşarsın o eğer istemiyorsan amacın evlilikse kendine saf masum kendi halinde bir erkek bul ..hem erkeğin en iyisini istiyorsunuz hem de onunla evlenmek istiyorsunuz ..zaten kaliteli kendini bilen sosyal yakışıklı vs. vs. bir erkek neden evlenip kendini bir kadına bağlamak iştesinki lütfen biraz gerçekçi ol...

• sen manyakmısın kızım tekmeyi vurup göndermek yerine ne yapıyorsun sende sakın onunlan evlenme hayali kurma çok canın yanar bu saçma ama işte psikolojik olunca oluyor ama diyorsan sizi dinlemiyecem kafama göre takılacam sen bilirsin tabi

0|0
    0|0
  • bakire kız istememesinin sebebi , onu evliliğe zorlamandan çekinmesidir. Bakire olup ilişkiye girseydiniz , onun üzerine kalmandan çekinecekti. Bakire olmasın ; biraz takılıp kıçına tekmeyi basarım düşüncesi... Özetlersem ; seninle ciddi düşünmüyor...

0|0
    0|0
  • bu kadar saf olamassın..

1|0
    0|0
  • Hangi gezegendensiniz amk

1|1
    0|0
  • Sevgilinim derdi sadece sex o yuzden bakire kiz istemiyo acik kapi bulcak istedigi zaman girip cikcak ayril ne duruyosun hala

1|0
    0|0
  • Ne insanlar var arkadaş :) Bırakırsa bıraksın şekerim, yalan söylemenin ne alemi var. seni seven böyle sevsin...

0|0
    0|0
  • bakiresin ama degilim mi dedin

1|0
    0|0
  • Sevişicek birini arıyor sevgili olarak.

0|0
    0|0
  • sevgilin evlenmek istemiyorki o sex istyor seni başımd akalır diye bakire istemiyor açık yol olacak oda zevkini lacak sonrada hadi eyvallah diyecek senin yaptığın gibi

0|0
    0|0
  • senin sevgilin tam bir mal erkek o*su

0|0
    0|0
  • sen onunla birlikte olmak istiyormusun

0|0
    0|0
  • eğer sende istiorsan bir şekilde kızlığını bozdurabilirsin bu şekilde sor yaşamzsn

0|0
    0|0
  • senin tedavin belli. ya ona dış kapıyo göster. ya da buradakilere iç kapıyı :D

0|0
    0|0
  • bırak gitsin senin bakireliğini bozupda başına belamı olacan adamın derdi başka anlamadınmı

0|0
    0|0
  • yaşın kaç, 12 mi?

0|0
    0|0
  • neden ole dedınkı

0|0
    0|0
  • :)) bişey diyecem ama burda olmaz istersen özelden yazayım ekle beni...tabi istersen...

0|0
    0|0
  • senle seks yapmak için bakire aramaz senle seks yapmaya kalksa bakire olduğun anlaşılır

0|0
    0|0
  • yazdığınla çelişiyosun sevgilin bakire kızmı istiyor bakire olmayanmı

0|0
    0|0
  • kızlıgını ver o zaman bir şekilde bununlada seks yap

0|0
    0|0
  • kısaca sana şunumu diyor , ya bana ver,yada git

0|1
    0|0
  • ya çok meraklıysan birini bulur bozdurursun sonra ona gider ispatlarsın ya da başkası olmaz diyosan alırsın bir dildo kendi işini kendin görürsün yine gidip ispatlarsın ona

sen bu kafayla zaten nasıl dayansın bu asıl ks üyelerinin tartışması gereken konu

0|0
    0|0
  • neden bakire istemediğini sormadınmı?

0|0
    0|0
    • istemiyormus iste bende bilmiyorum sormadim

• sence neden istemiyordur?

• simdi okuyorum yorumlari :SS

• Bedenin bakire olabilir ama zihnin bakire değil. Ben olsam bende bırakırım böyle oynak zihniyete birini. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • sevgilinin amacı ya seni kullanıp atmak ve o yüzden açık kapı kız arıyor, ya da senin sevgilin böyle biri link

3|2
    0|0
  • bir parmak bütün sorunlarını çözer ya da ona verirsin seni bozar bişey derse zorladın kanadı dersin ne bileyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Burada 1 sürü erkek var senin derdine ilaç olabilecek birine bozdur.

1|6
    0|1
    • yuh yani böyle de denmezki canım...

• Öyle deme böyle deme. O değilde anlamadığım 1 de şu var bakire kız istemiyorsan niye böyle kızları sevgili yapıp ondan sonra bakire istemiyorum diyorsun. Bu olay çıkmaya başlamadan konuşulur. Eşimle ilk buluşup konuşmamızda bana ben şöyle 1 eş isterim böyle 1 eş isterim dedi. bende ondan beklentilerimi söyledim. bana söylediği sözler arasında 1 de şu vardı. Ben 2 damla kızlık kanı derdinde değilim bakire olmayabilirsin benim için önemli olan bundan sonrasıdır.

• Redline07 nin tepkisi sanırım ekleme talebini kabul etmediği için olsa gerek :)))

• Bence sen ona hemen dış kapıyı göster,yol ver gitsin

0|1
    0|0
  • millet bakire kız arar bakire olmayan suçluluk duyardı asıl bakireym diye yalan söylerdi eskiden şimdi millet bakire kız istemiyor kızlar bakire değilim diye yalan söylüyor ne günlere kaldık vallahi...

0|0
    0|0
  • Ciddi düşünen bir insanın bakire olmanızdan şikayetleneceğini zannetmem. Sizden ötürü "başıma kalır" diye düşünüyor olabilir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...