Bizim kıskançlığımız abartı mı sizce ? ikimizde çok kıskancız ya

dün sevgilimin facesine girdim öyle kontrol amaçlı değil öylesine sonra sohbet açık olunca kızın biri aynen şu şekilde "enesss" yazdı bende ben sevgilisiyim dedim hm iyi selam söylersin dedi yani kız resmen bozuldu sevgilisiyim deyince ya da bana öyle geldi sonra sevgilime sordum kim o kız diye eskiden karete kursuna gitmis ordan arkadasıymıs nasıl tanıstıklarını falan anlattı tamam dedim ama sinirden öluüyorum da neyse dedim :) aksamda bizim eve aile dostlarımız geldi onlarında benimle yaşıt bir oğulları var sevgilimde o cocugu tanıyor ama cocuk biraz yumusak gay falan degil yanlıs anlaşılmasında bende onu bacım gibi görürüm iste o geldi oturuyoruz falan dedim iyi dedi kıskanclıktan kudurdu belli etmedi konusurken laf lafı actı bende istersen bulusmaya onuda getireyim dedim.benim icin sıkıntı yok bir daha saglam göremezsin o cocugu dedi ondan mı kıskanıyosun dedim erkek sonucta sevmem oyle seyleri dedi biz ikimizde cok fena kıskancız ya normal mi bu bide kıskandıgımızı belli etmemeye calısrken komik oluyoruz :)

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• iyi iyi sorun yok devam böyle :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• alın bunu -18

0|0
    1|0
  • ortada sorunyok gayet doğal kıskanç olmak işte anlayın ki birbirinizi seviyorsunuz ne güzel dimi

0|0
    0|0
  • ÇOOK

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• AA hala facesinde kız mı var buna müsaade ediyor musun.. AA kıskançlık krizine girip misafir geldiğinde odandan çıkmamanı sağlamıyor mu.Sizde kıskançmısınız be :D 5 senedir kuzen muzen kimseyle selamlamayz ikimizde. Vee hiç bir sosyal hesapta kızerkek vs bulunmaz. İkimizde bu kurala uyarız ve cokk mutluyuz.

0|0
    0|0
    • henüz 2 aylık iliskimiz eminim ilerleyen zamanlarda oda olur

• o zaman normal kıskançlık güzel birşey.Hz.Alinin dediği gibi kıskanmayan erkekten hayırlı koca olmaz :D gibi bişeydi :D

• aynen :)

Yükleniyor...