Kızlık zarı nasıl bir şey?

kızlık zarıyla ilgili bir kaç sorum olacak arkadaşlar ciddi bir bunalım yaşıyorum Şu an doktora git diyeceksiniz gideceğim ama çekiniyorum gerçekten bilgisi olan arkadaşlar ciddi olarak cevap verirlerse bana çok yardımcı olurlar kızlık zarımla ilgili bazı şüphelerim var cinsel bir birlikteliğim olmadı baştan söyleyeyim ama küçükken geçirdiğim bir kaza ve bundan 3-4 yıl önce koltuktan düşmem beni ciddi anlamda telaşlandırıyor özellikle koltuktan düştükten sonra bir kanama yaşadım koyu bir kanamaydı kızlık zarımın bozulmuş olabileceğini düşünüyorum anacak dün akşam aynayla incelediğimde vajina girişinin bir et parçası gibi bişeyle kapalı olduğunu gördüm ıkındığında biraz açılıyor ama tam olarak görülmüyor içi kızlık zarı o et parçası gibi şeymi yoksa onun dahamı arkasında ?ıkınmadığında bembeyaz bir et parçası kapalı tamamen açık bir yeri yok kızlık zarırnın bozulduğunu nasıl anlayabiliriz yakında düğünüm var ve bn çok tedirginim

Güncellemeler:
sizce nişanlımla bu tereddütümü paylaşmam doğru olur mu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Öncelikle nişanlınızla paylaşarak onu tedirgin etmeyin, olur olmaz düşüncelere kapılır kalbinizi kırabilir, bence hiç gerek yok. Kızlık zarı bazı kişilerde esnekliğinden dolayı ilk ilişkide bile yırtılmamaktadır. Dolayısıyla sizin koltuktan düşmeniz, benzer kaza ve hareketler kızlığınızı yitirmenize olanak vermez. Bunun dışında kızlık zarında zedelenme dahi olsa penisin yırtması sonucu tekrar kanama olabilmektedir. Kanama açık renklidir. Bir kaç damla şeklide olur ve bir kaç gün çamaşırlarınızı kirletebilir. Aynada kendi kendinize gördüğünüz et parçası tam olarak budur. Endişe edecek bir durum görmüyorum, kendi kendinizi yıpratmayın. Kaldı ki namus kızlık zarında değildir.

• Sakınacak bir şey yok. Siz bakın gerdek gecesi yırtılabilsin. İlk bir kaç denemede yırtılmazsa işiniz var demektir.

• çok haklısınız normalde çok açık görüşlüydüm bu konuda ama nedense düğünüm yaklaştıkça daha bir gergin oldum oturup kalkarken bile korkar hale geldim belki hiç umduğum gibi bişey yok ama gece uykumdan ağlayarak uyanıyorum rüyamda sürekli kabus gibi çıkıyor önüme ve inanın üstümde o kadar psikolojik baskı yaratıyorki

• Boşu boşuna yıpratıyorsun kendini. Nişanlın seni gerçekten seviyorsa kız olmasan bile konusunu bile açmadan seni kabul eder. Kimileri doğuştan ince zarladır ve doğuma kadar asla yırtılmaz. Daha neleri var neleri. Hiç açıklık olmayıp da adet görmeye başladığında tıbbi yardımla açılanları var mecburiyetten, onlar ne yapsın.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 9

• Komik,ne mi ?Kızlık zarı nasıl birşey ? sorusuna cevap veren erkek sayısının kız sayısından daha fazla olması

• sen kendinden eminsen neyin kafasını yaşıyosun

• senin gibi kızlarda kalmış demek şoktayım

• kendinden eminlikle alakalı değil ben yaşamadığmı kimseyle münasebetim olmadığını biliyorum ama 4 yıllık tanıdığımda olsa nişanlım bir anlık şüpheye düşmesi herşeyi bitirir bundan korkuyorum işte :( beni tutup kolumdan doktora götürse evet hakkıdır ama ben gururuma yediremem bunca zaman onunla olmadım ben 4 senedir bekliyorum böyle bir muameleyi kaldıramam ki

• ayna ile bak gör

• o zaman sen önceden git doktora al raporu gerekirse kullanırsın

• bana güvendiğini biliyorum ama yinede insanız sonuçta aklımız çok fonksiyonlu bir şekilde çalışıyor kan gelmese bence bişey söylemez ama içi içini kemirir benden bekler kan gelmedi ya neden acaba diye sonra yine benden bekler istersen bir doktora gidelim için rahat etsin dememi tabi benim düşüncem bu o gece nasıl bir ruh hali olur ben bile bilemiyorum şuan

• diyelim gerdekte kan gelmedi sence tepkisi ne olur

• Öncekileri Göster
  • anlattığın gibi ise sorun yok... sıkıntıda yok...

• yok gördüğün şey kızlık zarı o kadar kolay yırtılacak birşey değildir. içine bir şey sokmadıysan. ayrıca bazen içine birşey soksan bile yırtılmayabiliri. olduka esnek olabildiğini biliyorum. bazıları doğumla beraber yırtılıyor. takma kafana.

• daha arkada bir zar

• koltuktan düşmeyle kızlık zarımı bozulurmuş / kızlık zarı o et parçası şu bembeyaz olan bozulmamış

• kızlık zarı yırtılmamıştır öyle düşmeyle vs yırtılcak zedelenecek bir olgu değil farklı bir kanama olmuş olabilir eklersen daha detaylı konuşabiliriz

• Bisikltten düştüm dersin. Genel olarak söylenen yalan bu. sakın koltuk falan deme haaa

• internetteki fotograflara hiç benzemiyor neden dersen bunlar yarım delik ortası delik şeklinde gözüküyor ama benimkisi sanki tamamen kapalı sadece zorlayınca biraz açılıyor o yırtılıp kayboluyomu yoksa duruyormu bozulduğunda

• Şaka yaptım ocevabmda :)

+18 resimdir

link

flep bölgesindeki beyaz tabakayı görüyorsunuz değil mi orası işte.

Et parçası falan değil yani. Kızlık zarınız duruyor endişelenmenize gerek yok. İçiniz rahat şekilde evlenebiliriniz.

Ama yine de kuşkularınız varsa doktora gidebilirsiniz.

• ama gerçek olan bu yalan değil yani

Kızlar Ne Diyor 1

• Penis girmediği sürece orası kendini tamamlarmış öyle duymuştum

• oldu muzu sok parfüm şişesi sok dildo sok tamamlasın kendini

• ya birliktelik gibi bir durumum olmadı ama umarım düşündüğüm gibide değildir yoksa nişanlımla bile birlikte olmadım 4 senedir eğer böyle bişey varda ilk gece çıkarsa ortaya mahvolurum çok üzülürüm hem sevdiğim adama hem kendime :(

Yükleniyor...