Kızlık zarını diktirmek iyi bir fikir mi?

Evlenirken kızlık zarımı diktirmek istiyorum ama bilmiyorum, iyi bir fikir mi? Sizce zararı var mı?

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• Sağlık koşullarının uygun ve doğru olduğu bir ortamda bunun tıbben bir zararı olacağını düşünmüyorum. Ama madalyonun diğer yüzü var tabii. Bunu yaparak karşınızdakine ne derecede dürüst olduğunuzun sorgulamasını yapmalısınız. Bu şekilde sadece kendinizi kandırmış olmuyor musunuz acaba? Bunun üzerinde düşünülmesi gerekir.

2|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Ben bakireyim diye insanları salak yerine koyma... Diktirsen bile artık bakire değilsindir. Diktirmek hem kendine, hemde başkalarına saygısızlık.

Bırak seni o şekilde kabul etsinler önemsemeyin.

2|2
    1|0
    • Eksileyene kafam girsin...

• Bir seneden fazla olmuş soru sorulalı. Şimdiye kadar dikiş üstüne dikiş attırmıştır. :D

Kişisel düşüncen olarak cevap verdiysen ayrı tabi...

Artıladım.

• Öyle... Fakat herkes cevap verince yeni soru diye atıldım bende. Bu papağan'ın suçu hep... İlk o cevap atmış. :D Hakikatten dikiş bozulmuştur bile şimdiye kadar. :D

• Çok klişe olacak ama, bekaret bacak arasına indirgenecek bir şey değildir. Zihinde başlar, kalpte biter.

1|1
    0|0
  • niye gerek görüyorsun ki...eğer birlikte olduğun kişi aşırı derecede önem veriyor ve ileride problem olacağını düşünüyorsa, bence o adamı değiştir..nasılsa başka konulardada probleminiz çok olacaktır...

bence seni olduğun gibi kabu edecek birisiyle birlikte olmalısın...o tür bir insanla anlaşman ve uyuşman kolay olacaktır...

herşeyden önemliside dürüst olmak güzel şey.insanın kendisine saygı duymasını sağlar dürüstlük...

illaki birilerini kandırırcam dersen sen bilirsin...

1|0
    0|0
  • Terzisine bağlı dicem ayıp olacak :)

Karşı tarafa sor bunu, eğer bir mahsuru yoksa girişme öyle saçma sapan işlere. Kaş yaparken göz çıkarmak da var; ya da ne bileyim evdeki bulgurdan olmak da... Zira, bir gece değil her gece lazım di mi? :)))

0|1
    1|0
  • Partnerinle evlenecek kadar yakınsan, bir deri parçasının hiç önemi olmamalı...

Yanlış mıyım?

0|0
    0|1
  • bencede doğruyu söyle.ileride oldu da senin önceden bakire olmadığını anladı ozaman naparsın,ayıkla pirincin taşını.hem gerdek gecesinde kan gelmesi icin gerdekten 2 veya 3gün önce dikilmesi gerek.eğer şimdiden çok ilişkiye girildiyse vajinada genişleme oluyor.sıfır kilometre olmadığı anlaşılır..

0|0
    1|0
  • Niye? Zaten tekrar bozulmayacak mı? Karşındakini şimdiden kekliyorsan, onunla birlikte olmayı bir daha düşün istersen!

1|0
    0|0
  • Evrakta sahtekarlık :)

1|1
    1|0
  • Yani diyelim adamı seviyorsunuz ve biliyorsunuz ki bu konuda biraz hisli. İşe yarayabilir. Ama bu bir aldatmacadır. Bunu da unutmayın.

1|0
    1|0
  • madem böyle bir olay var bende şunu belirteyim beyler böyle bir durumdan şüphelenen biri şunu okusun bence:

link

0|0
    0|0
  • bence dürüst olmayı dene...her zaman söylerim ''kişi kaybedecekse eğer; dürüstlükten kaybetsin.en azından insanlığını ve kendisine saygısını kaybetmez''

0|0
    1|0
  • seven erkek, karşıdakinin bakire olup olmaması pek etkilemez... yok aile isteği gibi evliliklerde sorun çıkabilir..

0|0
    1|0
  • diktir git :(

1|0
    0|0
  • Karşındaki önemsiyorsa diktir gitsin.

1|0
    0|0
  • hayır bence kesinlikle iyi değil. Kendi benliğini kendini kandırmaktan başka bir şey dğeil.

0|0
    1|0
  • Kızlık zarı diktiren bir insan çaresizce bunu yapabilir kanımca.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bnce bu tamamen sahtekarlık... Kendinizi evleneceğiniz insanın yerine koyun bu şekilde kandırılmak ister miydiniz?

2|2
    2|0
  • Anca kendini kandırırsın.Madem bakire olmak istiyordun girmeseydin ilişkiye kimseyle

0|1
    0|0
  • bir ömür bunun altında ezilirsin, bence korkunç bir fikir

0|0
    0|0
  • Zararı var mı bilmem, ama gereği olmadığını biliyorum.

1|0
    1|0
  • bence gereksiz...

0|0
    0|0
  • beyin ameliyatı öneriyorum

0|0
    0|0
  • Zarı diktirmenin bayaa bi zararı var. Kendine, eşine, yalancı, ahlaksız, riyakar bir insan yapar bu seni

2|3
    1|0
Yükleniyor...