Limon ve kızlık zarı

merhaba arkadaşlar babaannem bana fazla limon yeme kızlık zarını eritir diyordu. acaba bunun doğruluk payı var mıdır?

0|0
13|20

En İyi Erkek Görüşü

• babaannen sağlam kafa yapmış senle. :D hiçbir besin kızlık zarını etkilemiyor ama limon mu etkiliyor :D zar bir dokudur limonla falan erimez. Yediğin limonun orayla bir alakası yok. idrarla atarsın. Onun borusuda üstten geçiyor vajina içinden gelmiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Babaannenin mantığıyla limonata içersen hamile kalabilirsin...

2|2
    0|0
  • Babanene söyle yeni bahaneler çıkarmasın. Geçenlerde kızın biri masaya çarptım o yüzden bozuldum diyodu yani hesapla.

0|0
    0|0
  • ilk kez duydum :)

0|0
    0|0
  • fazla limondan babannenin beyni erimiş ..:D

2|0
    0|0
  • siteye üye olduğumdan beri hayatımda duyduğum duyabileceğim en saçma şeyi sen söyledin şuanda babannene selam söyle komiksiniz

1|0
    0|0
  • Babannenin espri yeteneği yaşına göre kuvvetliymiş.

0|0
    0|0
  • Ilk senden duyuyorum ama mantiksiz yani dusunsene esine gerdek gecesi sey ben cok limon yedim o yuzden zarim yok dedigini katliam cikar valla dalga mi geciyorsun sen diye :)

0|0
    0|0
  • öyle şey olrmu, yani limnu çok seven kızlar bakireliği kalmamış, olurmu öyle şey :)

0|0
    0|0
  • Bisikletten düştüm de daha inandırıcı olur

0|0
    0|0
  • Bence babaannenin beynini eritmiş

0|0
    0|0
  • Babaannen senin limon yiyişinden rahatsız olmuş sadece :)

0|0
    0|0
  • ahahaha kezzap sanki, kezzap bile içsen mideden oraya geçemez ölürsün direk üzerine dökmen lazım

1|0
    0|0
  • canım sen hangi hukuk fakültesine gidiyorsun?

1|0
    0|0
  • ne alaka be :)

0|0
    0|0
  • sapıkmısın :D sen ya

0|0
    0|0
  • aga bu nedir?

0|0
    0|0
  • kezzapmı bu eritsin :D

0|0
    0|0
  • Ben o bölgenin karşısına geçip biri limon yalarsa ağzı sulanır diye biliyordum. Artık kimin ya da neyin ağzının sulandığını bilemem :) O değil de babaannen fazla limon yiye yiye aklı eritmiş gibi geldi bana :D

1|1
    0|0
  • alakasi yok, icitigin sivi direk orayami gidiyor ? :-)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• fena sallamış.

0|0
    1|0
  • limonun fazla yenmesi kadınlarda iyi olmaz derler bende duydum ama nedenini kimse açıklayamadı kulaktan dolma bilgi işte...ama bu kadar kişi söylediğine göre yinede fazla yeme sen :) bende çok yerdim limon banada derlerdi .. tuz bıle dökmeden olmamış lımonu portakal gıbı yerdım..

0|0
    0|0
  • Yok daha neler eksiden migde dese anlicamda kizlik ne alaka

0|0
    0|0
  • Kahkaha attım, o nedir yaaa :))) Yok öyle bir şey

0|0
    0|0
  • eritecek başka biyer bulamamış mı

0|0
    0|0

• Saçma,senin sindirim sistemin yokmu kuzum

0|0
    0|0
  • Limon yerken ağzın şap şupluyorsa Babaannen seni yemiş demektir

0|0
    0|0
  • yahu hurafelere inanmayınn :/

0|1
    0|0
  • lusa.gercek olabilir.

0|0
    0|0
  • Limon suyunu üstüne dökersen olabilir aslında :/ Denesene bi.

0|0
    0|0
  • Yok daha neler

0|0
    0|0
  • Ayva ye kalınlaşsın ;) ama sen zaten ayvayı yemiştin galiba :)))

0|0
    0|0
  • 2013 yılınca hala böyle geri kafalı cahil insanlar olduğunu görmek gelilşecek olan türkiye için çok zararlı bir durum.

2|2
    0|1
    • :) Sende ileriyi düşünüp gizlenerek yaptığın yorumun arkasında biraz duraydın da gelişecek türkiyede hem bilinçli hemde cesur bireylerin de hala olduğuna bir örnek olaydın :) ahh olaydınnn...

Yükleniyor...