Bu kız kimdir nedir?

Merhabalar ; kız arkadaşım bakire olmadığını ve bunun zorla gerçekleştiğini söylemişti.Fakat ben durumu kabul ettikten sonra 2 hafata sonra bana cinsel mesajlar atmaya başlamıştı (aşırı açık ) ve zorla oldu diyebilirim ilişkiye girmeye teşvik etti beni. neyse ben ayrıldıkktan 1 ay sonra tekrar konuştuk normal hiç bişey olmamış gibi .. ben hiç bişey yazmadım facede .. ve bana ayrılalı uzun zaman oldu artık ben istemiyorum zaten seni yazdı ... 1 haftadr konuşmuyorum ayrılık şarkıları paylaşıyo napmaya çalşiyo bu daha önceden intihar ettiğini sölemişti yine edermi diye endişeden huzurum kaçtı .Ne ummmuştum ne buldum ya çıldırcam topu topu 1 aylık beraberliğimiz vardı yorumlarınızı ibekliyorum.

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• bana böyle yok intihar ederim yok atlarım keserim bilmem ne deişti biri. edersen et dedim. inan bir saniye bile vicdan yaptığına değmez. çünkü o kişi o anda öldüyse zaten vadesi o kadardır o kendini öldürmese bile zaten ölecekti ama buna kendi vesile olmuş o ayrı.

yanlız işte intihar ettikten sonra mahalleli seni suçlar o ayrı. onlar da zamanla unutulur.

boşver seni ilişkiye teşvik etmesi daha önceki şahsı da o teşvik etmiştir anlamına kesin kesin gelmez aslında.

ama zorla olduğuna da pek inanma derim.Allah büyük konuşturmasın da.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Eski sevgilisini özlemiştir belki onun için hüzünlü paylaşımlar yapıyordur.Kendinden uzak tutmak istiyorsan tavsiyem herhangi bir girişimde bulunma hal hatır sormak için.O sorarsa sana destek olmaya çalış madem psikolojisi bozukmuş ama bir arkadaş edasıyla.Yoksa kurtuluşun zor kendinide yakarsın.

0|0
    0|0
  • bu kadar problemli olduğunu sonradan mı farkettin? önceden hissettiysen suç sende, yok hissedemediysen kız usta :)

0|0
    0|0
  • dünyanın bin bir türlü hali var arkadaşım birliktelikte senide suçlaya bilir ama onun hakkında sou sorduğuna göre önemsiyorsun. fakat önemli olan bıraktığı izlenim

0|0
    0|0
  • Kız salaktır,salaktır ve salaktır.

Uzak dur ayrıl.!

Bulaşılmaz.

0|0
    0|0
  • Takma bıle senı baglamaz. Ayrılmıssınız bıtmıs hersey

0|0
    0|0
  • ne ederse kendine eder düşünme boşver

0|0
    0|0
  • S.et ya gereksiz biri işte.

0|0
    0|0
  • bence sana kapak atmaya calşmış ama barasılı olmamaş iyi kurtulmuşsun valla

0|0
    0|0
  • önüne gelende intiharla tehdit ediyor

0|0
    0|0
    • Hayır o değil bide evlerımızde yakın sayılır .. o gerizekalı yuzunden tuhaf bi vicdan olayı oluştu bende ya yaparsa yaptımı yapcakm nereye kadar neyapayım ben

• bence o kız uzmandan yardım alsın elinde tutmak için böle intihar ederim olayları normal değil

• mal sıradan kızlar ıste:D

0|0
    1|0
  • valla iyi kurtulmşsun ee

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• zorla sana tecavüz mü etti...

yazıkk.. psikolojik detsek al..

0|0
    0|0
  • dostum kurtulmuşsun boşver

0|0
    0|0
  • zor durum allah kolaylık versın ...

0|0
    0|0
  • böle ruh hastalarından uzakdur cünkü bunlar bu modda devam eder ama senin gibilere kafayı yedirtirr

0|0
    0|0
  • aman diyim arkana bile bakma... böyle kızları hayatına alacağına ömür boyu çavuşu tokatla daha iyi :D

0|0
    0|0
  • :shayat devm edıyor

0|0
    0|0
  • kişilik bozukluğu var sen bunla yat biraz daha iyice tadını çıkar sonra at bi yere

0|0
    1|0
Yükleniyor...