Kapat

Erkekler bekaret sizin için önemli mi?

sorum açık beyler..bekaret sizler için önemli mi ?

Güncellemeler:
ha bu arada ruhu bakır olsun falan dıyede yazmayın..bayatladı bu laf

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bukadar çelişkili bir cevap yazmayın bari,forumda nişanlımla veya sözlümle bu gün veya yarın ilişkiye girmek istiyoruz diye soru soran kızlara kaşar ,or*pu,evlenmeden verme falan filan laf yapın burda "yoo önemli diiğl bekaret nolcak""gibi cevaplar yazın.. traşçılarr sizi .Bekaret önemlidir o kadar

2|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• kendim, el değmemiş bir kızım. yine el değmemiş bir kız istiyorum kendim gibi.

0|1
    1|0
  • Benim icin onemli.

2|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bakir olması tabiki de önemli :)

1|2
    1|0
  • Beynindeki zarı yırtılmamışsa önüne gelenle yatmıyorsa yalanı sevmeyuen dürüst biriyse bekarete bakmam. İnsanlığına bakarım.

2|0
    2|1
  • Bir insanın düşünceleri fahişe olduktan sonra bakire olsa ne olur olmasa ne olur. O yüzden bir önemi yok.

3|1
    0|0
  • bakir erkek sayısı ilk eşiyle ilişkiye giren sayısı milyonda birdir,durum ülkemizde böyle iken bakir bir bayan aramak gerizekalılıktan ileri gitmez :) cevap veriyorum bakir olsam belki bir fantazim olur bende bakir aradım ama olmadığım için öyle önemseme şansım yok abi,öyle bir sığırlık olamaz,olursada türkiyede olur sadece :)

4|0
    0|1
    • Adam analdan yapıyor hatunda veriyor :D Bakir ve bakireyim diye dolanıyorlar :))

• zerre önemi yok.

4|0
    3|2
  • bekaret tabiki önemli ama bana dürüst ve yaşadığı ilişkiyiden pişman olan sevgilim olursa bende kendisine güzenirve drüstlüğüne güvenirsem kabul ederim .eşim olacak bayanda sorun etmem o zaman .

0|0
    0|1
  • kesinlikle önemli

0|1
    1|0
  • değil.

.

0|0
    0|1
  • maalesef senin soruda bayatladı..günde 3 defa aydada 90 defa dır karşılaşıyoruz..

0|0
    0|0
  • hayat memat meselesi kadar önemlidir tabi ki...

o kanın aktığını görecem orada

0|1
    2|0
Yükleniyor...